Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

ano trafiłem ale nie było to takie proste ;) skręca się w dół przed samą gazetą olsztyńską i jedzie do samego końca w szereg garaży. Tam jak na razie są dwaj mechanicy z czego jeden jest Adama, ale niebawem bedzie tam 3 mechaników bo Paweł69 się przeprowadza tam również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie. a co tam Zbyszku się popsuło?

a coś mi jakieś odgłosy wchodzą do kabiny od strony kolumny kierownicy przy skręcaniu w lewo (teraz przestało ale będę musiał coś z tym zrobić)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie. a co tam Zbyszku się popsuło?

a coś mi jakieś odgłosy wchodzą do kabiny od strony kolumny kierownicy przy skręcaniu w lewo (teraz przestało ale będę musiał coś z tym zrobić)

Po prostu nie skręcaj w lewo i będzie git :decayed::dance2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie. a co tam Zbyszku się popsuło?

a coś mi jakieś odgłosy wchodzą do kabiny od strony kolumny kierownicy przy skręcaniu w lewo (teraz przestało ale będę musiał coś z tym zrobić)

Po prostu nie skręcaj w lewo i będzie git :decayed::dance2:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam, zdjecia ogladam i widze ze kazdy model Audi jest mile widziany a ja myslalem ze tylko A4 wiec nie chcialem sie wychylac ale jak sprawa tak wyglada to moze i ja zawitam 14-go choc troche slabo mi auto hula po zimowych szalenstwach i asfalcie mokrym po deszczu hehe :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy :) Się właśnie zastanawiałem gdzie się podziewasz :tongue4: Widziałem, że się na początku udzielałeś i wpadałeś na spoty :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, kto wie coś na temat manetek tempomatu do B5 po I lifcie? nigdzie nie moge znalezc, czy ktos slyszal lub wie gdzie mozna takowa dostac? na allegro sa tylko te po II lifcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów z Warmii i Mazur :hi:

Koledzy mam pytanie chciałbym wrzucić w swojego AFN-a małego chipsa :naughty: ,ale u mnie w mieście nie ma żadnego porządnego gościa który mógłby to uczynić(jestem z Iławy).Czy macie jakiś namiar na dobrego i sprawdzonego chipsiarza w Olsztynie?jeżeli tak to proszę o info na priv.

P.S.Być może zawitam na spota 14.06.

Pozdrówki for all.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowanie tragedia :wallbash:

Pękł mi pasek klinowy i najprawdopodobniej dostało sie do rozrządu. Samochód jutro do mechanika.

Oby rozrząd nie przeskoczył oby silnik cały.

A pasek klinowy i rozrząd oraz wszystkie roli były wymieniane 13tys temu, w 29.01.2009

Normalnie nie moge że coś takiego spotkało moją niunie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowanie tragedia :wallbash:

Pękł mi pasek klinowy i najprawdopodobniej dostało sie do rozrządu. Samochód jutro do mechanika.

Oby rozrząd nie przeskoczył oby silnik cały.

A pasek klinowy i rozrząd oraz wszystkie roli były wymieniane 13tys temu, w 29.01.2009

Normalnie nie moge że coś takiego spotkało moją niunie

Ale jaki pasek pękł? Jak rozrządu to nic dobrego nie wróży niestety, w naszych dizelkach po takim zdarzeniu potrafi się spotkać tłok z zaworem...

O kurczę to już w tę niedzielę spocik :kox:

szybko czas leci ostatnio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaki pasek pękł? Jak rozrządu to nic dobrego nie wróży niestety, w naszych dizelkach po takim zdarzeniu potrafi się spotkać tłok z zaworem...

O kurczę to już w tę niedzielę spocik :kox:

szybko czas leci ostatnio

Już wszystko jasne, a mianowicie.

Pękł mi pasek klinowy. Przyczynił się do tego napinacz Paska klinowego który po 13tyś się wyrobił, podobno trzeba uważać przy tych podrobionych napinaczach (podróbka 270zł a orginał 570zł).

Tak więc pasek się wkręcił w pasek rozrządu i spowodował przeskok rozrządu o 4 ząbki!!!

Szczęście w nieszczęściu silnik ocalał dzięki temu że szybko zareagowałem i wyłączyłem silnik :>

Koszta

Pasek rozrządu

napinacz Paska PK

pasek klinowy

rolka do paska rozrządu bo siła była tak wielka że jedną wywaliło w kosmos

Suma z robocizną 1000PLN

Tak więc sprawdzajcie co jakiś czas co się dzieje i u was na paskach .... Szerokości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze że na tym tylko się skończyło, bo jak tłoczek o zaworek zachacza to już nie jest różowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze mumer opisałeś - ku przestrodze!!!

Panowie no więc mnie również nie będzie na niedzielnym spocie :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...