Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi RS4 Avant 2.9 TFSI Glacier white - odebrana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hhehe, nie częsty przypadek żeby szybciej samochód zrobili niż obiecali :D . Teraz żeby samochodowiec bezpiecznie dopłynął, a na Bałtyku wieje oj wieje ;);) .

Opublikowano
  • Autor

Miał byc produkowany w tygodniu 3 wiec teoretycznie był ale mogl równie dobrze byc wyprodukowany wczesniej bo RSy przechodzą bardziej rygorystyczne testy niz inne modele.Auto jest tuj na statku po weekendzie ma byc w porcie w Oslo.

Opublikowano

To na nastepny weekend bedziesz juz mial ;)

Gdzie zamawiales ,Oslo Vest czy u Arnesena ?

Opublikowano
  • Autor

Nie najwcześniej za dwa tygodnie bo auto jeszcze idzie do filiowania.

Zamiawialem tam gdzie mam super układy czyli Arnesen.Audi Sport  Vest ma na wszystko wywalone i maja tragiczna obsługę klienta.Chyba maja za dobrze.

Opublikowano

Jakiego foliowania ??

Opublikowano
  • Autor

Zakładam Xpel na przod , progi , lusterka i dół tylnego zderzaka.

Opublikowano
  • Autor

Tymczasem ciekawe rozważania tym razem po prezentacji w UK.

 

 

 

Opublikowano
17 minut temu, turdzi napisał:

Zakładam Xpel na przod , progi , lusterka i dół tylnego zderzaka.

Dobre posunięcie :good:  Teraz robią takie folie, że jak masz porysowaną folię to wystarczy użyć gorącej wody i po rysach :naughty:  Do tego przejrzystość, wykończenie i spora wytrzymałość robi mega robotę :kox: 

 

Robisz koło siebie czy w PL ? 

Opublikowano
  • Autor

U siebie posto z salonu auto idzie do odklejenia tak zeby nim nie jezdzic.

to dopiero bedzie męczarnią odebrać je po to zeby zaraz oddać.

Opublikowano

To ja bym sobie z tydzień pojeździł ;)

 

Opublikowano

I tak pewnie ich czeka delikatna korekta lakieru więc możesz chwile polatać ?

Opublikowano

No chyba, że nie będzie kazał ściągać folii ochronnych przed wydaniem :wink: to korekta będzie minimalna.

Opublikowano
  • Autor

Kolejny oczarowany RS4

 

Opublikowano
  • Autor

Niestety auto utknęło w porcie w Niemczech :( 

Opublikowano

Super konfig autka:ok2:, zmiana z alcantary na perforowaną skórę na fajerze i gałce to dobry wybór ;).

Opublikowano
W dniu 25.01.2018 o 21:32, turdzi napisał:

Niestety auto utknęło w porcie w Niemczech :( 

Co znaczy utknął ?? W uja walą i tyle, najpierw nadziei narobili a później utknął..... 

Opublikowano

Na cło Norki zbierają :wink:

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, mystic.pl napisał:

Na cło Norki zbierają :wink:

Miał isc w poniedziałek ale sie nie zabrał.W piątek dostałem info. Ze jest juz na promie i w poniedziałek bedzie na cle w Oslo.Niestety nie odbiore nie wczesniej niz w tygodniu 6 bo od środy do niedzieli jestem na wyjeździe ale zobaczę sobie na pewno juz za pare dni.

Opublikowano

Zdjęcia czarnego RS4 B9 na 21" zimówkach i zawieszeniu KW - dobrze wygląda.

https://www.instagram.com/gepfeffert/

 

Opublikowano
  • Autor

Potencjał jest.Co ciekawe na razie najpopularniejszym kolorem jest zdecydowanie Nardo Gray i z tego powodu ciesze sie ze go nie wziąłem pózniej jest czarny , granatowy i daytona gray.Białego dotąd w sieci i ogłoszeniach nie Widzalem.Umieramy dlatego z ciekawości jak bedzie wyglądał na żywo.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.