Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wszystkiego najlepszego TAKTUŚ

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 460 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jeszcze raz: spasiba :hi: :hi: :hi:

... :mysli: coś dziewczyny przestały się odzywać,

lilianatoja żyjesz???

Słuchajcie, a gdyby tak filmik ze spota zrobić w wersji dynamicznej, a nie statycznej...

chyba kamery potrzeba... :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Słuchajcie, a gdyby tak filmik ze spota zrobić w wersji dynamicznej, a nie statycznej...

chyba kamery potrzeba... :mysli:

byłoby na pewno ciekawie :>

ale obawiam się, że bez kamerki sie nie obedzie :no:

no chyba że będziemy nagrywać telefonami :polew:

Opublikowano
:hi: mi się wydaje że niektóre aparaty fotograficzne mają całkiem dobrą jakość nagrywania filmików. zawsze można sprawdzić
Opublikowano

Ello koledzy, w końcu mam chwilkę na foruma :cool1: i tak:

1. gratulacje Skrzypek za "filmik" - fajnie się ogląda i słucha :naughty:

2. spóźnione życzenia dla Taktusia :kwiatek:

3. trzymajmy kciuki za pogodę :decayed:

P.S. To miłe że się o nas (babki) "martwicie" :tongue4:

Opublikowano

Koledzy i kolezanki pozdroweienia z NRD :hi:

Troche tu lata audiczek i to takich, ze pozazdroscic :quattro:

A dzis :drunk:

Pozdro

Opublikowano

poszukuję do kupienia antenke Sirio ML-145, gdyby ktos mial na sprzedaz to oferujcie :)

Opublikowano
  • Autor

Zapraszam Wszystkich do udziału w konkursie

:good:

no kurde, jutro na spocie wymieciemy takie foty,

że zwycięży na pewno furka z naszego regionu :radocha::sarcastic:

innej opcji nie przewiduje :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

hallo co tu taka cisza? :mysli: czyżby wszyscy picowali autka na spot :polew:

do zobaczenia :hi:

Opublikowano

pewnie tak, fajnie by było gdyby od nas ktoś wygrał ale u nas są same b5, wiec do 14,30 narazie :)

Opublikowano

szkoda ze nie udalo mi sie dotrzec na spocika, ale jeszcze we krwi promil sie trzyma :)

Opublikowano
:) no i po spociku było fajnie i zimno. :decayed: a pogoda teraz fatalna. :shocked::hi:
Opublikowano

Dzięki za spota :hi:

pogoda nie dopisała, ale grunt to się spotkać :good::a4fan::audi::a4fan::audi::a4fan:

obecni byli:

- Żaneta

- Bogdan99

- Czaja77

- Emsi z małżonką

- Jose

- kolega z Bartoszyc w białej C3

- luqash

- Marek z A6

- Marianb

- Paweł Olsztyn

- Petlik

- Picia

- Pili + kolega

- Skrzypek z małżonką

- Surowik

- taktuś

- Zbychzz

788703a0532e2a9emed.jpg

fac2557b1a57e72cmed.jpg

Opublikowano

Znowu ta pogoda.Ale jeszcze nadrobimy wszystko :)

Opublikowano

Dzięki za spota :hi:

pogoda nie dopisała, ale grunt to się spotkać :good::a4fan::audi::a4fan::audi::a4fan:

obecni byli:

- Żaneta

- Czaja77

- Emsi z małżonką

- Jose

- kolega z Bartoszyc w białej C3

- luqash

- Marek z A6

- Marianb

- Paweł Olsztyn

- Petlik + kolega

- Picia

- Pili + kolega

- Skrzypek z małżonką

- Surowik

- taktuś

- Zbychzz

Kolega rowniez zarejestrowany. Nick Bogdan99

Ludzi jak na ta pogode sporo, cieszy mnie to. Wniosek z dzisiejszego powrotu: Trzeba na przyszla zime wymienic tylne opony. Na skrzyzowaniach bokami latalem, a przy wiekszym ruchu niezbyt to ciekawe przezycia :P Przed Sprecowem znowu row zaatakowali. Volvo V40 lezalo,a na drodze golfik sie olejem posikal. W sumie ciekawy powrot do domu mialem, wlacznie z zawianiem drogi, na ktorej sie zakopalem i przodem wisialem w powietrzu... Koniec Swiata idzie ;P

Opublikowano

Dzięki za spota :hi:

pogoda nie dopisała, ale grunt to się spotkać :good::a4fan::audi::a4fan::audi::a4fan:

obecni byli:

- Żaneta

- Czaja77

- Emsi z małżonką

- Jose

- kolega z Bartoszyc w białej C3

- luqash

- Marek z A6

- Marianb

- Paweł Olsztyn

- Petlik + kolega

- Picia

- Pili + kolega

- Skrzypek z małżonką

- Surowik

- taktuś

- Zbychzz

pozazdrościć... u nas zwykle połowa ;(

Opublikowano
  • Autor

pogoda nie ciekawa :thumbdown: gratuluje wytrwałości :>

kilka fotek http://picasaweb.google.com/m.skrzypczynski/Spot22022009#

do nastepnego :a4fan: :a4fan: :a4fan:

Dzięki za spota :hi:

pogoda nie dopisała, ale grunt to się spotkać :good::a4fan::audi::a4fan::audi::a4fan:

obecni byli:

- Żaneta

- Czaja77

- Emsi z małżonką

- Jose

- kolega z Bartoszyc w białej C3

- luqash

- Marek z A6

- Marianb

- Paweł Olsztyn

- Petlik + kolega

- Picia

- Pili + kolega

- Skrzypek z małżonką

- Surowik

- taktuś

- Zbychzz

nas była trójka :polew:

Opublikowano

Witam. Spot jak zawsze udany :good: Oto moje fotki: http://picasaweb.google.pl/Marianb30/Olsztyn22Lutego2009#

Jestem pod wrażeniem C3 2.3 quattro kolegi z Bartoszyc :slina: Rzadko się trafia takie autko w takim stanie i z takim wyposażeniem :good:

:P Przed Sprecowem znowu row zaatakowali. Volvo V40 lezalo,a na drodze golfik sie olejem posikal. W sumie ciekawy powrot do domu mialem, wlacznie z zawianiem drogi, na ktorej sie zakopalem i przodem wisialem w powietrzu... Koniec Swiata idzie ;P

Petlik skąd jesteś dokładnie, bo widzę że masz tablice NOL, a Spręcowo to praktycznie moja okolica. Ja jestem z Dobrego Miasta :wink4:

PS nowy filmik z B2 quattro w akcji:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.