Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Podwyższenie zawiechy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za info, to już coś wiem..

Ile +/- kosztuje komplet nowych amorów i sprężyn do serii ?

Gdybym chciał sprzedać to co mam w tej chwili to znajdzie się chętny ? :decayed:

Opublikowano

oj na pewno się znajdzie...

Opublikowano

U mnie seria s-line - 1BV.

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Ja też mam obniżoną zawiechę orginalnie (kod 1BE) własnie sobie mierzyłem i mam dokładnie to co Ty ,

i uważam ze jest okej a powiedz czemu chcesz podniesc zawieche?

Wpadnij na spota jakiegoś w KR wtedy pogadamy i porównamy

No i porównaliśmy, moje siedzi duużo niżej :-)

Opublikowano

ale czyli co ?? nie masz 1BV tylko jakieś inne progresywne sprężyny czy jak ??

Opublikowano
  • Autor

ale czyli co ?? nie masz 1BV tylko jakieś inne progresywne sprężyny czy jak ??

No właśnie nie mam pojęcia, ale jeździ się super ( pomijając dziury, krawężniki, progi zwalniające,itp :decayed: ) Zdjęcia i opis spężyn są kilka postów wyżej.

Opublikowano

ja mam zgoła inny problem ,mam zawias serie ale mam quattro a tam jest podobno inaczej niż w ośce . Z chęcią bym się zamienił z kimś kto ma s.line zawieche w czterołapie na moją . generalnie plus jest taki że ciężko mi o coś zawadzić :)

Opublikowano

U mnie :quattro: jest wszystko innaczej.Na geometri wyszło ,że mam zawieche na wyboiste drogi,fakt ,stoi wysoko.Czy to początek modelu off road hehe?

Opublikowano

a czy wielkość silnika nie ma znaczenia w przypadku specyfikacji zawiechów?

sie mi tak widzi...

U mnie jest zawieszenie bardzo obniżone ( w zasadzie tylko to jest z pakietu s-line, ale bez żadnych oznaczeń) tak , że na progu się zatrzymuje, żeby nie dobić zjeżdzając... :no:

Cegłę leżącą na płask też zachaczam....

Ale jak to się trzyma w zakrętach :kox:

Do podwyzszenia komplet spręzynek 1500 zeta + wymiana i mamy wóz drabiniasty :)

pozdrawiam

dzidz

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

ladne masz zawieszenie :)

Jesli chcesz obnizac auto więcej niz 5 cm musisz miec do tego sportowe amortyzatory.

ale jesli obnizasz w granicach 40-20 mm to podchodza standardowe ;)

Opublikowano

dobra a teraz jasno i wyraźnie :)

poszukuje spręzyn 1BE

i teraz tak jak to rozpoznać bo jakos sie nie doczytałem

chyba ze ktos z was ma do sprzedania 1BE chetnie kupie za rozsądna cene :P

Opublikowano
  • Autor

dobra a teraz jasno i wyraźnie :)

poszukuje spręzyn 1BE

i teraz tak jak to rozpoznać bo jakos sie nie doczytałem

chyba ze ktos z was ma do sprzedania 1BE chetnie kupie za rozsądna cene :P

Sam bym kupił 1BE ale żeby miały -20mm :decayed:

Opublikowano

czy to forum "kupię" ?

Opublikowano
  • Autor

czy to forum "kupię" ?

Pewnie jesteś nietutejszy więc wyprostuję ;)

To forum a4-klub.

Kupiłbym, to jest tryb przypuszczający i nie oznacza że daję ogłoszenie :decayed:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

jak coś to będe miał ori amorki s-line -20mm na sprzedaż..używki w dobrym stanie..sprężyny poszły już do klubowicza :cool:

Opublikowano

adamoo

ta furka ponizej Twoich postow - rozumiem Twoja?

to jest -20 mm?

mysle o -30 mm ale sie lekko boje

Opublikowano

u Ciebie jest inaczej..Kuniak miał -60z przodu i było git..Panowie żeby zawieszenie dobrze chodziło musi być wszystko sprawne..Lookier miał gwint w b5 i chyba -70 i jeździło się bardzo komfortowo..i w dodatku miał 19".

Ja u siebie mam -35 i nie wiem czy nie zrobie -40..

Opublikowano

Ja u siebie mam -35 i nie wiem czy nie zrobie -40..

to jak bedziesz sie pozbywał to daj mi info :gwizdanie:

Opublikowano

stary temat ale zapytam

jakich firm sprężyn obniżających (w rozsądnych pieniązkach) szukać?

konkretnie chodzi o - 20mm

.. no pod 17stki :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.