Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

!!! PODZIEKOWANIA !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wszyscy piszemy ze było fajnie,za***iście,ekstra zabawa i chyba tak naprawde nikt nie przypuszczal ze bedzie tak SUPER.

Z tej okazji chciałbym serdecznie podziekowac osobom bez których ten Zlot by sie nie odbył ... mam na mysłi Hugo (nasz prezes :twisted: ) oraz Miron78. To oni dopieli wszystko na ostatni guzik, jedzenie,spanie,imprezy,przejazd,eskorta policji i załatwiali to w taki sposob zeby wszystkim sie podobało.

Wszystko zostało załatwione na najwyzszym poziomie ,pełen profesjonalizm.

WIELKIE DZIEKI

img7765iv9.th.jpg

p.s wydaje mi sie ze jest to dobre miejsce aby kazdy z Was napisał symboliczne "dziękuje" .

Opublikowano

zdecydowanie organizacja na najwyzszym poziomie, pelny profesjonalizm :D

dzieki

Opublikowano

Chce również podziękować za organizacje.Zabawa była przednia. Dzieki Hugo i Miron 78.

Opublikowano

Dołaczam się. Wielkie dzięki dla organizatorów Hugo i Miron 78.

Opublikowano

Serdeczne podziękowania dla organizatorów i wszystkich uczestników zlotu :)

Opublikowano

Dzęki wasystkim i za wszystko..za klimat..miejsce i waszą obecnośc... szczegolne podziekowanie dla Mirona i Huga za organizacje.. :)

Opublikowano

przyłączam się do podziękowań dla Mirona z żoną i Hugo :a4fan:

Opublikowano

No naprawde super organizacja!!!

Pozdrawiam

Opublikowano

sfera organizacyjna dopracowana idealnie.

Dopisuję się jak najbardziej do podziękowań :exclaim:

Opublikowano

Dzięki dla Hugo, Mirona, wszystkich dzięki którym będą zdjątka i filmiki i całemu towarzystwu na Zlocie.

Dzięki Wam wszystkim było zarąbiście.

Opublikowano

Dziękuje bardzo w imieniu moim , żonki i córki

:a4fan:

Opublikowano

No I Ja chciałbym P O D Z I ę K O W A ć za pełen profesionalizm w organizacji !!

W I E L K I E - D Z I ę K I

:a4fan:

Opublikowano

mnie niestety nie było, ale również chciałbym podziękować za organizację zlotu (Hugo i Miron78) oraz wszystkim, którzy spotkali się

:cool:

Opublikowano

Brak nam słów, aby wyrazić podziękowania dla Hugo i Miron78 za wspaniałą organizację fantastycznej imprezki oraz wszystkim uczestnikom za wspaniałą atmosferę.

Pozdrowienia od slawek66 i Monisi :biggrin:

Opublikowano

Wielkie, ale to Wielkie Dzięki dla Huga, Mirona, jak i dla wszystkich tych, którzy przybyli, bo bez Was te urodziny na pewno by nie były tak wspaniałe!

:a4fan:

Opublikowano

No to jak kazdy to kazdy

Prezes, Miron78 wszystko pieknie załatwione GRATULUJE ORGANIZACJI :exclaim:

Podziekowania również dla kierowców A4 uczestniczacych w przejezdzie na Rynek :exclaim: nikt sie nie popisywał czyli tak jak powinno sie to odbywać :a4fan:

Opublikowano
Podziekowania również dla kierowców A4 uczestniczacych w przejezdzie na Rynek nikt sie nie popisywał czyli tak jak powinno sie to odbywać

nawet straznicy byli zadziwieni :rotfl: stwierdzili ze klub na poziomie :exclaim: :twisted:

Opublikowano

dzięki za wszystkie dzięki :biggrin: a z mojej strony dzięki Hugo za całokształt - a każdemu z osobna za stworzenie wspaniałej atmosfery, za reprezentowanie klubu na najwyższym poziomie, za towarzystwo które było...............ech brak słów, za obecność i wszystko inne.A4 jest super klubem - bo tworzą go super osoby :exclaim:

PS.( za wszystkie niedogodność organizacyjne które mogły się pojawić - z góry skromne przprosiny ) :cry:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.