Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

:siema:  Piotrek!

Zapraszam Cię na spoty warszawskie :kox: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Spoiler

mam takie pytanie posiadam audi a4 b5 r97 i mam zamontowane lampy tylne poliftowe ,lewa lampa uległa uszkodzeniu ale koszt lampy poliftowej jest dosyć wysoki czy jest możliwość zamontowania lapm przedliftowych w moim aucie ?

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.[/color

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich tu obecnych.

Od dwóch dni jestem szczęśliwym posiadaczem Audi A4 B6 Quattro i mam nadzieje, jeszcze długo nim będę ;)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :-) jako że jestem tutaj nowy i nie bardzo ogarniam to forum postanowiłem napisać tutaj.. :-) chciałbym aby moja audi fake s4 znalazła nowego nabywcę..  Silnik 1.9 tdi moc zrobiona na 240 Km.. Rok 2004... Jest to auto od Znanego Piotra Nowackiego.. W razie pytań proszę o info bądź tel.. 726208931... Przepraszam że tutaj.. 

DSC_0029.JPG

Edytowane przez Dawid Dolecki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowy na forum jestem pewny ze z waszą pomocą będę uczył się wszystkiego co będzie przydatne i poszerza swoją wiedzę na temat związany z autem. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko wszystkim, jestem Piotrek, pochodzę z zachodniej części naszego kraju a dokładnie mieścina nazywa się Żary. Dziś na forum wrzucę swój nowy nabytek 2.4 Quattro który dokładnie opiszę i wrzucę kilka fotek. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkiech serdecznie, mam na imię Hubert, jestem spod Warszawy, a dokładnie z Nowego Dworu Mazowieckiego. 1 maja kupiłem Audi A4 B5 w kolorze szarym z silnikiem 1.6 AHL . Auto jest z 1998 r. więc po pierwszym lifcie  (: miałem dość starej zardzewiałej hondy civic vi gen ;D Mam nadzieję, że znajdę tu sporo ciekawych rzeczy i poznam kilka sympatycznych osób ;D Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano:) mam na imię Kamil. Aktualnie mieszkam w Warszawie, a pochodzę z okolic Łukowa ( woj.Lubelskie)

Autko posiadam 10 lat:) tak od 2006 roku. Wymieniałem rozrządy (2 kpl. teraz mam zamiar wymienić kolejny), osprzęt tj. paski, rolki nic poważnego jeśli chodzi silnik.

Teraz zaczynam przygodę z Vag com. Życzcie mi powodzenia :wink:

 

Do zobaczenia na drodze.

 

Edytowane przez owca99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem Marcin. Mieszkam w Falentach , powiat Pruszków, województwo Mazowieckie i jestem szcześliwym posiadaczem Audi a4 B7 avant 1.8T 
Są tu jakiesś grupy do których można dołączyć??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Spoiler

potrzebuje sie dowiedziec  jaki pierscien zalorzuc do audicy  kupilem alusy rozmiar  76.1  jakie pierscienie musze kupic do mojej audicy   2000r lift kombi 1.9 tdi 150 kucukow:)

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...