Skocz do zawartości
IGNOROWANY

C7 Resident


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, Gremlin0209 napisał:

Zależy jaki silnik szukasz

chodzi mi głównie o 2.0 tdi w przedlifcie i polifcie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, barca8585 napisał:

chodzi mi głównie o 2.0 tdi w przedlifcie i polifcie

 

Wszystkie te skrzynie, które podałem wyżej (oprócz tip) były w 2.0 tdi

2.0 tdi to cała paleta różnych silników, podaj konkretnie o który Ci chodzi.

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, barca8585 napisał:

chodzi mi głównie o 2.0 tdi w przedlifcie i polifcie

 

To szukaj raczej w QUATTRO bo są S-Tronic, inne to ośki w multi albo manual.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Gremlin0209 napisał:

To szukaj raczej w QUATTRO bo są S-Tronic, inne to ośki w multi albo manual.

2.0 TDI Ultra (CSUD) są też z S-Tronic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne 2.0 TDI, którye były produkowane na przełomie 01/2011–02/2014 to CMGB oraz CGLC. Oba 177 KM, skrzynia manual lub multitronic. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Muskel1 napisał:

Jedyne 2.0 TDI, którye były produkowane na przełomie 01/2011–02/2014 to CMGB oraz CGLC. Oba 177 KM, skrzynia manual lub multitronic. 

oto mi chodziło dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lifcie nie było multi, dlatego CSUD i CNHA mają już S-tronic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, KoJ@K napisał:

W lifcie nie było multi, dlatego CSUD i CNHA mają już S-tronic.

Tak ale on podał 2011- 2014, a CSUD i CNHA są od 09/14 i 02/14:wink:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, prośba o poradę. Mam możliwość zakupu C7 poliftowej 2.0 tdi ultra, 2x sline w manuelu w dobrej cenie. Z minusów, jest to anglik przełożony - sąsiad z osiedla bawi się w te tematy i już kilka takich popchnął. Jak myślicie, jak później z odsprzedażą takiego europejskiego anglika? :D Kupilibyście takiego, jeżeli byłby zrobiony ze sztuką?

Edytowane przez jolley
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, jolley napisał:

Panowie, prośba o poradę. Mam możliwość zakupu C7 poliftowej 2.0 tdi ultra, 2x sline w manuelu w dobrej cenie. Z minusów, jest to anglik przełożony - sąsiad z osiedla bawi się w te tematy i już kilka takich popchnął. Jak myślicie, jak później z odsprzedażą takiego europejskiego anglika? :D Kupilibyście takiego, jeżeli byłby zrobiony ze sztuką?

Ja bym nie kupił, inna sprawa a6 w tedei w manualu to już masochizm ;)

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.11.2021 o 22:58, jolley napisał:

Panowie, prośba o poradę. Mam możliwość zakupu C7 poliftowej 2.0 tdi ultra, 2x sline w manuelu w dobrej cenie. Z minusów, jest to anglik przełożony - sąsiad z osiedla bawi się w te tematy i już kilka takich popchnął. Jak myślicie, jak później z odsprzedażą takiego europejskiego anglika? :D Kupilibyście takiego, jeżeli byłby zrobiony ze sztuką?

Nie jestem specjalistą, ale nie będzie na pewno łatwo sprzedać anglika po przekładce. Chyba, że znajdziesz kupca, który bierze pod uwagę tylko "niższą cenę zakupu" w porównaniu do europejczyka. Inna sprawa...skąd wiadomo, że tak jak piszesz - będzie zrobiony ze sztuką ? Żeby sąsiad zarobił na tym, to musi być po "taniości zrobiony" ...czyli mogą być kłopoty w trakcie eksploatacji.

Ja osobiście, nie kupił bym auta po przekładce ... ale to tylko moje zdanie. 

Edytowane przez PIXI
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.11.2021 o 22:58, jolley napisał:

Panowie, prośba o poradę. Mam możliwość zakupu C7 poliftowej 2.0 tdi ultra, 2x sline w manuelu w dobrej cenie. Z minusów, jest to anglik przełożony - sąsiad z osiedla bawi się w te tematy i już kilka takich popchnął. Jak myślicie, jak później z odsprzedażą takiego europejskiego anglika? :D Kupilibyście takiego, jeżeli byłby zrobiony ze sztuką?

wszystko zależy od ceny, jeśli w miarę atrakcyjna to trzeba oglądać, jak ktoś kumaty to raczej auto typu a6/a7 składa dobrze bo wiadomo klientela na takie auta jest specyficzna, do tego jaka różnica zakupu auta tak poskładanego od auta np od rezacza z forum co dla różnych modów wybebeszy pół auta?? ogólnie temat do przemyślenia

do tego szukanie auta w DE czy PL z prawdziwą historią, nie kombinowane nie jest takie proste, można trafić gorzej 

Edytowane przez marcin_o23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.08.2021 o 12:12, Muskel1 napisał:

Daj sobie spokój z tym modem bo taniej i prościej będzie przedlifta sprzedać i kupić polifta z matrixami. Nie wiem czy kogoś znajdziesz kto jest w stanie to dołożyć.

Bez problemu, do wymiany zderzak, lampy, kamera w szybie, BCM 1, sterownik świateł 55, kabelki i kalibracja. Jak nie ma kamery i nie chcesz targać szyby to montuj fullLED

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ktoś się orientuje czy da radę wymienić listwę dachową bez szarpania tylnej szyby w avancie?

 

Zrzut ekranu 2021-11-28 191603.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Panowie, mam zagwostkę odnośnie silnika 3.0 tfsi o oznaczeniu CTUA - pochodzenie USA. Jak wypada rozrząd w tym silniku? Czy zgrzytnięcie 0.5s przy odpaleniu na zimnym już zwiastuje jego wymianę? Kolejne odpalenie już cisza. Przebieg 145kkm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, jolley napisał:

Witam 

Panowie, mam zagwostkę odnośnie silnika 3.0 tfsi o oznaczeniu CTUA - pochodzenie USA. Jak wypada rozrząd w tym silniku? Czy zgrzytnięcie 0.5s przy odpaleniu na zimnym już zwiastuje jego wymianę? Kolejne odpalenie już cisza. Przebieg 145kkm

Jeśli słychać łańcuch przy odpalaniu to prędzej czy później rozrząd będziesz miał do roboty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gremlin0209 napisał:

Jeśli słychać łańcuch przy odpalaniu to prędzej czy później rozrząd będziesz miał do roboty. 

Czyli nie powinno być nic a nic słychać? 

Btw. Co sądzicie o sprawdzeniu auta przed zakupem w aso - dobrze wydane 500zł? Gdzie w Krakowie ewentualnie mógłbym się udać, zeby ktoś przetrzepał porządnie samochód? 

Edytowane przez jolley
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, jolley napisał:

Czyli nie powinno być nic a nic słychać? 

Btw. Co sądzicie o sprawdzeniu auta przed zakupem w aso - dobrze wydane 500zł? Gdzie w Krakowie ewentualnie mógłbym się udać, zeby ktoś przetrzepał porządnie samochód? 

Nic. Jestem po wymianie rozrządu w C7 3.0 TDI i jest cisza jak makiem zasiał przy każdym odpalaniu. Tyle, że u mnie już było słychać wyraźnie.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...