Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ABC] Moje A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, :kox:

oto moja totalnie seryjna A4 2.6 150KM udokumentowany przebieg 159tys od dwóch lat w Polsce, autem śmigam od roku, jak na-razie jest :good:.

Wyposażenie: klima, el. szyby, automatyczna skrzynka, Bose, kierownica S-LINE, licznik z FIS-em - ogolnie :notworthy:

Tylko ten wygląd :no:

BYŁO: :confused4:

b999fab0ce881c9cmed.jpg

be3f8c8da542fdd9med.jpg

e9ab1b4d44e8bd35med.jpg

PO WYMIANIE LAMP: :kox:

0933ec4821963934med.jpg

bbe98c5baded5dadmed.jpg

7d07fe3c00aa43dbmed.jpg

ee268d9e2d40a96cmed.jpg

c03829a6a2e23213med.jpg

00defd450d60262fmed.jpg

Po ostatniej wizycie doszły nowe mody:

- Xenon HID 6000K :good:

- Podświetlenie tylnej blachy na biało

- Klubowe ramki :naughty:

- Wymiana panelu w radiu Audi Concert (zniszczone przyciski) na nowy od Audi A3

c91bd6ef07c7960emed.jpg

a268a120dd79ce9cmed.jpg

8d73b6cfd7ab6bd9med.jpg

- białe postojówki Ledowe

2b84729c139e784fmed.jpg

- OSTATNIE AKTUALNE ZDJĘCIA

6535e24b2ee8737emed.jpg

c8391c82e4e3bb69med.jpg

835420bd6581fea1med.jpg

bcd6bdd202e1240amed.jpg

fb8599178c2f6629med.jpg

Plany:

- zmiana lamp przednich po lifcie lub dzielone od S4 do tego HID 6000K

- zmiana tylnych lamp na ledy widziałem ciekawy wzór na allegro, mam nadzieje ze nie okaże się to "wieś tańczy wieś śpiewa" :tongue4:

- białe podświetlenie tablicy tylnej

- białe kierunki boczne

- wymiana panelu w radiu Audi Concert CD, bo przyciski są strasznie zniszczone

- felgi 17" od Audi wzór S4

- może zawias delikatnie w dół ale okaże się to po założeniu felg

- jakieś ładne nakładki na podwojny wydech ale nie żaden "komin" :disgust:

- zdjęcie tylniego emblematu A4

WSZYSTKIE ZAPLANOWANE MODYFIKACJE WYKONANE :good:

UWAGA AUTO NA SPRZEDAŻ 16400TYS DO NEGOCJACJI :good:

MOŻLIWA ZAMIANA NA AUDI A8 4.2

Opublikowano

Noo plany super :good: do tego bym dodał jeszcze chrom ramki na zegary, ściema szyb (podobają mi się srebrne samochody z ciemnymi szybami :)) grill po lifcie albo od s-ki dokładki w kolorze lakieru i to by było chyba wszystko z mojej strony :mysli: Fajne autko i V6 :good:

Ps. tylko te LPG :sick3:

Opublikowano

Tylko ten wygląd :no:

nie rozumiem.....

Opublikowano
  • Autor

Kolega nie rozumie dlaczego wygląd mi nie pasuje? Ponieważ nie podoba mi się totalna seria z przed liftu, trzeba coś zmienić żeby audi wyglądało godnie :) kolega spojrzy na miniaturkę na moim profilu, trudno jest mi przesiąść się na totalną serie :rolleyes:

Opublikowano

tak lampki zmien, zapraszam do mnie

Opublikowano

Ponieważ nie podoba mi się totalna seria z przed liftu, trzeba coś zmienić żeby audi wyglądało godnie :)

aaaaaa , o to chodzi , no fakt za ciekawie to seria nie wygląda , troszke pracy trzeba włożyc , niech kolega spojrzy na miniaturke w moim podpisie. udanych modów.

Opublikowano
  • Autor

Dlatego pierwsze mody już się pojawiły, Proszę o komentarze :hi:

Opublikowano

bardzo ładne światełka od razu inaczej jakby 3 lata ubyło.powiedz kolego czy rzeczywiście przy wymianie przednich jest tyle roboty i ciecie blachy?i jaki koszt byś mi napisał na PW-sam to robiles?

