Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi RS4 Avant 2.9 TFSI Glacier white - odebrana


turdzi

Rekomendowane odpowiedzi

Białe służbówki to zawsze zwykły biały i to służbówka w stylu Fabia, Kangoo itp. a nie Audi RS4 Avant.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna zimówka ładnie się komponuje z budą i detalami, srebrny rant powiększył ją wizualnie, też miałem pierwsze skojarzenie do tablicy zegara, taka konfiguracja białego auta tj. pakiet czerń jak najbardziej przemawia za tym kolorem, jakie by auto nie było.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swietne auto! jak mi sie ogolnie b9 nie podoba to w rs4 wyglada swietnie,calkem inne auto. 

ja osobiscie bralbym kolor daytona grey mat ale ten bialy tez git ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny RS ciekawe jak będzie wyglądać rs w sedanie:banan:

Zimowe lepiej leza niż letnie moim zdaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Screenshot_20180201-181621.jpg

 

Jak się popatrzy n paletę kolorów to tak na prawdę nie ma za dużego wyboru.

Jak się skreślić czarny w którym to auto ginie bo ma za dużo detal I listę w czarnym pakiecie jak się skreśli samoma Green który fajny na zdjęciach ale myślę że mega ciężko do odsprzedaży.

Zostaje Navarra Blue nad którym się zastanawiałem bo fajny , Daytona gray który już dla mnie opatrzony i nudny i nardo gray który jest ciężko w utrzymaniu bo nie metalik i bardzo sezonowy.Dzis modny jutro nie.

Niestety nie ma tym razem mojego ulubionego Sepang Blue a 20K z exclusive za niego nie chciałem płacić.

Zresztą jak się popatrzy na mobile de to wzyscy kupują właśnie bardzo gray , czarny i Navarra.Bialogo na razie nie ma i fajnie bo będzie to mało popularne auto w tym kolorze co mi odpowiada i mega proste w utrzymaniu bo nawet po myje ciśnieniowej nie trzeba wybierać bo zaciekle ne widać.I iealnie na zimę:)

 

Edytowane przez turdzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada prześlicznie ? bardzo dobry wybór biały kolor ? RS4 B8 nie ma podjazdu do tego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Patryk14 napisał:

Mi po prostu biały kojarzy się ze slozbowkami i nic więcej. Raczej preferuje jakieś grafity, czerwony, niebieski. Białe, czarne i srebrne po prostu zbyt oklepane. Ale to nie mi na się podobać kolor. Reszta jest petarda.

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
 

obecnie to za biały raczej trzeba dopłacać i często podstawowym kolorem staje się właśnie jakiś odcień niebieskiego, czerwonego.. 

do firmy teraz zamawiałem piękne, prawie niebieskie (granatowe) Fabie i Rapida.. ehh.. kolor podstawowy ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie glacier white to metalic i musiałem za niego doplacic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, jedrekx napisał:

do firmy teraz zamawiałem piękne, prawie niebieskie (granatowe) Fabie i Rapida.. ehh.. kolor podstawowy ;) 

Gdzieś na forum zachwalałeś samochody Dacia jako służbowe. Skoda teraz jednak wygrała ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, turdzi napisał:

Dokładnie glacier white to metalic i musiałem za niego doplacic

Czy ktoś mógł pomyśleć, że dla taniości zamówiłeś "zwykły" biały ? :) Ech ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, granatowy napisał:

Gdzieś na forum zachwalałeś samochody Dacia jako służbowe. Skoda teraz jednak wygrała ?

Skoda ma korzystniejsze warunki finansowe w tej chwili - innymi słowy, dla mnie w tej chwili są tańsze niż Dacie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, krzychu252 napisał:

Czy ktoś mógł pomyśleć, że dla taniości zamówiłeś "zwykły" biały ? :) Ech ...

Nawet nie o to chodzi mógł bym nawet wziąć Ibis White niewymagajacy dopłaty ale dla RSow jest niedostępny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OMG.. taka gruba furmana - zamiast rozmawiać o wyposażeniu, właściwościach jezdnych, osiągach, technologii.. to wy rozczulacie się nad kolorem.

Gorzej jak baby...

Jakie koło wlatuje na lato? :kox:

 

Edytowane przez Veiru
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jedrekx napisał:

obecnie to za biały raczej trzeba dopłacać i często podstawowym kolorem staje się właśnie jakiś odcień niebieskiego, czerwonego.. 

do firmy teraz zamawiałem piękne, prawie niebieskie (granatowe) Fabie i Rapida.. ehh.. kolor podstawowy ;) 

Ogólnie jest mocny popyt na biały kolor,więc koncerny to wykorzystują i każą sobie dopłacać.U niektórych nawet najzwyklejszy nieperłowy biały jest za dopłatą :doh:

PS.Piękny potworek :wink:

Edytowane przez Rabbi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zalezy od firmy. U mnie w polityce są kolory ciemne jak czarny, szary, granat, brąz za wszystkie inne trzeba dopłacić samemu przy konfigurowaniu samochodu.

Jak już wcześniej wspomnieliście teraz jest moda na białe samochody, może za chwile przeminie może będzie trwała dłużej. Jednak w dobie folii samochodowych zmiana lakieru to nie jest problem, taki jak kiedyś.

 

Nie zmienia to faktu, że czekam na poniedziałek i informacje jak pierwsza jazda nowym autkiem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy moda zależy gdzie.U mnie w Oslo co drugi samochód to czarny lub szary a białych jet bardzo mało i dltego też mi się podoba.

Z kolei jestem teraz w Barcelonie i tu dosłownie co drugi samochód to biały.

Jest jeszcze jeden aspekt z którym może nie każdy się zgodzi.Uwazam że grube auto w białym komorze fajnie wygląda brudne.Mysle że taki RS z tymi poszerzeniami będzie wyglądał jeszcze bardziej bojowo.Doslownie przed chwilą widziałem brudne no ale C63AMG i wyglądało mega gdzie w innym kolorze było by po prostu brudne  :)

Edytowane przez turdzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W gorących regionach biały kolor jest bardziej praktyczny - mniej "płowieje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I proszę jak mi się lektura w samolocie trafiła :)

20180201_140640.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...