Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Blokada na skrzynię biegów


cetus

Rekomendowane odpowiedzi

nie jest latwo kolego...

zaczynasz od wyciagniecia oslonki (mieszka) drazka biegow, powinien byc na wcisk, i wyjmujesz zaslepke plastkowa pod recznym (podwazasz od strony drazka biegow czyms plaskim) pod ta zaslepka masz dwie sruby na takim niby laczniku pod recznym ktory musisz odkrecic zeby tunel przeszedl przez reczny.

niestety musisz tez wyjac radio i klimatronik zeby dostac sie do popielniczki i srubek pod nia...

wyciagasz tylna popielniczke i pod spodem masz sruby trzymajace podlokietnik...

do tego sruby z boku, dojscie miedzy fotelami a tunelem...

nie pamietem czy z przodu kolo radia trzeba cos rozkrecac bo ja tylko podnosilem troche tunel a nie demontowalem calkowicie...

na pocieszenie powiem Ci ze sprawniej poszla mi wymiana calej deski rozdzielczej niz poluzowanie tego tunelu :D ale dasz rade:D:D

jak bardzo chcesz dokladnie krok po kroku to wieczorem moge Ci wypisac z ELSY...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA rowniez prosze o wytlumaczenie jak wymienic tunel,popielniczke i oslone wokol drazka biegow.Niedlugo bede to wymienial i przyda sie opis zeby niczego nie uszkodzic :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam będziesz montował blokadę ? :blink:

Do b7 to juz by wypadało bezbolcową kupić .. montaż groszowa sprawa jak się kupuje u przedstawiciela , a nie na allegro :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...