Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

też z przyjemnością bym się wybrał na taki spocik - nie byłem jeszcze na takim bo od niedawna mama audi[br]Dopisany: 22 Grudzień 2008, 18:23_________________________________________________no to jak ? gdzie i kiedy ?

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 458,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
7465d95fd9655925.jpg
Opublikowano

Dobre dzięki bardzo za życzenia.Kiedy spot w Olsztynie????[br]Dopisany: 24 Grudzień 2008, 22:56_________________________________________________co z tym spotem????

Opublikowano

PROPONUJĘ:

SPOT OLSZTYŃSKI

04 stycznia NIEDZIELA, godz. 13

ul. Piłsudskiego, parking pod Uranią ( w miejscu gdzie był zlot ogólnopolski)

o tutaj

a63f48bb652d7dc3.jpg

PIERWSZY SPOCIK W NOWYM ROKU - WARTO BYĆ :good:

Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku

Opublikowano

Siemaneczko wkońcu sie coś ruszyło ja jestem niedziela 13 pozdrowionka :)

Opublikowano

witam i ja moze sie postaram byc. :hi:

Opublikowano

fajno - też postaram się przybyć ;)

Opublikowano

Świetnie :kox:

jak przyjadą też inni, to pobijemy w końcu rekord (5 aut) :kox::a4fan: :a4fan: :a4fan:

Opublikowano

Taktuś

jak będę w Olsztynie to napewno sie zjawie:)

pozdro

Opublikowano
  • Autor

zapowiada się nieźle;)

ja mam akurat zajęcia na uczelni ale może uda mi się wyrwać na chwilkę :wink4:

Opublikowano

Panowie a tak może na 14.00 bo ja wcześniej się nie wyrobie a bardzo bym chciał być na moim pierwszym spociku :a4fan: :a4fan:

I może ktoś by komputerek wziął i logi porobił kolegom :naughty:

Opublikowano

Równiez postaram sie dotrzec ale nie obiecuje bo jutro jade na pogrzeb i nie wiem o ktorej w niedziele bede w domu

Opublikowano

Panowie a tak może na 14.00 bo ja wcześniej się nie wyrobie a bardzo bym chciał być na moim pierwszym spociku :a4fan: :a4fan:

I może ktoś by komputerek wziął i logi porobił kolegom :naughty:

Witaj

jak będę...a zamierzam :wink4: to zlogujemy mruczka :cool1:

Pozdrawiam wszystkich

Opublikowano

Witaj

jak będę...a zamierzam :wink4: to zlogujemy mruczka :cool1:

Pozdrawiam wszystkich

No to jak tak to super, tym bardziej postaram się przybyć.

[br]Dopisany: 02 Styczeń 2009, 23:26_________________________________________________To co panowie jutro o 14.00 robimy ten spocik ?!?!

Opublikowano

Siemaneczko to wkońcu o której jutro spotkanko??[br]Dopisany: Styczeń 03, 2009, 06:02:02 _________________________________________________Chłopaki weźcie pod uwagę że o 15tej robi się już ciemno??[br]Dopisany: Styczeń 03, 2009, 06:09:33 _________________________________________________Paweł sprzęt weźmiesz do logów?

Opublikowano

witam i ja postaram sie byc tylko o jakiej godzinie 13 czy 14???

Opublikowano

Paweł sprzęt weźmiesz do logów?

Witajcie towarzysze :decayed:

Muszę z przykrością poinformować szerokie grono zaintersowanych........że K.....a nie dam rady ;(

sprawy najwyższej wagi :wink4:

Przepraszam wszystkich.... do zobaczyska niebawem

Opublikowano

No ja będę przed 14.00 nie dam rady wcześniej. A jak będzie taka pogoda jak jest teraz czyli śnieg sypie z nieba że ho ho to nie wiem czy się w ogóle wybiorę bo w taką drogę pokonać 100km to troszkę daleko i dlugo będzie :wallbash:

No ale postaram się przybyć. :a4fan::a4fan:

Opublikowano

To jak o 13tej?

Opublikowano

witam ja przyjade o 13 chyba ze zasypie caly Olsztyn wezme vaga. narazie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.