Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

C7 Resident

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
W dniu 20.04.2021 o 21:59, Gremlin0209 napisał:

Jakaś wymiana za wersję black? ?

Juz temat nieaktualny , kupiłe ORI a mam na sprzedaż black RS6 model przedliftowy jak by kto chciał ;) 

20210424_105002.jpg

Opublikowano
Godzinę temu, Cuber napisał:

Juz temat nieaktualny , kupiłe ORI a mam na sprzedaż black RS6 model przedliftowy jak by kto chciał ;) 

20210424_105002.jpg

Ja bym chętnie przygarnął, ale cały zderzak sline ?

Opublikowano

Ma ktoś jakiś delikatnie uszkodzony , podrapany dyfuzor S6 do avanta Lift ?

Edytowane przez KoJ@K

Opublikowano
W dniu 24.04.2021 o 11:03, Cuber napisał:

Juz temat nieaktualny , kupiłe ORI a mam na sprzedaż black RS6 model przedliftowy jak by kto chciał ;) 

20210424_105002.jpg

Sprzedałeś? Jeśli nie, to ile sobie cenisz?

Opublikowano

Drogie Panie i Panowie zachęcam do oddania głosów, coś kiepska frekwencja do tej pory:rolleyes:

Opublikowano
  • Autor
W dniu 25.04.2021 o 18:33, Gremlin0209 napisał:

Sprzedałeś? Jeśli nie, to ile sobie cenisz?

W teori tak , nawet wysłałem ale kolo jest jakiś walniety bo pisał do mnie przez weekend i marudził ze on nie ma parktonika z przodu nie potrzebuje kamery i najchetniej by jednak nie kupował  ...............co za ludzie a poszedł za pobraniem w Piatek...

 

 

 

No nic ale mam na sprzedaz felgi z A5 ( tak mi się wydaje  )  19 cali z ET 33 Rotor  z oponami  ( ranty są pokiereszowane a opony srednie ) 

Jak to wrzucic jakąs cene to sprzedam ;) 

 

Tak wygladają na Audicy 

 

 

 

 

20210501_181101.jpg

20210501_181116.jpg

20210501_181145.jpg

20210501_181149.jpg

20210501_181236.jpg

Opublikowano
  • Autor

edit . felgi sprzedane z oponami ;) 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 25.04.2021 o 18:33, Gremlin0209 napisał:

Sprzedałeś? Jeśli nie, to ile sobie cenisz?

Ile dajesz za tego grilla , koleś odmówił przyjecia przesyłki  co za naród jprdl 

Opublikowano
  • Autor
4 minuty temu, Cuber napisał:

Ile dajesz za tego grilla ? koleś odmówił przyjecia przesyłki  co za naród jprdl 

 

179657366_165044955423516_4356706880614785929_n.jpg

179596465_286819339603471_8582609845328669993_n.jpg

178162650_449634022791418_1221046570357111225_n.jpg

176354246_133458372104328_5808022707305860060_n (1).jpg

177977054_152608080201038_912301963655246264_n.jpg

177388159_144014141016700_4115229729257789978_n.jpg

176354246_133458372104328_5808022707305860060_n.jpg

Opublikowano
1 godzinę temu, Cuber napisał:

Ile dajesz za tego grilla , koleś odmówił przyjecia przesyłki  co za naród jprdl 

Dlatego ja nigdy nie wysyłam za pobraniem, chyba, że ktoś przeleje kwotę wysyłki ?

No a za ile wysłałeś? ? I czy kamerka jest do zdjęcia?

Opublikowano
2 godziny temu, Cuber napisał:

edit . felgi sprzedane z oponami ;) 

co za rolkę do niej wrzucasz??

Opublikowano
  • Autor
18 godzin temu, Gremlin0209 napisał:

Dlatego ja nigdy nie wysyłam za pobraniem, chyba, że ktoś przeleje kwotę wysyłki ?

No a za ile wysłałeś? ? I czy kamerka jest do zdjęcia?

Kamerka jest w zestawie , wysyłąłem za 550 zł 

 

Ale grilla mogę puścić za 450 zł  + kw 

Opublikowano
  • Autor
17 godzin temu, marcin_o23 napisał:

co za rolkę do niej wrzucasz??

Rotor 20 Ori z A6 

Opublikowano

:thumbup1:

Opublikowano

Najnowszy radiowóz jaki właśnie dostali, więc trzeba było zrobić sobie pamiątkowe foto. Włączanie kogutów gratis, bo ludzik to fan Audi :grin:

 

Opublikowano

Mamy tu kogoś kto ogarnie screen mirroring w Mib2 ??

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Mam wielką prośbę.

Czy ktoś mógłby mi podać jakie piny (numery) są w kostkach do lamp tylnych audi a7 przedlift? Obie kostki są takie same - błotnik i klapa. Mają miejsce na 8 pinów i są niewielkie.

Opublikowano

Masz zdjęcie tych kostek ?

Opublikowano

Z tego co pamiętam jest tylko 6 pinów osadzonych.

Opublikowano
33 minuty temu, Muskel1 napisał:

Z tego co pamiętam jest tylko 6 pinów osadzonych.

Może i 6 jest osadzonych. Chodzi mi tylko o jakiś kod/oznaczenie pinów żebym mógł dokupić

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.