Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Brak ciepla z nawiewu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam otóż mam problem z moją Audi a4 b5 1.9tdi, a wiec problem jest z nawiewem sprawdzilem weze od nagrzewnicy byly zimne wiec sprawdzilem tam wgl plyn nie dochodzi do nagrzewnicy,  nagrzewnice wyplukalem polecialo troche brazowego i drugi raz wyplukalem i tak samo do wezy nalalem troche plynu i teraz weze sie nagrzewają i sa gorace obydwa wszystkie weze chlodnicze sa gorace oprocz tego na dole co idzie do termostatu termostat wymienilem.

Temperatura powoli podnosi sie do 90 bardzo dlugo czasem jak dam w piz.. To ponad 90 ale szybko spada przy spokojnej jezdzie noi caly czas leci zimne pomocy bo juz nwm oco chodzi z tym.

Opublikowano

Pod vagiem co pokazuje? Moim zdaniem j**niety termostat, tak czy inaczej. 

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, SzeFFo napisał:

Pod vagiem co pokazuje? Moim zdaniem j**niety termostat, tak czy inaczej. 

Kompa nie podłączalem,  termostat wymienialem bo myslalem ze to wlasnie jego wina ale nadal to samo

Opublikowano

Może pompa nie domaga?

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, mszark napisał:

Może pompa nie domaga?

Jakis argument?

Opublikowano

Napisałeś, że płyn do nagrzewnicy nie dochodził, a że jest najwyżej stąd taki pomysł. Udało Ci się ją wypłukać więc jakiś przepływ ma, nie jest całkiem zapchana. Układ odpowietrza się sam więc nie powinna być zapowietrzona. No i fakt, że nie możesz go dogrzać mimo wymiany termostatu.

Opublikowano

Nagrzewnica zakamieniona w dalszym ciągu..

Opublikowano
  • Autor
10 godzin temu, mszark napisał:

Napisałeś, że płyn do nagrzewnicy nie dochodził, a że jest najwyżej stąd taki pomysł. Udało Ci się ją wypłukać więc jakiś przepływ ma, nie jest całkiem zapchana. Układ odpowietrza się sam więc nie powinna być zapowietrzona. No i fakt, że nie możesz go dogrzać mimo wymiany termostatu.

To co wina termostatu? ?

Bo nie kumam trochę. 

Edytowane przez Kamills

Opublikowano
4 godziny temu, Kamills napisał:

To co wina termostatu? ?

Bo nie kumam trochę. 

Koledze chodzi o pompe... Jak ściągniesz węża do nagrzewnicy, ten z dziurką, leci płyn? Oczywiście na odpalonym..

Opublikowano

Albo nowy termostat na starcie jest na śmietnik i do tego masz zapchaną nagrzewnicę (przy niesprawnym termostacie i tak przez nagrzewnicę jest obieg i powinno coś grzać), albo problem z ciśnieniem w układzie(pompa wody). Ostateczność to upg i spaliny zbierające się w nagrzewnicy.

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, karaluch8 napisał:

Koledze chodzi o pompe... Jak ściągniesz węża do nagrzewnicy, ten z dziurką, leci płyn? Oczywiście na odpalonym..

Sprawdze później 

Opublikowano
  • Autor

Jutro Sprawdze czy leci plyn z weza nagrzewnicy ten waz co ma dziurke  (lewy)

Opublikowano
  • Autor

A więc dzis wymieniłem krociec wodny bo mialem pęknięty. Oprocz twego przeplukalem jeszcz sraz węże  i trochę brazowegp lecialo przeplukalen az do czystości. 

Zalalem nowym zimowym plynem i rozgrzal rozgrzal sie 65° odpiolem weze od nagrzewnicy o ani kropli nie pilecialo z obydwu zalozylem je spowtotem auto caly czas bylo odpalone.

Poszlem do domu ogarnac sie minęło moze 15min i po przyjsciu auto mialo 90° na zegarach i tak sobie wlaczylem nawiew i odziwo lecialo ciepłe powietrze. Jak? 

Nawiew dzis dzialal zobaczyny jak jutro ale wiecie jak to mozliwe przeciez plyn z wezy nie lecial do nagrzewnicy ;/

Jutro zobacze czy bd działać.

Opublikowano

masz klimatronik?

Opublikowano

Jeśli miałeś nieszczelny króciec mogło sie zapowietrzać. Audi się troche trudno odpowietrza. Musisz rozgrzać go porządnie, musi sie wytworzyć cisnienie w układzie. Wtedy zdejmij węża i zobacz czy coś poleci.

Opublikowano
  • Autor
19 godzin temu, Mozgu napisał:

masz klimatronik?

Tak mam

Opublikowano
  • Autor
43 minuty temu, karaluch8 napisał:

Jeśli miałeś nieszczelny króciec mogło sie zapowietrzać. Audi się troche trudno odpowietrza. Musisz rozgrzać go porządnie, musi sie wytworzyć cisnienie w układzie. Wtedy zdejmij węża i zobacz czy coś poleci.

Wąż ściągnąć ten z dziurką co idzie do nagrzewnicy tak?

Opublikowano
  • Autor

Po przejechaniu 15km Temperatura 100° z nawiewu zimno :(

Na postoju temperatura spadla do 90° i sie utrzymuje  

Jak wroce do domu sprawdzam weze od nagrzewnicy 

Opublikowano
  • Autor

Okey wracajac do domu temperarura siegnela 110 ° wróciłem do domu otwarlem maske i weze sa twarde czyli powietrze i ten waz od nagrzewnicy z dziurka odchylilem i lecialo powietrze z plynem jak zaczal leciec sam plyn to go zalozylem, weze byly miekkie i w środku auta zaczelo leciec znow cieple pojechałem sie przejechac i temperatuta siegala 95° 

I powtorzylem te samą czynnosc czyli odpowiedziałem bo znow byly twarde weze noi lecialo troche powietrza z dziurki i gdy zaczął leciec plyn poskrecalem wszystko i weze znow byly twarde odkrecilem korek od zbiorniczka wyrownawczego i slyszalem jak zeszlo z niego tak jakby powietrze  i dodam ze tam nie widzialem plynu . plyn dolalem

Czemu tak sie dzieje?

Jest mozliwosc ze jak nie ma plynu to uklad sie zapowietrza?

Opublikowano

Zeby cos odpowietrzyć to musi być płyn, jak chesz odpowietrzyć układ skoro w zbiorniczku nic nie ma ??? Kolejna sprawa to vag, sprawdz czy nie masz błędów klapy temp.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.