Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Avant 1.9 TDI Atlasgrau by luki19862121


luki19862121

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym maglem to już ładna historia :P Widzę ładne naklejki na felgi podokładałeś hehe. Czyli progi kupiłeś osobno do malowania ? ? ? Ile te śruby ? Bo też kiedyś będę musiał to zrobić... 

Zamknięcie pakietu S-line coraz bliżej :oklasky:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No magiel już kupę kasy i nerwów mnie kosztował. Nowy bym prawie kupił w ASO :) Progi kupiłem w kolorze na forum :) za 100zl :) Jeśli chodzi o nowe śruby na obydwie strony i nakładki koszt ok 250zl, ale jutro będę odbierał to dokładnie powiem wiem że jedna nakładka kosztuje 62zl, a próbowałem już odkręcić te śrubki nie wszystkie, ale cześć skorodowana i te plstkiki szlak trafia.

Wysłane z Huawei mate 10 pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała godzinka i gotowe progi oraz listwy zmienione. Kamilu listwa zakrywajaca śruby 68zl szt, śruba do progu 0.80zl, klip rozprężny 2.80szt. Klipów 11szt mi zostało jakby co :)fd75b3ae5f7e9f4e893f3c52c6300a3b.jpge9abc611168d68cdb4aa286c741fb6fe.jpgb9c078ac2fdd5250e4cc81f56a41b601.jpg

Wysłane z Huawei mate 10 pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby nieduży pasek a daje sporo do wyglądu z tym progiem w kolor ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby nieduży pasek a daje sporo do wyglądu z tym progiem w kolor [emoji6]
Zgadza się. Został ostatni element układanki :) dokładka maluje już się :)

Wysłane z Huawei mate 10 pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Servotronic założony robiła mi bardzo fajna firma http://www.centrumprzekladni.pl
Chłopaki tylko tym się zajmują więc robota solidna dziś na geometrii praktycznie nie było co ustawiać jedynie niewielkie korekty.
Z nowości na chwilę obecną emblemat klubowy i lusterka zewnętrzne 14pin fotochrom obudowy S4. cdd4d21e7e7659d0b2234a51ff6dc60c.jpg9c2af0eb4f1df403745f6a783ab31df5.jpg

Wysłane z Huawei mate 10 pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak myślałem, zlały się te chromy z resztą budy [emoji20] no i składanie już ogarnąłeś ? Blendy świecą ?

 

Nie myślałeś żeby dać dolne listwy w czerń, jak tylny dyfuzor i relingi, raczej ładnie by to kontrastowało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Składanie i blendy jeszcze w toku. Czekam na moduły od Krzyśka bo obecne coś nie grają jak trzeba w zasadzie unieruchamiają auto :) nie wiadomo dlaczego. Pozostało pociągnąć przewód clh do blend przez przelotke drzwi oraz przewody do fotochromów zewnętrznych. Tylko muszę poszukać jakie tam piny potrzeba by wpiąć się w kostkę drzwi z obu stron. ff99fbfa83b63be2fd6f2bc8de1b937c.jpga10baf568c44f5b4dcb24d25e510d536.jpg

Wysłane z Huawei mate 10 pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, kamil-vag napisał:

Nie myślałeś żeby dać dolne listwy w czerń, jak tylny dyfuzor i relingi, raczej ładnie by to kontrastowało

Nie wiem Kamilu. Jak już z wszystkimi pierdolami się uporam to pomyśli się co dalej modzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli zbieramy kolejne graty. Coś mnie nawiodło na kierownicę będzie to kierownica z A5 wszystko już właściwie jest tylko na kółko czekamy. Dziś również byłem w ASO po resztę części do wymiany skrzyni biegów - wymiana w środę wpadła też ori dokladka z Seata. 11763153_IMG_20180517_113848.jpg11763154_IMG_20180517_065003.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, fura wygląda już naprawdę fajnie, brakuje jedynie konkretnego foto reprezentacyjnego w plenerze :P

Dokładka z cupry jest to i na dniach pewnie sline przód wleci :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, kamil-vag napisał:

Łukasz, fura wygląda już naprawdę fajnie, brakuje jedynie konkretnego foto reprezentacyjnego w plenerze :P

Dokładka z cupry jest to i na dniach pewnie sline przód wleci :P

Właśnie nie mam jeszcze dokładki pomalowanej poza tym totalny brak czasu także myślę ok 1, 2 czerwiec zwale zderzak bo mam kilka dni wolnego póki co jestem uziemiony z córką, która ściany maluje :)

Fotki będą jak tylko s-line zakończę no i pogoda się zmieni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny ten Twój avant, mody na duży +

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, kkam napisał:

Ładny ten Twój avant, mody na duży +

Dzięki Krzysiek. Jeszcze daleka droga do doskonałości :)

Dziękuję jeszcze raz za super gadżet i wytrwałość do mnie :)

Temat luster zakończony. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obudowy masz ori z S4? to jest cały odlew z aluminium?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, kkam napisał:

Obudowy masz ori z S4? to jest cały odlew z aluminium?

Według numerów to ori S4 ale trzymając je w ręku mam mieszane uczucia niby stukają jak Alu ale mam wątpliwości. Pytałem o te numery zdania podzielone czy to S4. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny udany mod do kolekcji ;) fajny może być efekt z blendami z clh, będzie widać ruchome światło po ziemi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie to, że muszę do roboty dziś lecieć rezał bym na pewno to clh. Trzeba poczekać aż będzie więcej czasu bo chce od razu w boczkach białe lampki dodać no i fotochrom pociągnąć więc cały dzień dłubania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.05.2018 o 10:41, kamil-vag napisał:

Kolejny udany mod do kolekcji ;) fajny może być efekt z blendami z clh, będzie widać ruchome światło po ziemi ;)

Ruchomego światła nie będzie widać. Jak zapali się CLH to lustra czekają ze złożeniem. Jak zgaśnie CLH to dopiero się złożą.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w drugą stronę ? przy otwieraniu ? Też się rozłożą dopiero jak zgaśnie CLH ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...