Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

to jest hit zeszłotygodniowej imprezy :decayed: wódkę trzeba żłopać :naughty: i sobie wzięliśmy ten tekst do serca z Adkiem :grin::grin::grin::grin:

a pozniej było tak na starówce

:dancing::dancing::dancing::dancing::dancing::dancing:

dobrze ze ten sznaps jest :naughty::naughty: bo bysmy umarli :decayed: tylko szkoda ze flaczków nie mieli :thumbdown::thumbdown: ale kiełbaski białe tez były w pytę :naughty::naughty::naughty:

---------- Post dopisany 13-08-2012 at 08:19 ---------- Poprzedni post napisany 10-08-2012 at 08:33 ----------

Łysy ogarniamy ekipe do Łomzy na sobote :decayed: tylko trzeba nocleg jakis ogarnac :D jak patrzyłem to w hotelu gromada jest pokoj 2 os za 120 zł :naughty: to wychodzi 60 zł na głowe :kox:

wogole jutro Ci dam znac bo kumpel od Cupry jedzie na robote do zambrowa i moze go tam podrzuca do Łomży i bysmy go z Łomzy zabrali, ale to jutro bede wiedział :decayed: to zadzwonie do Ciebie :naughty: a noclegu poszukam jeszcze na necie albo zapytam sie Kosiniaka bo on z Łomzy :decayed: to moze zna jakies tanie noclegi :wink: Bysmy sie przekimali bo o 9 00 zaczyna sie 1/4 w Ełku ale to bysmy tam dojechali na 10 00 :whistling: i by było git :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co bys chcial wiecej wiedziec?

aqua park, bez jakiegos mega szalu, chociaz lepszego w regionie nie ma:/

2 zjezdzalnie tunelowe, krotkie, jedna dosc stroma

1 zjezdzalnia typu cebula, jakas taka mala slizgawka dla dzieci, jest basenik gdzie jest mikroklimat z jodem, bicze wodne, masazyki, basen 25m plywacki, jacuzzi na podworku, w zime za***ista sprawa, sauny i to chyba wszycho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemandero :decayed:

Wróciliśmy z Adkiem z kurpiowskich wojaży :kox: Dobre imprezy były zarówno w Łomży jak i Ełku :grin: ruszanie jetcara to jakas masakra była :naughty::naughty: Ogolnie w Łomży to laski odpicowane jak korniki na otwarcie lasu :polew::polew: stoi w 10 cm szpilkach na trawie i później sie dziwi ze sie zapada :doh::doh:

ale i tak najlepsze były laski " a po co on ma ten spadochron żeby być lżejszym :naughty:" ?? albo jak laska zobaczyła jak sie scigaja i mowi " ooooo to tak ja w need for speedzie " :polew::polew:

Ogólnie wypad mega udany a jak Adek zoabczył 2x rs4b5:wink: i pozniej jak rusza z LC to mysląłem ze sie sposci :jerk::jerk::jerk:, pozniej miał sen ze jezdził Rsem :kox::kox:

Za 2 tygle 1 wrzesnia ruszamy na finał do Gdyni :decayed::decayed::decayed::decayed: 2 hot dogi z orlenu popite energetykiem i ogień do przodu :banan::banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie wiem sam :polew::polew: tak jakoś czasem mi się coś uda :grin::grin:

Kurna pany zobaczcie kalendarze :decayed: czy macie tez blad we wrzesniu ?? bo u mnie sierpien konczy sie na 31 w piatek a wrzesien zaczyna sie od 1 w czwartek :naughty::naughty: tez tak macie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yO!

1 wrzesien to sobota

Załek, sen z rs'em to nic, z niedzieli na poniedzialek snilo mi sie ze byly wyscigi na witosa i najlepsze bylo to ze tez startowalismy, ale fury jezdzily, a my ubrani w modna biel biegalismy na cwiare sprintem, hahaha

a po naszym 12 km marszu w japonkach zrobily mi sie na stopach taakie bable ze ledwo co chodze:/

noo, ale te rs'yyy aaaahhh, ooohhh mniam, mniam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...