Opublikowano

kolega ma lampki dzielone wiec pewnie żadnego cięcia blachy nie było W dobrym kierunku idziesz :good:

Opublikowano

mody ida w dobrym kierunku.... odswierza auto o pare lat :)

Opublikowano

ładnie , prawie jak polift , :good:

jeszcze felunek i bedzie gitara

Opublikowano

Podoba mi się bo ma taki sam silniczek co u mnie :D:naughty:

Zmiany jak najbardziej na plus :)

Nic nie napisałeś o zderzaku tak więc załóż po lifcie lub od S4 :kox:

Szkoda że nie zdecydowałeś się na zespolone lampy bo wcale nie ma dużo roboty przy tym jak inni twierdzą a było by o wiele ładniej :)

Tylne lampy jak najbardziej ok, sam zastanawiam się nad zmianą nowych ledów na takie:

c3a6520acff5c318med.jpg

f9d07ff14636bdc8med.jpg

LED RULEZ :kox:

Tak jak napisałeś kierunki zmień koniecznie na białe bo teraz zupełnie nie pasują :sick3:

Dobry zawias i fela najlepiej 18" :gwizdanie: i będzie :kox:

Szkoda tylko że automat i LPG :confused4:

Nie chcesz sprzedać kiery bo właśnie jestem na kupnie takiej :naughty:

Powodzenia w dalszych modach :good:

Opublikowano

Całkiem nieźle :good: Możesz pomyśleć jeszcze o chromowanych żarówkach w przednie kierunki. Nie będzie wówczas pomarańczowo w kloszu.

Boczne kierunki zmień na białe/dymione wedle uznania:

http://allegro.pl/item522743653_kierunkowskaz_migacz_bok_audi_a3_a4_a8_bialy_w_wa.html

Opublikowano

Fajna furka - super że automat, a lpg to już zdrowy rozsądek podpowiada :good:

Opublikowano

Zmiany wyszły na dobre, super teraz się prezentuje z tymi lampami.

Napisz kolego gdzie kupiłeś przednie lampy i jaki koszt bo też planuję taką zmianę na przodzie.

Opublikowano
:good: ładnie wygląda dobre palny :) jeszcze ciemne szyby i też fajnie by wyglądał :hi:
Opublikowano
:good: autko ok , zmiany także idą w dobrym kierunku, powodzenia w dalszych modach :wink4:
Opublikowano
  • Autor

Dzięki Koledzy za miłe słowa :hi:. Jeżeli chodzi o lampy przednie zdecydowałem się na dzielone ponieważ żal mi było ciąć blachę i bawić się w przerabianie kostek a efekt jest zbliżony do lamp zespolonych i jestem bardzo zadowolony ze swojego zakupu, nic nie trzeba było przerabiać, kostki i silniczki pasują ze starych lamp :good: podaje link do lamp przednich:

http://allegro.pl/item513714735_reflektor_audi_a4_soczewka_reflektory.html

(na allegro widziałem ostatnio takie same za 170zł za sztuke)

do tego kierunki:

http://allegro.pl/item518571557_kierunkowskaz_clear_wzor_s4_audi_a4_a_4_1994_1998.html

Kierunki boczne już zamówione :kox:

Koledzy nie wiecie może jaka jest średnica rury wydechowej (podwójny wydech) :cool1:??

KOLEDZY KTORE FELGI BYŚCIE WYBRALI?? SZUKAM CZEGOŚ DO 1500ZŁ 17"

TE WZORY MI SIĘ NAJBARDZIEJ PODOBAJĄ:

1) c38c157b54d0d918med.jpg

2) 24cdf1176c00b2femed.jpg

3) 2a4515644d1c7a1a.jpg

PS: PABLO kiery Ci nie sprzedam za bardzo mi się podoba :tongue4: Lampki co sobie upatrzyłeś super będą wygladać do twojej czarnej niuni :kox:

Opublikowano

autko super- taki sam kolor jak moje :D ale widze ze masz ten sam problem co ja.Lewe tylne drzwi maja inny odcien niz reszta.no coz srebrny ladny kolor ale jak juz masz malowane to odcien zawsze bedzie - ja na wiosne bede malowal cala na nowo :) co do Ledow jak najbardziej :good: sam mam ledy tylko ze czarne i wfekt jest super :naughty: jesli chodzi o felgi to wzor pierwszy albo trzeci.niedlugo bede sprzedawal felgi 16 S-line taki wzor jak na 1 zdjeciu z oponami.

Poluje na taka kierownice jak Ty masz i moze juz nie dlugo...oczywiscie sa debile na allegro ktorzy sprzedaja takie kierownice za 800-1000zl ale ja nie dam im zarobic 400zl na kierownicy.

Opublikowano

KOLEDZY KTORE FELGI BYŚCIE WYBRALI?? SZUKAM CZEGOŚ DO 1500ZŁ 17"

TE WZORY MI SIĘ NAJBARDZIEJ PODOBAJĄ:

1) c38c157b54d0d918med.jpg

2) 24cdf1176c00b2femed.jpg

3) 2a4515644d1c7a1a.jpg

PS: PABLO kiery Ci nie sprzedam za bardzo mi się podoba :tongue4: Lampki co sobie upatrzyłeś super będą wygladać do twojej czarnej niuni :kox:

osobiście najbardziej podobają mi się 1

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.