Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Koleś opowiada o swojej turbinie -filmik :-)


grzes1150

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądajcie i słuchajcie :decayed: Ja się uśmiałem do łez :polew:

I część:

http://pl.youtube.com/watch?v=kqNyY2AFAho&feature=related

II część:

http://pl.youtube.com/watch?v=zZnRGKp6WKE&NR=1

Tylko nie wieżcie we wswzystko co on mówi ! :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wlot z kolektora wydechowego myli mu się z wlotem do kolektora ssącego :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie pomoże Bieniu, to na pewno da radę Krzysztof Jarzyna ze Szczecina :decayed:

Ależ endriu,

W tych o to słowach, mimo mojej niewiedzy o Twoim powinowactwie z Krzysztofem Jarzyną ze Szczecina, wyraziłem swój respekt i zaufanie, względem jego osoby. Pozdrawiamy zarówno Bienia, jak i wspomnianego Krzysztofa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skad Benia wytrzasneli...??? hehe :polew: nie nie nic tylko jeb... sztacheta w łeb hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę skontaktować się z Bieniem, czy zna przyczynę mojego notlaufa :decayed: Jeżeli nie pomoże Bieniu, to na pewno da radę Krzysztof Jarzyna ze Szczecina :decayed:

Krzysztof Jarzyna to mój Ojciec także waż słowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N75 można pomylić z EGRem bo są podobne :decayed: i jak to możliwe że sztanga mu chodziła lekko a on jednak twierdził że ma zapieczone "łopaty" :naughty:

Wstawiłem ten filmik żeby pokazać z jaką ciemnotą ludzie zabierają się za auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N75 można pomylić z EGRem bo są podobne :decayed: i jak to możliwe że sztanga mu chodziła lekko a on jednak twierdził że ma zapieczone "łopaty" :naughty:

Wstawiłem ten filmik żeby pokazać z jaką ciemnotą ludzie zabierają się za auta.

a ja jestem zielony w tych sprawach i w sumie sie dowiedzialem co to jest ta sztanga i gdzie jej szukac. i czy ciezkochodzaca sztanga oznacza zapieczone kierownice łopat? sprawdze sobie u siebie jak to chodzi w takim razie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shocked: dobry jest :good: Wszystko i tak zawsze kończy się w zakładzie gdzie regenerują turbinki :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...