Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B9 Sedan TDI 190KM Manual


sylwek28

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów  :)

Moonlight

Matrix

B&O

18 Zoll

 i takie tam duperelki :P

 

20170515_154713.jpg

20170518_093331.jpg

Edytowane przez sylwek28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, 

Pięknie się prezentuje.

Kółko też klasa :D

Wpadaj na spoty klubowe we wtorki po 19 na Stadion Narodowy,

Dużo frajdy z auta życzę,

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi miło:) jasne, chętnie, mam prostą drogę Wałem:P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko, 

graty fury. Wrzuć ciut więcej zdjęć jak już odbierzesz i jakiś opis. Jak kolega wyżej zapraszamy na warszawskie spoty pod SN we wtorki od 19:00. Najbliższy jutro.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie Passat? ... to takie pytanie jak na filmie  z YT "Czy lubi pan czytac ksiązki"  :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu?

Co takiego oferuje B9 FWD w manualu?

Tego nie jestem w stanie zrozumieć, wybrać się do salonu Audi zapewne z zamiarem zakupu fajnego auta a tu taki setup :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, komoornik napisał:

Czemu?

Co takiego oferuje B9 FWD w manualu?

Tego nie jestem w stanie zrozumieć, wybrać się do salonu Audi zapewne z zamiarem zakupu fajnego auta a tu taki setup :mellow:

dla Ciebie może nic nie oferuje. równie dobrze można zapytać co oferuje golas A4 z quattro. poza napędem nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może właśnie dla Kolegi Sylwka28 to jest b.fajny setup. 

NIech każdy dobiera sobie auta i wyposażenie jakie mu odpowiada...

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze o wiele więcwj ogeruje audi w dieslu fwd w manualu niż taki sam setup w passacie czy skodzie. Takie moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy już odpowiedzieli:P

jakby był 3.0TDI w manualu to bym wziął ale na Polskę nie idzie a w manualu w ogóle nie występuje...szkoda ... mam drugie auto w manualu  330KM/700Nm i jest bajka.. 

Audi jest lepiej wykonane niż VW, cichsze, ładniejsze, nie gnije tak jak VW i więcej oferuje w standardzie, i ja już jestem starszym panem wychowanym na manualu a na mojej ulicy naprawiają aftomaty i widzę co stoi i ile tego... dramat, jakoś manuali tak nie naprawiają dziwnym trafem:P 

poza tym dziennie do pracy ma 100km i nie pozwoliłbym sobie na 2.0tfsi, które na klimie w korkach pali 12-13l  , wiem bo użytkowałem i nie piszcie proszę  ,że pali 7l bo to w tracie przy 100km/h:P

dla mnie setup kozak,  to co potrza i nic więcej, bez udziwnień :)

 

 

Edytowane przez sylwek28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam - nawet 13-14 litrów przy dynamicznej jeździe. Tankowanie na full co 350 km. Ale frajda jest:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.08.2017 o 14:09, sylwek28 napisał:

nie gnije tak jak VW i więcej oferuje w standardzie, i ja już jestem starszym panem wychowanym na manualu a na mojej ulicy naprawiają aftomaty i widzę co stoi i ile tego... dramat, jakoś manuali tak nie naprawiają dziwnym trafem:P 

Nie gnije? Nowe auto?

Audi w standardzie bogatsze wyposażenie? Może jeszcze razem ze wszystkimi opcjami taniej wychodzi?

Nowe auto z salonu i takie podejście do tematu awaryjności? Będziesz nim 10 lat jeździł?

Sorry, ale argumenty mocno nietrafione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, komoornik napisał:

Nie gnije? Nowe auto?

Audi w standardzie bogatsze wyposażenie? Może jeszcze razem ze wszystkimi opcjami taniej wychodzi?

Nowe auto z salonu i takie podejście do tematu awaryjności? Będziesz nim 10 lat jeździł?

Sorry, ale argumenty mocno nietrafione.

Lepsze materiały, więcej możliwości dobrania opcji, większy prestiż, jak dla mnie lepsza ergonomia, lepsze prowadzenie, lepsze spasowanie materiałów.. (mówię jako chociażby użytkownik Passata). Poza tym subiektywnie człowiek lepiej czuje się w Audi.

Jak dla mnie Audi poza ceną ma przewagę pod każdym względem nad VW, Skodą czy Seatem.. I takie zarzuty też trochę bez sensu.. To tak jak ktoś chce kupić Super wyposażone Audi A3, a ktoś powie po co tyle kasy za kompaktowe auto dawać jak w tej cenie można tańszego i większego Passata.. Tyle, że jak ktoś chce mieć kompaktowe auto, a do tego kasę ma na to żeby tyle na nie wydać to po co mu coś większego czy tańszego..? 

Marki premium w każdej branży dają poczucie, zresztą w większości przypadków uzasadnione, że masz coś lepszego, fajniejszego i lepiej się z tym czujesz. Jak ktoś chce iPhone'a 16gb to niech sobie kupi iPhone'a 16gb, a nie, że skoro nie stać Cię na 64gb, to kup Samsunga.. Kwestia poruszana w wielu wątkach przez Ciebie i jestem ciekawy jakie Ty masz argumenty na to, że VW jest lepszy od Audi..? Bo domyślam się, że takimi pytaniami właśnie to sugerujesz..

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, że wzmianki o gnijącym samochodzie czy awaryjność nowych samochodów nie do końca są argumentami w tym temacie ale chciałbym poznać kontrargumenty tego, że biednego audi nie ma co kupować (choć sam wolałbym chyba faktycznie lepiej wyposażonego passata niż biedne audi, ale to moje subiektywne zdanie, które nie przekreśla tego, że jak ktoś jednak woli biedniejsze audi to robi źle..)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje zakupu. Biorąc pod uwagę, że auto doposażone w B&O i Matrixy to pewnie musi być fajnie skonfigurowany. A to czy manual czy automat..., co kto lubi ;)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Kosmita napisał:

Ja rozumiem, że wzmianki o gnijącym samochodzie czy awaryjność nowych samochodów nie do końca są argumentami w tym temacie ale chciałbym poznać kontrargumenty tego, że biednego audi nie ma co kupować (choć sam wolałbym chyba faktycznie lepiej wyposażonego passata niż biedne audi, ale to moje subiektywne zdanie, które nie przekreśla tego, że jak ktoś jednak woli biedniejsze audi to robi źle..)

Nikt tu nie mówi że kupowanie biednego Audi nie ma sensu, ani że VW jest lepszy od Audi. Bo to Audi nie jest "biedne" - czyt. słabo wyposażone.

Ale to A4 FWD, czyli na starcie auto moim zdaniem gorsze od innych konkurentów Premium - BMW 3 czy Mercedsa klasy C. A ogólny setup FWD / manual / TDI jako całość pod kątem wrażeń z jazdy nie oferuje specjalnie nic więcej niż pierwszy z brzegu Passat :)

Edytowane przez komoornik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ok. Co do Passata to mówiłem, że podobnie wyposażony i tak ustępuje trochę Audi. A co do innych marek premium to jak ktoś ponad prowadzenie ceni ergonomie, którą Audi ma najlepszą na rynku, to wybierze Audi z fwd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...