Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Olsztyńskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano



ZAPRASZAMY WSZYSTKICH NA SPOTY OLSZTYŃSKIE
SPOTY odbywają się na parkingu przy zjeździe na Ruś



OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA!!!




A tutaj wspomnienie z jednego ze spotów piwnych :)

1V650.jpg

  • Odpowiedzi 12,7 tys.
  • Wyświetleń 461,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

MI tam bliżej do 3-miasta niż do Olsztyna (z E-ga) wiec zapewne prędzej tam sie wybiorę niż do Olsztyna. Jeżeli miał by być jakiś spot całodniowy na grilla przygładowo na pojezierzu iławskim to bardzo chętnie.

Opublikowano
spot całodniowy na grilla przygładowo na pojezierzu iławskim to bardzo chętnie

całkiem miła koncepcja, może lenie z Trójmiasta i ruszyłyby tyłki... :cool:

Opublikowano
spot całodniowy na grilla przygładowo na pojezierzu iławskim to bardzo chętnie

całkiem miła koncepcja, może lenie z Trójmiasta i ruszyłyby tyłki... :cool:

Pre czekam na cieplejszy weekend i zabieram sie z żonką i naszą dzidzią, zepewne do Stegny możemy się zgadać...

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam jestem z olsztyna i moge sie dołączyć lub pomóc coś zorganizować, stegna też brzmi nieźle ;):audi:

Opublikowano

Ja do olsztyna też moge sie wybrac, nawet byłem w ostatnia niedziele.Ale myśle ze moze lepiej w jakies nadmorskiej mijscowosci jak zrobi sie troche cieplej- bedzie ciekawiej

Opublikowano

ok Kaj to mamy wstępną "ustawkę' ;) jak coś to proszę o kontakt tel jest na liscie asistance u Huga pozdrawiam

Opublikowano

no widze ze cossie wkoncu rusza...bardzo pozytywnie...ja bylem wczoraj w Olsztynie ale zadnej a4-ki nie widzialem...a jezeli chodzio jakas ustawke to tez sie pisze... :a4fan:

Opublikowano

Micek ja mieszkam w Kortowie tam jest Centrum Konferencyjne i duży parking proponuje start spotkania na tym parkingu jak coś ale warto więcej osób no i obserwuj prognoze pogody ;)

[ Dodano: 19-03-2007, 11:55 ]

ps. Jak jesteś na liście Asisstance u Huga to masz na mnioe namiary tel. jak nie to wpisz się na nią

Opublikowano

hehe moze i jakos bym tam trafil...a co z tymi prognozami?!Mam nadzieje ze pogoda nie bedzie szwankowala...

Opublikowano

do miasteczka akademickiego trafisz na bank :) zwłaszcza jak będzie świeciło słoneczko ;) w następnym tygodniu ma być 20 stopni więc wstępnie na next week się umawiamy poszukaj jeszcze ludzi z warmi-maz na forum ja też się porozglądam.

Opublikowano

w weekendy zawsze do dziewczyny jezdze wiec jak cos to moge wpasc tylko w niedziele...czytales moj pierwszy post ze zloty z szyman przeniesli do olsztyna gdzies na dajtki na 27-29 kwiecien wpadniesz?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dzięki za zaproszenie i wzajemnie zapraszamy nad jeziora warmińskie, jutro robimy grilla w kampusie uniwersyteckim nad jeziorem godź -ok. 14/15 spotkanie na parkingu przy Centrum konferencyjnym w Kortowie tel. kontaktowy 51-51-51-451 Robert Zapraszamy. ps.proszę zabrać ze sobą kiełbaski i piwko, węgiel mamy ;)

Opublikowano

W warmińsko-mazurskim piszę się bardzo chętnie, czekam na konkretne propozycje i terminy!:cool:

Opublikowano

Widze coraz wiecej Nas przybywa i bardzo pozytywnie...widzialem tez ostatnio ze na forum jest takze kolega z Ornety ale widocznie tutaj jeszcze nie dotarl hehe :a4fan:

Opublikowano

no trzeba Go ściągnąć ;)

Opublikowano

Wkoncu nie mozemy byc gorsi od innych i tez miec swoja elite... :biggrin:

Opublikowano

no dokładnie!! :))) :a4fan: W-M :a4fan:

Opublikowano

Czy 31.03 coś wyszło z tego spotu w Kortowie?

Kto był?

Bo trzeba w końcu ruszyć!!! :a4fan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.