Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

swap na 1.8T jaki kod slnika

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam plan zrobic swapa z 1.8 ADR na 1.8T jaki wybrac kod silnika zeby był dobry do dalszej modyfikacji mocy? 

Opublikowano

apu, anb, a najlepiej awt.

Opublikowano
  • Autor
14 minut temu, Łukasz13 napisał:

apu, anb, a najlepiej awt.

a czym np. AEB rozni sie od tych silnikow bo moc maja chyba taka sama

Opublikowano

Aeb, ajl to starsza konstrukcja oparta na starszym sterowniku, gaz na lince, brak mapsensora. Apu, anb to nowszy sterownik me7.5 programowanie po kablu itd. mapsensor, elektorniczna przepustnica, najnowyszy jest awt który posiada dodatkowo sonde szerokopasmową i jest najlepszy pod względem łatwości i bezpieczeństwa strojenia pod większe moce.

Opublikowano

W skrócie AEB to taki dziadek każdego następnego 1.8T

Opublikowano
  • Autor

a przy przekladce na apu anb czy na awt oprocz silnika,dolotu, wiazki,kompa oraz imo bedzie jeszcze cos potrzebne?

Opublikowano

Ja proponuje sprzedać B5 i kupić B6 z 1.8T. Zabawa może i fajna, ale niezbyt sensowna ekonomicznie.

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, Sulfur napisał:

Ja proponuje sprzedać B5 i kupić B6 z 1.8T. Zabawa może i fajna, ale niezbyt sensowna ekonomicznie.

po przekladce oraz podniesieniu mocy jest duza frajda z jazdy a mam okazje kupic cala bude za smieszne pieniadze i sam moge sobie przelozyc silnik tylko to bedzie moj pierwszy swap i nie wiem dokladnie czy oprocz wyzej wymienionych rzeczy cos jeszcze trzeba przekladac

Opublikowano
26 minut temu, Tomek1_2 napisał:

czy oprocz wyzej wymienionych rzeczy cos jeszcze trzeba przekladac

Tyle - wystarczy .

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Jestem po swapie z adr na apu..troszke cześci trzeba,jak coś to pisz podpowiem.

 

Opublikowano
  • Autor
8 godzin temu, booolek napisał:

Jestem po swapie z adr na apu..troszke cześci trzeba,jak coś to pisz podpowiem.

 

Dzięki booolek ja też już jestem po swapie z adr na aeb no trochę gratow jeszcze musiałem dokupić

Opublikowano

Szkoda ze aeba wsadziles. Ciężko go dzisiaj modzić.

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, booolek napisał:

Szkoda ze aeba wsadziles. Ciężko go dzisiaj modzić.

Byla okazja to kupilem takiego jeszcze w planie jest chipowanie a co jeszcze moge zrobic zeby wyciagnac z niego ponad 200km?

Opublikowano

Właśnie ze względu na chipowanie aeb jest  ciężki. 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

A jezeli chodzi o ajl to mozna cos robic czy lepiej nie zawraca sobie glowy??

Czy on juz jest wyciagniety na maksa?

 

Edytowane przez Bulio

Opublikowano

Ajl to to samo co aeb. Tylko mapa inna i wydajniejsza pompa paliwa w baku. Na seryjnych gratach niewiele więcej ugrasz mocy.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.