Skocz do zawartości
IGNOROWANY

usunięcie Imobilajzera 1.8 t BFB


damian8913

Rekomendowane odpowiedzi

Witam z góry przepraszam jeśli temat był już poruszany ale nie dokopałem się do niego problem jest taki chce się pozbyć immobilajzera z A4 B7 1.8t BFB 163 km z prostego powodu mam 3 kluczyki z czego tylko jeden odpala auto czy ktoś już ten temat przerabiał? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, damian8913 napisał:

mam 3 kluczyki z czego tylko jeden odpala auto 

Zakonu jak kolega radzi. 

Wsadź kluczyk do stacyjki, włącz zapłon następnie na drzwiach kierowcy wciśnij przycisk zamykania drzwi jak zamknie to naciśnij otwieranie. I kodowanie zakończone . Powinno działać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, koloboro napisał:

tak prosto w b7 to raczej nie bedzie

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
 

Nie zaszkodzi sprawdzić.  Jak nie zadziała to vag. ☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na programowanie kluczyków już się dwa razy dałem nabrać dwóch specjalistów twierdziło że to zrobi i klapa auto czasem pali czasem nie lub wyświetla się safe i mrugają awaryjne ok jutro podsunę temat z vag mojemu mechanikowi gdyż walczy już jakiś czas z tym immo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, jacek70 napisał:

Zakonu jak kolega radzi. 

Wsadź kluczyk do stacyjki, włącz zapłon następnie na drzwiach kierowcy wciśnij przycisk zamykania drzwi jak zamknie to naciśnij otwieranie. I kodowanie zakończone . Powinno działać. 

Chyba mylicie pojęcie. Koledze nie działa immo a to co innego niż działanie pilota. Dopasowanie kluczyka / immo a pilota to dwie różne sprawy. Za immo odpowiada transporder, taka pastylka. VAG tu nic nie pomoże.

@damian8913 widzę że jesteś z Biłgoraja. Pisz do kolegi @Galetto, urzęduje w Lublinie i Ci ogarnie zarówno kodowanie tych kluczyków (chyba) jak i ewentualne wyłączenie immo :D

Edytowane przez cysiek18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak kolego Cysiek pisze, immo a pilot to dwie różne rzeczy, z immo nie jest tak łatwo i zapewne Vag nie pomoże:) coś na ten temat wiem, bo wymieniam licznik:D

 

A kolego Damian, skoro masz trzy klucze to nie masz takiej plastikowej przywieszki przy kluczyku? tam powinien być pin do immo

Edytowane przez YoGi1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w b7 pin nic nie da. tylko odpowiedni sprzet. i napewno nie vag com czy vcds.

vag dash can, fejs od smoka i jeszcze kilka innych za niezla kasę

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie mylę - wiem co to IMO i wiem co to pastylka jednak kolega nie sprecyzował co nie działa i dlaczego..  Ja zrozumiałem że jeden kluczyk jest ok a dwa nie są zakodowane.  Swoją drogą temat do ogarnięcia.  Tyle - dzieki✌

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie mylę - wiem co to IMO i wiem co to pastylka jednak kolega nie sprecyzował co nie działa i dlaczego..  Ja zrozumiałem że jeden kluczyk jest ok a dwa nie są zakodowane.  Swoją drogą temat do ogarnięcia.  Tyle - dzieki[emoji111]
No jak przecież wyraźnie napisał że tylko jeden kluczyk odpala auto :D

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś jadę do warsztatu bo sprawa utknęła w punkcie w którym auto odpala z wszystkich 3 kluczy ale z czego tylko z jednego właściwie a z dwóch odpalają się awaryjne i napis safe na wyświetlaczu jęsli sprawy nie uda się wyjaśnić to będę próbował się skontaktować z kolegą który został wyżej wymieniony z góry dziękuje z informację gdzie można taki problem rozwiązać w okolicy i na pewno w przyszłości się przyda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze to zapiąć vaga i zczytać błędy. bo może cewka immo niedomaga.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...