Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AKN] Co myślicie o tym wykresie ?


igor0111

Rekomendowane odpowiedzi

soft jest AUTOSEBY czy jak się zwał.Dziwna sprawa bo moment obrotowy to czyste przesunięcie do góry, żadnego strojenia.

BTW:na diagnostyce nie stwierdził padających wałków? Czy zdecydowałeś się na modyfikację pomimo sugestii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytarte walki i 165KM w serii i prawie 200 po chipsie taaaaa :polew: :polew: :polew: :polew:

Wykres ladny za ladny ....

Dla mnie ktos z masa wpisana pokombinowal :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytarte walki i 165KM w serii i prawie 200 po chipsie taaaaa :polew: :polew: :polew: :polew:

Wykres ladny za ladny ....

Dla mnie ktos z masa wpisana pokombinowal :kox:

a mowia ze V6 to kible ...

p.s pomiar na obciazeniowce zweryfikuje te optymistyczne cyferki .... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje jechać na inna hamownie. Seria wyszła sporo za mocna jak na AFB/AKN, bo one nie maja gratisów.

Logi kiepsko zrobione, bardzo nieczytelne.

EDIT: Popatrzcie na godzinę robienia logów, cała operacja pisania programu trwała 30min razem ze zrobieniem logów. Typek po prostu wgrał gotowca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy na darmowy pomiar u nas na hamowni,zobaczymy ile okłamany jest wykres.

P.s Logi co 500 obr można w smieci wrzucić,po drugie na tej ilości paliwa nie ma fizycznej możliwości uzyskania tej mocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrox super...sprawdz bo ja juz na tego AutoSebe sil nie mam....pare razy poprawialem po nim auta (dokladnie 3) i za kazdym razem mialem ubaw po pachy (jeden przypadek na streetracing opisany)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autoseba jest "dobrym" specjalistą, robił soft mojemu koledze do viki 2,0dti przez internet. Kolega ma jakiś tam fejs co może nim sobie wgrać. Tamten przysłał gotowca mailem. Turbo "pięknie" pompowało na dole 1,3-1,4bara a na górze spadało do 0,9-1bar, próbował robić korekty w końcu przysłał serie bo nie ogarnął tematu. Jedyna pozytywna rzecz to cena 400zł, nic po za tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrox super...sprawdz bo ja juz na tego AutoSebe sil nie mam....pare razy poprawialem po nim auta (dokladnie 3) i za kazdym razem mialem ubaw po pachy (jeden przypadek na streetracing opisany)

My także mieliśmy kilka poprawek po nim min. EDC16 w golfie 5 którego uwalił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie widziałem jeszcze V6 żeby miała gratis, zawsze poniżej serii, a już te początkowe (98 - 99) to na pewno, wykres na pewno mocno zawyżony, osobiście nie wierzę w taką moc serii,

z drugiej strony koxu dorzucone sporo, powietrza niekoniecznie, więc odpowiadając na Twoje pytanie:

- za dużo paliwa, niech troszkę ograniczy

- zweryfikuj pomiar serii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po twoim wykresie widac ze soft robiony u autoseby bo jego softy to jedynie podnoszenie do góry wartości dodawanych procentowo ale kiedys sie nauczy i bedzie robił dobre softy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po twoim wykresie widac ze soft robiony u autoseby bo jego softy to jedynie podnoszenie do góry wartości dodawanych procentowo ale kiedys sie nauczy i bedzie robił dobre softy

Oby ,bo ostatnich akcjach jakie poprawialiśmy po nim ludzie sie zrażają do chiptuningu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak panowie, to soft robiony własnie u Autoseby. Widze, że starych fachmanów nie oszukam.

Mam nadzieje, że troche mi to pojeździ????

Tego nie jestem w stanie powiedzieć po tych logach co 500 obr.Ale życze bezawaryjności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co Wy się tam tunerzy znacie :decayed:

są kunie? są! jest wykres? jest! jest tanio? tak

i dzięki temu taki autoseba też ma swoje miejsce na rynku :naughty: a Wy przy okazji macie kasę za poprawki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co, auto od razu zacznie słabiej jeździć :decayed: (w odczuciu właściciela bo z 200 zrobi się 180 :polew:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...