Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B9 Sedan TDI 190KM Manual


sylwek28

Rekomendowane odpowiedzi

I nie pisze że bmw jest lepsze, pewnie nie, ale w przypadku bmw 3 widze progres na plus a w b9 nie. Za 300 koła chciałbym żeby auto robiło na mnie wrażenie. Jednak nie robi. Ale panowie to moje zdanie które mogę jeszcze wyrazić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, marcin_o23 napisał:

I nie pisze że bmw jest lepsze, pewnie nie, ale w przypadku bmw 3 widze progres na plus a w b9 nie. Za 300 koła chciałbym żeby auto robiło na mnie wrażenie. Jednak nie robi. Ale panowie to moje zdanie które mogę jeszcze wyrazić. 

Pewnie. Jeżeli mówimy tu o estetyce to faktycznie subiektywne zdanie i nie można z tym dyskutować. Zrozumiałem, że oceniasz cały samochód jako taki i tutaj się nie zgodzę bo bmw3 jest daleko w tyle technologicznie za audi a4 i estetyką wnętrza również.

Ale z zewnątrz sam osobiście uważam, że bmw 4 jest o wiele ładniejsze niż np. audi a5. 

Pozdrawiam :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też wrzucę swoje 2 grosze:)

W środku duży plus dla b9 bo jest ładniejszy od b8.

Z zewnątrz bardziej mi się podoba b8 po lifcie.

B8 nie jest tak przekombinowana wizualnie i za to zawsze ceniłem niemieckie samochody. Ale może musimy się trochę obyć z nową stylistyką audi i po jakimś czasie przypadną do gustu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, Panowie... Kolega @sylwek28 wrzucił temat, żeby pochwalić się fajnym, nowy autkiem, które wyposażył sobie pod siebie i jest z niego zadowolony, a Wy robicie dyskusje na tematy światopoglądowe :)

Pogratulujcie koledze wyboru, życzcie przyjemnych wrażeń. Po co komuś na siłę psuć humor i subiektywnie udowadniać, że zrobił źle?

Dla mnie auto bardzo fajne. Analogowe zegary jak u @Kosmita - na żywo prezentują się na prawdę dobrze. Matrix LED - genialna sprawa. Kolor Moonlight - kozak. Też taki chciałem, ale nadkola w Allroad się nie komponowały. Więcej nie skomentuję, bo @sylwek28 coś mało zdjęć wrzucił ;)

Edytowane przez sowiq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, sowiq napisał:

 

Pogratulujcie koledze wyboru, życzcie przyjemnych wrażeń. Po co komuś na siłę psuć humor i subiektywnie udowadniać, że zrobił źle?

 

Słusznie. Kolega niech wrzuci pełny opis i pokaże furkę na spocie :) Bardzo chętnie obejrzymy. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bezkonfliktowy jestem i każdy może pisać co myśli i czuje :P

nowe foto z przedwczoraj:P

trzeba się cieszyć z tego co mamy:)

spalił mi w trasie 30l ON na 600km :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bezkonfliktowy jestem i każdy może pisać co myśli i czuje [emoji14]
nowe foto z przedwczoraj[emoji14]
trzeba się cieszyć z tego co mamy[emoji4]
spalił mi w trasie 30l ON na 600km :banan:

Dobry wynik:) mi dziś z Kołobrzegu tak wyszło:) :
fb859cb4c55af113aa20130c1d1e2e25.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średnie z kompa mam 5,6 ale to od momentu kupna, staram się delikatnie jeździć coby się ładnie motor ułożył bo ma to jednak znaczenie..

no na krótkich przelotach , tak po pieczywo i masło :P to pokazuje 8,8 a po browar nawet i więcej:P pragnienie robi swoje:wink:

ogólnie oszczędne, komfortowe i ciche auto... dołożyłem te lepsze niby szyby za 7 stówek ale nie mam porównania z normalnymi w trasie, bo w mieście to chyba podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie gratuluje zakupu, najważniejsze, że Tobie się podoba, uważam, że niektórym potrzeba trochę czasu aby docenili stylistykę modelu B9, jeździłem taką na wakacjach z wypożyczalni i się zakochałem;)  pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaproponuję mod: końcówki wydechu, będzie o niebo ładniej wyglądało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, jedrekx said:

zaproponuję mod: końcówki wydechu, będzie o niebo ładniej wyglądało :)

??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie je mogę kupić?:) s-line ma ładniejsze to fakt..

Dziś wymieniłem masło + filtr, po 1389km  na liczniku i powiem Wam ,że było brązowo szare... szare !!!  czyli jest mikro-opiłków od jasnej anielki... 

ciężko było metodą gospodarczą (osłona pod silnikiem liczy 20 wkrętów torx i dwie śruby na 13 klucz) bo fabrycznie jest korek pod wysys oleju z góry i trzeba ruszać głową:P na szczęście jest śruba spustowa w misce ale jest ona niemal pod samymi sankami i trzeba dorabiać z blachy specjalną łyżkę ,żeby nie zalać całego spodu i siebie przy okazji...,  łyżkę mocujemy na stabilizatorze i olej po niej spływa nam do wiadra, spłynęło równo 4,65l (producent podaje 4,7l ) łącznie z tym co wyciekło po poluzowaniu filtra (Knecht OX787D)  te 30 kkm serwisowe to jakaś masakra!!!

Temat ogarnięty cmokam bronkxa:P 

Edytowane przez sylwek28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 hours ago, sylwek28 said:

Gdzie je mogę kupić?:) s-line ma ładniejsze to fakt..

Dziś wymieniłem masło + filtr, po 1389km  na liczniku i powiem Wam ,że było brązowo szare... szare !!!  czyli jest mikro-opiłków od jasnej anielki... 

ciężko było metodą gospodarczą (osłona pod silnikiem liczy 20 wkrętów torx i dwie śruby na 13 klucz) bo fabrycznie jest korek pod wysys oleju z góry i trzeba ruszać głową:P na szczęście jest śruba spustowa w misce ale jest ona niemal pod samymi sankami i trzeba dorabiać z blachy specjalną łyżkę ,żeby nie zalać całego spodu i siebie przy okazji...,  łyżkę mocujemy na stabilizatorze i olej po niej spływa nam do wiadra, spłynęło równo 4,65l (producent podaje 4,7l ) łącznie z tym co wyciekło po poluzowaniu filtra (Knecht OX787D)  te 30 kkm serwisowe to jakaś masakra!!!

Temat ogarnięty cmokam bronkxa:P 

W Irlandii można to kupić w Audi http://www.audishop.ie/a4/transport/tailpipe-trim , ale tylko do b8, parzyłem na polskiej stronie, ale nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, sylwek28 napisał:

Gdzie je mogę kupić?:) s-line ma ładniejsze to fakt..

jeżeli oryginalne to ASO. no chyba, że jakieś inne to np. allegro.. choć moim zdaniem ORI wygląda lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

BTW. Sylwek28 wspomniałeś o hamowni u znajomego.

Prośba o info i namiary, jeśli wolisz ewentualnie na Priv,

Z góry dzięki,

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,  hamowania własnej roboty ale pokazuje ciut mniej niż Maha  Mastersa Rogala i vtech Tory z Diaktronika i jest jakimś tam punktem ?

Podejdź do Rogala brał ostatnio 50zł za shamowanie. 

Edytowane przez sylwek28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...