Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, czy zna kotoś kogoś zaufanego z okolic Olsztyna, kto sprowadza samochody z Nimiec, interesowała by mnie a4 b6 lub b7 1.8.t, avant?

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 458,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Szukam osoby z Olsztyna która zna się na motoryzacji (w ogólnym pojęciu).

Prosiłbym o jakieś PW.

Opublikowano

Co masz na myśli mówiąc w ogólnym pojęciu i czy chodzi ci konkretnie o Olsztyn czy okolice też ??

By HTC Desire 820

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

no włąsnie mechanik czy co ??

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Wrzucam informacyjnie jakby ktoś był chętny.

Dzisiaj jest spot o godz.

17:00 na ul. Lotniczej na parkingu koło nowobudowanej przystani.

Na mapie jeszcze nie widać tego parkingu ale jest mniej więcej tutaj

http://goo.gl/maps/ipHl0

Współrzędne do navi 53.777743,20.424402

Jakby padało to Carefour czy jak to się tam pisze (parking zadaszony na

końcu):

https://www.google.com/maps/place/Ignacego+Krasickiego+1B,+11-041+Olsztyn,+Polska/@53.7502131,20.5060876,17z/data=!3m1!4b1!4m2!3m1!1s0x46e278e99db65bd9:0x6d5ee429c157d914?hl=pl

Współrzędne do navi 53.750381, 20.506082

Wysłano przy użyciu Tapatalk.

Lecimy na cerfur.

Wysłano przy użyciu Tapatalk.

Opublikowano

Spot o 17 a wiadomość na forum podana o 17:10 :kwasny:

Opublikowano

Siemano.
Dzięki za fajnego spocika.
Miało być na ul. Lotniczej ale pogoda wyraźnie chciała inaczej i znaleźliśmy się na Carrefourze.
Slytha16, teraz już wiesz gdzie jest parking na Lotniczej więc na przyszłosć łatwiej trafisz hihihih :)

Z tych co zliczyłem (chyba wszyscy)
- Slytha16 - A4 B6
- Żana
- sagem - 80 B4 Avant
- kraz73 - 80 B4
- Świstak. - A4 B5 Avant
- Janusz726 - 80 B4
- Paweł B2 - A4 B5 Avant
- Monika
- MarianV8 - V8 d11
- SeroS4
- eSPe - A4 B5 Avant
- AdiX ze wsparciem ;-) - A6 C5 Avant

Kilka fotek. - ALBUM

Do zobaczyska na następnym. Aby była lepsza pogoda.

ArtystaKobinator, o godz. 17:10 wrzuciłem info że przenosimy się na Cerfur bo padało.

Info o spocie było wrzucone dzień wcześniej tylko przez dopisek o tym inż przenosimy się na cerfur bo pada powoduje że pokazuje czas zapisu posta tak jakby cały był napisany w tym czasie.

Edytowane przez eSPe

Opublikowano

Witam szukam osoby w olsztynie lub okolicach ktora regeneruje skórzaną tapicerke jesli ktos moze kogos polecic to prosze o info szukam rowniez osoby ktora zajmuje sie polerka z gory dzieki za info pzdrawiam

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jakby ktoś był chętny dziś spot.

Cerfur w Olsztynie godzina 19.

Na końcu zadaszonego parkingu.

Wysłano przy użyciu Tapatalk.

Opublikowano

niestety dzisiaj pracuje

Opublikowano

Dawać chopy! ;)

Opublikowano

next tajm

Opublikowano

off coursee

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam, czy jest ktoś z olsztyna kto by mi pomógł w sprawie błędu esp który mi wyskakuje, chodzi o błąd czujnik kąta obrotu kierownicy g85, napięcie zasilania zacisk 30. podczas jazdy zapala się kontrolka esp ale tylko przy skręcie, podczas jazdy prosto kontrolka się nie zapala?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Witam, czy jest ktoś z olsztyna kto by mi pomógł w sprawie błędu esp który mi wyskakuje, chodzi o błąd czujnik kąta obrotu kierownicy g85, napięcie zasilania zacisk 30. podczas jazdy zapala się kontrolka esp ale tylko przy skręcie, podczas jazdy prosto kontrolka się nie zapala?

możesz zawsze odwiedzić Pawła - tylko profil uzupełnij bo nie wiadomo co to za rakiete masz ;)

a przy okazji to robię porządki w piwnicy i zalega mi pare pgratów:

uszczelka drzwi kierowcy z b6

pułeczka (ta przy popielniczce pod klimatronikiem) w kolorze szarym (swing)

silniczek od regulacji fotela

jak ktoś ma ochotę to dawać znać bo rozdaje ;)

Edytowane przez zbychzz

Opublikowano

Blotniki przednie B6 ktos cos wie,zdrowe.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Cześć Panowie kto zna jakiegoś godnego polecenia lakiernika Olsztyn i okolice.

Opublikowano

Stępień jest dobry ale wolny termin ma dopiero listopadzie no chyba ze na ubezpieczalnie to znajdzie termin, mówię o grubszej robocie

Edytowane przez jaccov6

Opublikowano

Również polecam Stępień na ul. Morwowej.

Brak wolnych terminów mówi sam za siebie.

Wysłano przy użyciu Tapatalk.

Opublikowano

Dżięki chłopaki

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.