Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

vcds -a kto tu posiada?

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 459,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Paweł chyba ma :decayed:

Opublikowano

pawla nieznam :o myslalem ze na spocie ktos mi zaradzi:rolleyes:

Opublikowano

bossawka, o co kaman ze znizka do calabrii?

ja srednio co 2 tygodnie od 1,5roku zamawiam u nich pizze i sie jeszcze zadnej znizki nie dorobilem:/

jedyne co to to ze nie musze juz za kazdym razem tlumaczyc jak dojechac do mojego bloku bo kierowca juz wie:)

jesli masz mozliwosc zalatwienia jakichs znizek to chetnie sie na nie pisze, bo mimo iz na jarotach pizzerii jest zatrzesienie to mi calabria najbardziej pasuje:)

Opublikowano

Spróbuję załatwić pizze w cenach promocyjnych przez cały dzień jeśli to Ciebie adrianus zadowoli.

Prowadzę też rozmowy o stałym rabacie coś około 10% ale to troszkę potrwa

Opublikowano

Nie Marku na początku Grudnia ,a co piszesz się na wspólną wymianę?

Opublikowano

i ja u ojca w omedze musze amorki z tylu wymienic juz niebawem

Opublikowano

Łysy ja jeszcze pizzy z calabrii nie jadełem :decayed: chyba trzeba stestować :decayed:

Zbychuuuuu :decayed: paczaaaaj myk myk 3.0 Ti ti aJ aj aj Audi A4 46800.00 PLN. mława - otoMoto.pl

Opublikowano

zbychu to chyba juz zbiera na b8

ma ktos pożyczyc lampy przednie do b6:)

Opublikowano

Nie wiem kto ma u nas jeszce b6 :decayed::decayed::decayed:

a co robisz ze swoimi ?? na czarno srodek robisz i bixa ?? :naughty::naughty:

Opublikowano

ma byc bix ale napewno nie bedzie cala na czarno:wink:

Opublikowano
Nie Marku na początku Grudnia ,a co piszesz się na wspólną wymianę?

Piszę, bo jakbyś nie miał gdzie wymienić to mógłbym pomóc,

ja u siebie tylne wymieniałem sam,

w garage ciasno troszkę ale satysfakcja i atmosfera przednia :dance:

Opublikowano

Jacek nie odpitalaj maniany tylko rob bixa na czarno, ewentualnie usa style.!!

Moge Ci swoje bixy pozyczyc jak troche porezasz to zamontujesz :P

Opublikowano
Nie Marku na początku Grudnia ,a co piszesz się na wspólną wymianę?

Piszę, bo jakbyś nie miał gdzie wymienić to mógłbym pomóc,

ja u siebie tylne wymieniałem sam,

w garage ciasno troszkę ale satysfakcja i atmosfera przednia :dance:

Marek odezwę się jak skompletuję graty .

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Cześć koledzy ;) Dawno mnie tu nie było :D Mam takie pytanko, znacie może jakiegoś sprawdzonego i dobrego lakiernika, który podejmie się lakierowania całego auta? Jak kogoś znajcie to przyjmę chętnie nr telefonu :)

Opublikowano

Ciezki temat Damian. Wiekszosc garazowcow ma c**jowe warunki i maluja bez komory, a i tak licza sobie jak za zboze. Profi zaklady licza sobie jeszcze wiecej. Ostatnip kolezka dal honde crx do malowania jakiemus podobno ogarnietemu kolesiowi. Z wymiana reperaturek i progow wycenil na ponad 4tysie. Jak kumpel odbierze auto to dam Tpbie zdac j.co i jak z jakoscia

Opublikowano

Witam Panowie moze wiecie gdzie na warmi i mazurach posiadaja jakies maszyny do rolowania nadkoli najlpeiej okolice olsztyna ? pzdr

Opublikowano

Kaffar u nas nikogo nie znam, poszukaj po forum jest gostek ktory za jakies nieduze pieniadze wypozyczal. Jak ogarniesz temat to w sumie tez bym sie na to pisal bo 19 czasem potrafia mi przytrzec na tyle.

A mam do Ciebie pytanko, bo widze ze masz bixy od gwertego. Montowales je sam, zakladales tez imitacje samopoziomowania? bo moje bixy juz dwa lata w piwnicy czekaja na montaz:/

Opublikowano

Adrian, no ja bym chciał machnąć swoje MK3. Mam kolesie który miałby to ogarnąć za 2-3k coś w tych okolicach, a jakbym chciał zmienić kolor na całkiem inny to jeszcze tysiak. Też ogarniane bez komory, dokładnych warunków nie znam ale oglądałem autko pomalowane u niego parę dni temu i wyglądało okej :) Chociaż specem to ja nie jestem a i pogoda raczej taka średnia w sumie na oglądanie :).

Opublikowano
Kaffar u nas nikogo nie znam, poszukaj po forum jest gostek ktory za jakies nieduze pieniadze wypozyczal. Jak ogarniesz temat to w sumie tez bym sie na to pisal bo 19 czasem potrafia mi przytrzec na tyle.

A mam do Ciebie pytanko, bo widze ze masz bixy od gwertego. Montowales je sam, zakladales tez imitacje samopoziomowania? bo moje bixy juz dwa lata w piwnicy czekaja na montaz:/

mam bixy od geertego sam montowalem ale jeszcze samopoziomu nie mam mam tylko dzienne i teraz planuje kupic ten samopoziom :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.