Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi RS4 Avant 2.9 TFSI Glacier white - odebrana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, Kosmita napisał:

Ja już sam nie wiem, który lepszy. Patrzy się na ten Nogaro i raz to wygląda pięknie, a raz tak bez polotu, tak samo Sepang.. Jest jeszcze Ara Blue z R8 krystaliczny.. Jakoś niebieski najbardziej mi pasuje na następny samochód ale który wybrać to coraz mniej wiem..

Bialy zawsze dziala ;)

 

Screenshot_20180516-170606.jpg

Opublikowano
1 minutę temu, turdzi napisał:

Bialy zawsze dziala ;)

 

Screenshot_20180516-170606.jpg

To już bym wziął Nardo Gray jak już mam nie być "kolorowy" :) Białe jakoś nigdy mnie nie kręciły choć oczywiście Twój samochód jest piękny, tyle że nie do końca osobiście bym się w nim odnalazł.

Opublikowano
  • Autor

W RS4 nie ciezko sie odnaleźć niezależnie od koloru ?

Opublikowano

Zwłaszcza, że zmienić dziś kolor auta to nie problem (folie, p.dipy itp)...

 

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie i jak nie jestem fanem matowych lakierów przynajmniej nigdy bym takiego nie wybrał jako lakier tak B9 w macie wyglada kosa.

IMG_5987.JPG

IMG_5989.JPG

Opublikowano

Turdzi przyznaje rację, 

W "pękatej bryle" RS-ek spokojne lakiery w macie typu Daytona Grau matt czy np. Floret Silber matt wyglądają efektownie ale i elegancko.

Chociaż wściekłe lakiery (dla odważnych) do tych kształtów też genialnie pasują.  

Np. Glut Orange jest killer:

Podobnie jak Viper Green z palety porsche :D

 

Pozdrawiam

Opublikowano
7 godzin temu, turdzi napisał:

Dokładnie i jak nie jestem fanem matowych lakierów przynajmniej nigdy bym takiego nie wybrał jako lakier tak B9 w macie wyglada kosa.

IMG_5987.JPG

IMG_5989.JPG

Twój Glacier wygląda dużo lepiej......

Opublikowano
  • Autor

Tymczasem nowe A6 na prawdę daje radę.

 

 

 

Opublikowano
  • Autor

Wczoraj potestowałem troche ze znajomym RS3.

Do 220 miedzią RS3 a RS4 nie ma nic.Ida łeb w łeb.

IMG_5995.JPG

Edytowane przez turdzi

Opublikowano

Witaj, 

No ładne "rodzeństwo" :D

BTW. Na jakim paliwku latacie ?

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Shell VP

Opublikowano

RS4 nie ma zalecanego 98? VP SHELL to 95 z uszlachetniaczem.

Opublikowano

nie wiem jak w benzynie,ale w dieslu te wszystkie vpover,dynamic itd pogarszaja osiagi,maja wyzsza temperature spalania i limitery tna dawki 

Opublikowano
  • Autor

Ma min.95 ale zalecane 98 a że u mnie 98 nie do zdobycia to jeżdżę na VP.

Opublikowano
  • Autor

W końcu Nagaro Blue w świetle dziennym.Wyglada super o wiele lepiej niz Sepang.

 

IMG_6004.JPG

IMG_6006.JPG

IMG_6010.JPG

Opublikowano

Hey Turdzi,

No pisałem Wam, że na żywo i w świetle Nogaro wymiata,

Jakby kółka były jeszcze całe w piano połysk byłby idealny :D

Dzięki za fotki!

Pozdrawiam

Opublikowano

Czyli kolor do Ryśka mam wybrany :)

Opublikowano

Wątpliwości zostały rozwiane :D

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Pełen potencjał 2.9TFSI uwolniony.

ALE PETARDA !!! i proste mody.

Opublikowano

Pięknie to chodzi ? przydałoby się mu jesCze trochę mocy na dwóch ostatnich biegach ?

Turdzi trasa po autobanie do pl już zrobiona czy przed tobą ? ☺️

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.