Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

aaa.. jakies pierdy byly z innym spotem.. no nic- nie zawsze wychodzi.. a Ty Adi sie tam tak nie spinaj - chociaz szczery chlopak byl :P a ja sie pomondrze.. bo nie znam tematu wiec co mi tam :P [br]Dopisany: 25 Sierpień 2011, 19:47_________________________________________________o..? heh.. no ale nie mam czego zalowac z tego co widze :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

widzieliscie to?

http://www.groupon.pl/deals/olsztyn/myjniarecznaperla-olsztyn/718756?nlp=&CID=PL_CRM_1_0_0_236&a=571

i w ogole to znalazlem ostatnio w necie ciekawa wrzute:

"ETKA 7.3 2011 international z działającą opcją aktualizacji przez internet wraz z Vin Creatorem!"[br]Dopisany: 25 Sierpień 2011, 19:49_________________________________________________

nie wku r wiaj mi pazia bo sie buły posypia :decayed::naughty:

pfff.. taki paz.. :P szkoda do stodoly zamykac bo konie zastraszy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem ta oferte :naughty: Grzegorz mi wysyłał ta oferte wczoraj :naughty: a ETKE nagraj na płyte i rozdasz nam :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie słyszałem nic nie widziałem :decayed:

siema tak wogole z rana :hi:

po wczorajszym wieczorze polubiłem tequile :decayed::naughty::decayed:

superowe_pupcie.jpg

tequilla jest OK :good:, ale z takiego stolika to jeszcze nie piłem :>

co do ogólnoPL to jak się komuś nie chce oglądać dokładnie ośrodka , w którym ma być spotkanie miłośników OOOO, to nie powinien się zabierać za organizację!

To tak jakby Maro T organizował za 100-140 PLN-ów Kaletkę i powiedział, że impreza będzie gdzieś nad jeziorem ale nie do końca wie co i jak bo mu się nie chciało!!!

i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z regoły w srody mam na 2 zmiane :)

wczoraj miałem akurat na 1sza ale poszedłem wieczorem do Mezaliansu pic :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie i ch uj :tongue4: zreszta kazdy w lecie ma wyjebke na spoty bo rodzina, bo urlop, bo to bo tamto :naughty: rok temu tak samo było :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dwa lata temu i pewnie za rok będzie tak samo!

ale na piwne mieć wyjebke to już wstyd![br]Dopisany: 25 Sierpień 2011, 20:44_________________________________________________widziałem, że na sportaud czytałeś wątek kowala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie, karlos, wklej mi ten watek kowala, chetnie poczytam

dwa, mayhem, nie spinam sie, jestem luzny jak galareta :tongue4:

trzy, widze mezalians to tera nowy szał na starowie, wszyscy tam uderzaja, a mnie jeszcze nie bylo

cztary, co do tego grupona to zaden szal, co to jest, mycie karcherem i woskowanie tez karcherem, zeby to reczna robota byla to zajebioza, bez tego grupona jakby zadzwonic to na bank taka sama cena jest, 2 tygodnie temu sie wjebalem z gruponem, kupilem za 50 zeta( podobno za polowe ceny) wejscie na park linowy w lesie miejskim dla dwoch osob, mysle sobei ,spoko oferta. poczym w sobte spacerowalem z marta i piesem po miejskim i patrze, a w tym parku linowym, regularna standardowa cena to 25pln za wejscie

czyl grupon wali w c**ja! sporo jest takich historyjek na necie podobnych, ostatnio byly tez zegarki silikonowe, hit lata, nad morzem po 20pln sprzedawali, a na gruponie 1sztuka za 19pln, ale przy zakupie 4 sztuk cena wynosi w sumie 49pln + przesylka.

wchodze na allegro, a tam te zegarki za 4,99pln za sztuke z przesylka sprzedaja.

jeszcze jeden przyklad, niedawno zgrzewke tigera w puszce mozna bylo kupic za 39pln 24sztuki. cena wydaje sie za***ista biorac pod uwage cene pojedynczej puszki w sklepie (srednio 2,50pln). z tym ze kupujac tigery w MAGu ( taki dystrybutor na sprzetowej) mozna bylo te tigery kupic jeszcze taniej

ot taki moj wywod na temat walenia w uja na gruponie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena na stronie myjni 60 zeta........[br]Dopisany: 25 Sierpień 2011, 20:59_________________________________________________a nowa etka sie już pobiera........ :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie Adrian cała starówka je bie ujem ale chodzić gdzieś trzeba a ze akurat szykuje sie dobra impreza to wiesz czemu by nie skorzystać :cool1:

Tak czytałem watek kowala nawet miałem jechać ostatnio na spota do nich :) ale teaz poszedłem chlac :naughty:

Co do piwa Kwiatko to musimy sie zagdac wieksza ekipa chciałem w ten weekend a ze nikt za bardzo nie wyraził checi zbytnio :confused4: to ogarnąłem sobie juz wyjscie na sobotni wieczor :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamiętam jak byłem przedstawicielem i ludzie od razu się mnie pytali ile dostaną na dany towar rabatu, bez pytania się ile coś kosztuje w detalu, to ja od razy formułka (działała) "tylko dla Pana/Pani, ale proszę o dyskrecję ponieważ nie każdemu to proponuję, 75% rabaty... bla bla bla..." i sprzedawałem, gdzie faktyczny rabat wynosił jakieś 5-15%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...