Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B8 Avant 3.0 TDI Nogaro Blue Black Edition

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Odkąd pamiętam zawsze chciałem mieć Audi, ale jakoś tak się złożyło, że jeździłem BMW :). Niedawno stałem się posiadaczem takiego egzemplarza w najlepszym kolorze Nogaro Blue. Jest to wersja Black Edition więc już dość dobrze wyposażona, jedyne czego mi brakuję to elektryczne fotele, ale być może kiedyś się zdecyduję na montaż. Chodzi mi też po głowie program, ale jeszcze się zastanawiam czy na pewno tego potrzebuję :)... Jedyną wadą tego samochodu to chyba się pomylili i kierownicę po złej stronie zamontowali ;)

 

Kilka zdjęć zrobionych na szybko, niedługo wrzucę zdjęcie z porządnej sesji.

 

WhatsApp Image 2017-07-22 at 09.10.23.jpeg

WhatsApp Image 2017-07-22 at 09.10.23 (1).jpeg

WhatsApp Image 2017-07-22 at 09.10.23 (2).jpeg

WhatsApp Image 2017-07-22 at 09.10.23 (3).jpeg

 

Zdjęcia z sesji

 

Audi-2.jpg

Audi-3.jpg

Audi-4.jpg

Audi-5.jpg

Audi-6.jpg

Edytowane przez odbo

Opublikowano

super wóz:) zacny kolor i duży plus za "black". No tylko ta kierownica;)

Opublikowano

Dla mnie najładniejsza furka na forum 

Opublikowano

Piękna jest...

Opublikowano

Rozwaliłeś system Kolego tym kolorem :thumbup1:

Opublikowano

Niech się wozi :-)

Opublikowano

Prawdziwy eReSowaty kolor :kox::kox: gdyby nie kiera po złej stronie to napisałbym ideał :decayed: Mimo wszystko konkrety egzemplarz Ci się trafił :naughty: 

Bezawaryjności i powodzenia w modach :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Najlepsze jest to, że ten egzemplarz pojawił w ogłoszeniach przy okazji poszukiwań czarnych, pojechałem ją obejrzeć i na miejscu jak zobaczyłem to już odechciało mi się oglądać w innych kolorach... :)

Z modami to już raczej nie poszaleję bo już dość dużo tu jest, włączyłem sobie test wskazówek podczas uruchamiania samochodu, chyba wsadzę ledowe żarówki w kierunkowskazy. Na wiosnę jak będzie cieplej planuję zamontować dotykowy ekran sterujący systemem multimedialnym i nawigacją na androidzie, pewnie opiszę wszystko w odpowiednim dziale.

Opublikowano

Kolor miazga na żywo jeszcze pewnie lepiej się prezentuje

Opublikowano

Gratulacje zakupu:thumbup1:

Kolor mega:o

Opublikowano

Gratuluję fajny wypas skąd jesteś z UK.

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

bardzo ładny kolor! pierwsze B8 Nogaro, które widzę :good:

 

ale po co zmieniać MMI 3G+ na inną navi?

Opublikowano

Piękna, gratuluję zakupu! Tylko ta kierownica...

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, jedrekx napisał:

ale po co zmieniać MMI 3G+ na inną navi?

Brakuję mi informacji o ruchu na drodze na żywo dlatego używam map Google do nawigowania, chociaż podoba mi się opcja w samochodowej nawigacji o informacjach ile zostało do najbliższej stacji, parkingu etc.  Przydałby się też Spotify i Yanosik.

 

12 godzin temu, rafik84 napisał:

Gratuluję fajny wypas skąd jesteś z UK.
 

Mieszkam w Wiltshire.

Edytowane przez odbo

Opublikowano

Piękna sztuka w niesamowitym kolorze :kox: graty zakupu.

Co prawda ktoś coś poj**** z tą kierownicą ale u nas wszystko da się przerobić :grin: zamiast zmieniać navi możesz sobie przedni zderzak na competition zmienić :eusathink:

 

Edytowane przez D4NTE

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj była dobra pogoda na zdjęcia, więc rano umyłem i nawoskowałem auto i pojechałem na mała sesje zdjęciową.

 

Audi-2.jpg

Audi-3.jpg

Audi-4.jpg

Audi-5.jpg

Audi-6.jpg

Edytowane przez odbo

Opublikowano

Kolor i koło robią robotę :kox:

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

No kolor miazga, w pakiecie czerń urywa łeb. 

Opublikowano

Witaj

Piękne i unikatowe zestawienie nogaro + pakiet czerń :D

Wyposażenie też zacne!

Niech bezawaryjnie służy!

Pozdrawiam

 

Opublikowano

podeślij coś do klubowego kalendarza :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.