Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Koleś opowiada o swojej turbinie -filmik :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oglądajcie i słuchajcie :decayed: Ja się uśmiałem do łez :polew:

I część:

http://pl.youtube.com/watch?v=kqNyY2AFAho&feature=related

II część:

http://pl.youtube.com/watch?v=zZnRGKp6WKE&NR=1

Tylko nie wieżcie we wswzystko co on mówi ! :decayed:

Opublikowano

a nakupił części chyba wszystko chce zmieniać

Opublikowano
:kox: podoba mi się ten diagnosta ... kupił części
Opublikowano

...i jeszcze odpowie na kazde pytanie dotyczace turbo... :wink4:

Opublikowano

a wlot z kolektora wydechowego myli mu się z wlotem do kolektora ssącego :polew:

Opublikowano

Jeżeli nie pomoże Bieniu, to na pewno da radę Krzysztof Jarzyna ze Szczecina :decayed:

Ależ endriu,

W tych o to słowach, mimo mojej niewiedzy o Twoim powinowactwie z Krzysztofem Jarzyną ze Szczecina, wyraziłem swój respekt i zaufanie, względem jego osoby. Pozdrawiamy zarówno Bienia, jak i wspomnianego Krzysztofa :decayed:

Opublikowano

skad Benia wytrzasneli...??? hehe :polew: nie nie nic tylko jeb... sztacheta w łeb hehe

Opublikowano

Nie ma co, literatura fachowa online :>

Opublikowano

także pamiętajcie: wpisujcie adresy mailowe :polew:

Opublikowano

muszę skontaktować się z Bieniem, czy zna przyczynę mojego notlaufa :decayed: Jeżeli nie pomoże Bieniu, to na pewno da radę Krzysztof Jarzyna ze Szczecina :decayed:

Krzysztof Jarzyna to mój Ojciec także waż słowa...

Opublikowano
  • Autor

N75 można pomylić z EGRem bo są podobne :decayed: i jak to możliwe że sztanga mu chodziła lekko a on jednak twierdził że ma zapieczone "łopaty" :naughty:

Wstawiłem ten filmik żeby pokazać z jaką ciemnotą ludzie zabierają się za auta.

Opublikowano

N75 można pomylić z EGRem bo są podobne :decayed: i jak to możliwe że sztanga mu chodziła lekko a on jednak twierdził że ma zapieczone "łopaty" :naughty:

Wstawiłem ten filmik żeby pokazać z jaką ciemnotą ludzie zabierają się za auta.

a ja jestem zielony w tych sprawach i w sumie sie dowiedzialem co to jest ta sztanga i gdzie jej szukac. i czy ciezkochodzaca sztanga oznacza zapieczone kierownice łopat? sprawdze sobie u siebie jak to chodzi w takim razie :)

Opublikowano

OMG :polew:

.... w piz*u .... kiepsko przegoniona .....płakałem :polew:

Opublikowano
:shocked: dobry jest :good: Wszystko i tak zawsze kończy się w zakładzie gdzie regenerują turbinki :)
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.