Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi RS4 Avant 2.9 TFSI Glacier white - odebrana


turdzi

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu ‎2018‎-‎03‎-‎13 o 22:27, turdzi napisał:

Przetestowalem tez Auto Hold czy jak to sie nazywa.O tym tez skrobnę :) 

image.jpg

Super!! Piękne Audi !!

Jakie wrażenie z Auto Hold ?

 

 

 

Edytowane przez krzychu252
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, turdzi napisał:

Koszt mnie nie interesuje bo moje ubezpieczenie pokrywa naprawę czy wymianę  szyby.Po prostu szkoda mi wycinać szybę w tak nowym aucie.

Na myśli miałem koszty "psychiczne" spowodowane cięciem (szyby) i ingerencją w dziewicze auto :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎13‎.‎03‎.‎2018 o 22:27, turdzi napisał:

Ok byłem i wróciłem ale padam na pysk wiec skrobnę cos jak odespie.

Wdrodze powrotnej udało mi sie zejść do 8,7l na odcinku 240 km.Biarac pod uwage ze lecielismy w 3 auta 2 x RS4 i 1xRS3 sedan cały czas cos wyprzedzając i goniąc sie troche po drodze to wynik na prawde super ale większośc zrobione na adaptacyjnych tempomacie.Ja swoją noga nie potrafię zejść tak nisko.

Przetestowalem tez Auto Hold czy jak to sie nazywa.O tym tez skrobnę :) 

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Juz raczej odpoczales od wtorku? :grin:

 

Jak odczucia miedzy Rs4 a S4?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he ano :)

Zacznę od dołu. Hold asist - bajer :) nie widzę różnicy w aucie z a bez.Po prostu kwestia przyzwyczajenia w każdym razie nic co mi jest do szczęścia potrzebne.

 

Odnośnie S4 vs RS4 to myślę że najlepiej porówna do do Subaru WRC i WRX STI.

Niby wszystko jest podobne a jednak w RS4 wszystko jest nominalnie lepsze lub też bardziej nastawione na sport jak ktoś woli i nawet nie chodzi tu o moc silnika i osiągi.

Takie rzeczy jak dźwięk silnika przez inna kompresje w RS4 inne kalibrowanie tej samej skrzyni bardziej precyzyny uklad kierowniczy. To są powiedzmy procenowe różnice ale suma ich wszystkich powodje że RS4 to dużo ciekawsze auto zapewniające więcej emocji.Roznica w wyglądzie to sprawa oczywista.

20180313_120115.jpg

20180313_120108.jpg

Edytowane przez turdzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzydka nie niej ale stojąc obok RSa biednie wyglada.Z drugiej strony ok S4 wydaje się za 400K gdzie RS4 prawie 600K.To już jest lekkie przegięcie moim zadniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szyba na razie uratowana.piknie nie jest ale lepsze to nic wycinanie :)

20180320_084331.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, 

Zdaje się, że pęknięcie rozchodzi się w dół szyby?

Czy to tylko na foto tak wygląda?

Miałem kiedyś podobnie...

Najpierw był mały odprysk od kamienia a po kilku dniach pęknięcie rozeszło się po szybie ...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, black4 napisał:

Witaj, 

Zdaje się, że pęknięcie rozchodzi się w dół szyby?

Czy to tylko na foto tak wygląda?

Miałem kiedyś podobnie...

Najpierw był mały odprysk od kamienia a po kilku dniach pęknięcie rozeszło się po szybie ...

Pozdrawiam

Tam jest małe pęknięcie ale jest zalane i wypełnione więc powinno się trzymać.Do tego jest blisko narożnika i klejenia do karoserii więc powinno się trzymać.Tak powiedzieli w zakładzie naprawiajacym szyby.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ból f*ck . 

 

 

 

 

 

 

zazdroszczę testów na śniegu z instruktorami w takich potworkach. :wink:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie niestety ryzyko jak sie auta używa a ja kupiłem po to zeby nim jezdzic a nie tylko sie na nie patrzeć ;) 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie! Weź no się zmobilizuj i wrzuć coś na kalendarz :)

 

Btw. Czy mi się wydaję, czy RS5 poszła do góry? W DE 82,700 a jestem prawie pewny, że było 80,xxx jak RS4?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak porobie troche zdjeć to wrzuce na razie czekam na wiosnę :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Młody_drog napisał:

Btw. Czy mi się wydaję, czy RS5 poszła do góry? W DE 82,700 a jestem prawie pewny, że było 80,xxx jak RS4?

ciut, ciut cena wzrosła :/ ale niektóre dodatki poszły chyba nieco w dół..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jedrekx napisał:

ciut, ciut cena wzrosła :/ ale niektóre dodatki poszły chyba nieco w dół..

Oni cały czas ruszają te ceny. Dodają/odejmują opcje. Audi powinno obniżyć ceny bo naprawdę są w tej chwili z całej trójki najdrożsi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ciekawe np. ceny nowej A8mki - a właściwie dodatkowego wyposażenia poszły w dół ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zwrocilem uwage u mine ceny sa sztywne zreszta to i tak Nie ma znaczenia bo na rok 2018 i tak norwegian RS4 sie juz nie kupi.

Edytowane przez turdzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to właśnie jestem po przejażdżce 1,5h RS5.. Zakochałem się. Przyznaję rację, że żadna eSa ani A4 nie może nawet stawać obok. To zupełnie inny samochód, a co najlepsze nawet na dynamicu można nim normalnie jechać nawet po nierównościach. Na comforcie jest ciut twardziej niż u mnie ale samochód staje się tak oswojony i zwyczajny, że zapomina się ile ma się mocy pod pedałem. No i jest cichutko. Za dwa tygodnie mam dostać na cały weekend i zobaczymy co wtedy :) Ale nakręciłem się zdrowo :) Czekam na sportbacka aż wejdzie do europy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30. mars 2018 o 16:22, Kosmita napisał:

No to właśnie jestem po przejażdżce 1,5h RS5.. Zakochałem się. Przyznaję rację, że żadna eSa ani A4 nie może nawet stawać obok. To zupełnie inny samochód, a co najlepsze nawet na dynamicu można nim normalnie jechać nawet po nierównościach. Na comforcie jest ciut twardziej niż u mnie ale samochód staje się tak oswojony i zwyczajny, że zapomina się ile ma się mocy pod pedałem. No i jest cichutko. Za dwa tygodnie mam dostać na cały weekend i zobaczymy co wtedy :) Ale nakręciłem się zdrowo :) Czekam na sportbacka aż wejdzie do europy :)

A teraz pomys sobie ze RS4 jest jeszcze lepsze ;) chodź uwazam ze RS5 to tez super auto wbrew większości opini testujacych.Na prawde fantastyczny Allrounder.Ja wlasnie jestem po trasie troche ponad 1000km i jak podjechalem pod dom to żal mi było ze znow niczego nie zapomniałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...