Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi RS4 Avant 2.9 TFSI Glacier white - odebrana


turdzi

Rekomendowane odpowiedzi

To dziwne macie te auto holdy bo u mnie światła stopu się nie palą przy AH, ręczny wyłączony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Marteka4 napisał:

ta yhm , tyle że na autohold stopy świecą nawet jak się ma puszczony hamulec :lol:

Może w A4 tak jest bo w Passacie i w Golfie tak nie jest.

AutoHold to rodzaj ręcznego hamulca więc dlaczego ma świecić się światło STOP skoro to nie jest działanie hamowania pedałem hamulca ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kosmita napisał:

Chyba, ze pykniesz ręczny wtedy gasną światłą stopu. @granatowy pewnie ma przyzwyczajenie z passata - tam faktycznie na AH przy puszczonym hamulcu światła stopu gasły. W Audi świecą dopóki ręczny się nie zaciągnie lub wciśnie P na skrzyni :)

W Q7 nie świecą. Przynajmiej w tybie Auto przy włączonym AH i puszczonym hamulcu. Oczywiście świecą tylko pozycyjne ledy.

Edytowane przez mystic.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, mystic.pl napisał:

W Q7 nie świecą. Przynajmiej w tybie Auto przy włączonym AH i puszczonym hamulcu. Oczywiście świecą tylko pozycyjne ledy.

No w Passacie jest tak samo. A w b9 cały czas świecą światła stopu. Ciekawe kto decyduje, że ma być tak czy tak.. nawet wewnątrz marki są różne rozwiązania..

Edytowane przez Kosmita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, krzychu252 napisał:

Świecenie stopu przy AH jest bez sensu. Można to przeprogramować?

Też tak uważam. Na pewno można. Zapytam chłopaków na spocie jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to sprawdzacie bez wysiadania z samochodu że świeci ? Odbicie w innym samochodzie lub na ścianie garażu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, krzychu252 napisał:

Jak to sprawdzacie bez wysiadania z samochodu że świeci ? Odbicie w innym samochodzie lub na ścianie garażu ?

Brawo  ;p 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Binek1.8T napisał:

Brawo  ;p 

:) heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, krzychu252 napisał:

Jak to sprawdzacie bez wysiadania z samochodu że świeci ? Odbicie w innym samochodzie lub na ścianie garażu ?

W odbiciu innych aut stojąc na światłach

Edytowane przez Marteka4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok byłem i wróciłem ale padam na pysk wiec skrobnę cos jak odespie.

Wdrodze powrotnej udało mi sie zejść do 8,7l na odcinku 240 km.Biarac pod uwage ze lecielismy w 3 auta 2 x RS4 i 1xRS3 sedan cały czas cos wyprzedzając i goniąc sie troche po drodze to wynik na prawde super ale większośc zrobione na adaptacyjnych tempomacie.Ja swoją noga nie potrafię zejść tak nisko.

Przetestowalem tez Auto Hold czy jak to sie nazywa.O tym tez skrobnę :) 

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do spalania.. To ładnie ;) jak się w ogóle ma RS4 do Rs3 chodzi mi o odczucia dynamiki,komfortu i wgl funkcji jezdnych? 

U mnie w S5.. 2x dłuższa trasa a czas podobny  ;p 

Screenshot_20180314-070059_Gallery.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle ze ja jechalem po gorskich drogach ;)

Odnośnie RS3vsRS4 to osiągi są podobne nie mierzylm się jeszcze ani z jednym czy drugim ale na trasie przy wyprzedzaniach nic  nie dostawał i vice versa więc myślę że są bardzo zbliżone. Dźwięk oczywiście na plus RS3 bo jest piękny ale ten V6 pasuje jednak bardziej do charakteru RS4.

W środku i jedzie odczucia są już bardziej różne bo RS3 to Hot Hatch a RS4 to bardziej wyrafinowane auto jeżeli chodzi o komfort.

 

Tymczasem z innej beczki już są pierwsze straty :(

 

20180316_063258.jpg

20180317_090854.jpg

Edytowane przez turdzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak moze da sie to naprawiana to taki uproszczony sposob do tego jak robia to profesjonaliści ale mysle ze samemu nic nie będę dłubać.Mam pod praca zakład wymieniająca szyby i zapytam czy da sie naprawić.Nie uśmiecha mi sie wycinać szybę ni 3 tygodniowym aucie :(

Z doświadczenia wiem ze nie wszystko da sie naprawić tak jest dodatkowo z grzaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, turdzi napisał:

No tak moze da sie to naprawiana to taki uproszczony sposob do tego jak robia to profesjonaliści ale mysle ze samemu nic nie będę dłubać.Mam pod praca zakład wymieniająca szyby i zapytam czy da sie naprawić.Nie uśmiecha mi sie wycinać szybę ni 3 tygodniowym aucie :(

Z doświadczenia wiem ze nie wszystko da sie naprawić tak jest dodatkowo z grzaniem.

Po takiej naprawie robi się efekt rybiego oka, miałem tak na środku szyby. Strasznie męczyło i koniec końców szybę wymieniłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno do wielkości pięciozłotówki można naprawić szybę. Rybie oko podobno się robi, ale miejsce jest poza polem widzenia, więc nie powinno to przeszkadzać, tak więc jest szansa, że da się to zrobić tanim kosztem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym miejscu nie bedzie przeszkadzac, wtrysk żywicy pod ciśnieniem lekkie szlifowanie i będzie cacy, ja juz w 2 miejscach tak szybę naprawialem i jest spoko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, soolek napisał:

Podobno do wielkości pięciozłotówki można naprawić szybę. Rybie oko podobno się robi, ale miejsce jest poza polem widzenia, więc nie powinno to przeszkadzać, tak więc jest szansa, że da się to zrobić tanim kosztem.

Koszt mnie nie interesuje bo moje ubezpieczenie pokrywa naprawę czy wymianę  szyby.Po prostu szkoda mi wycinać szybę w tak nowym aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...