Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B8 Avant LIFT 2.0 TDI 203 KM Phantom Black Competition+

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Będzie git :)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

I po programie, seria ze zmienionym turbo i IC wypluła 150 KM i 341 Nm, ostatecznie wyszło 203 KM i 400 Nm, czyli wszystko co bezpiecznie można było ugrać uważając na skrzynię. Zupełnie inna jazda jest teraz na prędkościach przelotowych, gdzie brakowało odejścia ?

Taka ciekawostka: byłem wcześniej w ASO na akcji serwisowej związanej z emisją spalin, na której aktualizowali oprogramowanie i czułem, że auto zrobiło się po tym słabsze i zaczęło więcej palić. Na wykresie wyszło, jak wykastrowali Audi tym softem ? Aligatorowi udało się na szczęście wgrać do sterownika soft sprzed akcji serwisowej i na nim był zrobiony dopiero program ?

(rzeczywiste wyniki z hamowni należy mnożyć x1.08 ze względu na pomiary ze skrzynią multitronic)

Dynosoft-chip.jpg

Edytowane przez l2k2

Opublikowano

masz może nr tych skórzanych podłokietników? sam na takie poluję :D

ładnie pomodzona A4, jakie dalsze plany? 

Opublikowano

Pewnie teraz w planach quattro ??

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, gagat3k napisał:

masz może nr tych skórzanych podłokietników? sam na takie poluję :D

ładnie pomodzona A4, jakie dalsze plany? 

Podłokietniki: 8K1867173B, 8K1867174B, 8K0867373A, 8K0867374A
Dzięki. Co do planów, to do założenia z przodu zderzak Competition, podświetlane listwy progowe, maskownice od Banga, wygłuszenie i jakieś dobre nagłośnienie, może coś z zawieszeniem, pomysły cały czas się rodzą jakieś ;) 

2 godziny temu, tomi790 napisał:

Pewnie teraz w planach quattro ??

Heh.. przy tej mocy ośka spokojnie daje radę, nie ma potrzeby quattro  :D 

Opublikowano

Jak multi teraz się spisuje? 400Nm to już max dla tej skrzyni.

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, damian19886 napisał:

Jak multi teraz się spisuje? 400Nm to już max dla tej skrzyni.

Można było jeszcze parę Nm więcej wyciągnąć w tym setupie, ale to już proszenie się kłopoty ze skrzynią, nie ma co ryzykować. Skrzynia ładnie pracuje.

Na szybko taki film był nagrany. W sumie szkoda, że nie do 180-200, bo dalej idzie też jakoś w miarę.

 

Opublikowano

Całkiem całkiem ja też będę latem program robić tylko że w 2.0tfsi 180km.

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, damian19886 napisał:

Całkiem całkiem ja też będę latem program robić tylko że w 2.0tfsi 180km.

Tuner musi uważać na niutki i będzie dobrze :thumbup1:

Opublikowano

Nm będzie max do 400 nie więcej.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Hej, jakie czesci sa potrzebne do bezproblemowej przekladki IC z 3.0 TDI biturbo? Czy musiales cos docinac dodatkowo albo dosztukowac?

Opublikowano
  • Autor
31 minut temu, Kipps napisał:

Hej, jakie czesci sa potrzebne do bezproblemowej przekladki IC z 3.0 TDI biturbo? Czy musiales cos docinac dodatkowo albo dosztukowac?

Montowałem IC od zwykłej 3.0 TDI (8 litrów), takie jak były w A4/A5/Q5 i nic nie trzeba było przerabiać, pasuje p&p, z ori wężami trzeba się tylko popieścić bo wchodzą z pewnym oporem. Do zmiany kierownice powietrza.

IC z 3.0 TDI biturbo (10 litrów) też idzie założyć, mocowania pasują, do wymiany masz wtedy węże, kierownice powietrza oraz dolna osłona zderzaka wymagają rzeźby i jeśli jest ACC to może być problem żeby zmieścić razem z radarem.

Opublikowano
W dniu 9.03.2019 o 10:43, l2k2 napisał:

Wizyta na program u Aligatora umówiona, trzeba więc było się trochę wcześniej przygotować ?

Turbosprężarka wymieniona na nową, wydajniejszą z CGLC 177 KM i zamontowany intercooler z 3.0 TDI ?

Turbo1.jpg

Turbo2.jpg

Turbo3.jpg

IC1.jpg

IC2.jpg

IC3.jpg

IC4.jpg

IC5.jpg

IC6.jpg

Super sprawa, też tak chce :slina: jakie koszta szpejów 

Opublikowano
  • Autor
13 godzin temu, D4NTE napisał:

Super sprawa, też tak chce :slina: jakie koszta szpejów 

Co tu chcieć jak masz liczniejszą stajnię u siebie ? Jakoś tak wyszły koszta tego setupu: turbosprężarka 1400 + uszczelki, śruby 100 + olej ok. 160 + filtr oleju ok. 30 + montaż 450; IC 300 + 100 prowadnice powietrza + montaż easy we własnym zakresie ?

Opublikowano

IC przydał by się większy bo w lecie może łapać zadyszkę ?

Opublikowano
  • Autor
8 godzin temu, D4NTE napisał:

IC przydał by się większy bo w lecie może łapać zadyszkę ?

Jak się myśl urodziła to pewnie niedługo będzie hehehe

Opublikowano
  • Autor

Wpadło parę gratów do wnętrza ?
- Panel tunelu piano black
Panel.jpg
- Maskownice Bang&Olufsen
Bang-1.jpg
- Gałka biegów - ori z A6 C7 lift
Galka-1.jpg
- Podświetlane listwy Sline - ori z Audi A4 B9
Listwy-1.jpg

- Skórzane podłokietniki na boczki drzwi doczekały się w końcu montażu
- Mapy zaktualizowane do 6.28.2 - 2019
Mapy.jpg

01.jpg

01.jpg

01.jpg

01.jpg

01.jpg

01.jpg

01.jpg

Edytowane przez l2k2

Opublikowano

piękne masz to wnętrze?

Opublikowano

Klasa  ?

Opublikowano

?....piękne wnętrze,no i nie tylko.Zewnętrznie bajunia...?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.