Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

No ale człowieku brecht był. Skrotem tylko sie nie smiac z mojego kochanego taty :decayed: Sytuacja była następujaca dawno nie jedziłem Audi teraz to tylko na spotyy no i zrobiło sie ciepło rodzice pojechali w trase i jechali na właczonej klimie podjechali pod blok i tatamowi " Michał cos cieknie z samochodu" ze to na bank spryski na xenon :polew: Pojechałem dziś do Pawła i co sie kazuje spryski i przewody OK :decayed: a to co ciekło to woda z klimy :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

mikon67 :hi:

kolegę nowego mamy [br]Dopisany: 17 Kwiecień 2010, 00:20_________________________________________________

Mowiłem nie smiac sie :tongue4: :tongue4:

Dobra ide w kime do dzisiaj :hi:

:polew:

:polew:

:polew:

:polew:

:polew:

:polew:

:polew:[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2010, 00:21_________________________________________________kurna aż się piwem oblałem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2010, 00:22_________________________________________________ta a sam gadałeś że ci płynu spierdzieliło :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo tak mi ojciec powiedział a ja nie sprawdzałem :polew:

Bobra ide bo o 6 pobudka :decayed:

idz idz bo już litery przekręcasz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale człowieku brecht był. Skrotem tylko sie nie smiac z mojego kochanego taty :decayed: Sytuacja była następujaca dawno nie jedziłem Audi teraz to tylko na spotyy no i zrobiło sie ciepło rodzice pojechali w trase i jechali na właczonej klimie podjechali pod blok i tata mowi " Michał cos cieknie z samochodu" ze to na bank spryski na xenon :polew: Pojechałem dziś do Pawła i co sie okazuje spryski i przewody OK :decayed: a to co ciekło to woda z klimy :polew: :polew:

Poprostu tata nigdy wczsniej nie jedził autem z klima i sie przestraszył ze cos cieknie :confused4: ;(

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ale teraz już będziesz wiedział jaka jest przyczyna wody pod autem :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka :hi:

co tam? gdzie tam? :>[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2010, 10:11_________________________________________________

Dobry :hi:

To za tydzień jedziemy się bawić :naughty:

oooo Was to już kupę czasu nie widziałem :cool1:

jak tam Leszek? w formie? :drinks::drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no kupę czasu.. :) Jakoś tak zawsze z tymi spotami coś innego wypadało czy pogoda była taka że się z domu nie chciało wyłazić :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Panowie :)

gdzie robicie klimę - nabijanie i czyszczenie (może być drogo :naughty:, ale rzetelnie) ?

Bo zbliża się lato i zamierzam się z tym uporać lada dzień.

na Towarowej, na bazie PKS-u POLECAM.

najpierw z układu ściągają stary czynnik i później napełniają nowym :)

miła obsługa, rzetelne podejście :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

deszcz, śnieg czy szarańcza ale na spocie być trzeba!!!

popieram kolegę :> :good:

Jechać 60km żeby postać godzinkę czy półtorej na zimnie czy deszczu to troche ch.nia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Panowie :)

gdzie robicie klimę - nabijanie i czyszczenie (może być drogo :naughty:, ale rzetelnie) ?

Bo zbliża się lato i zamierzam się z tym uporać lada dzień.

na Towarowej, na bazie PKS-u POLECAM.

najpierw z układu ściągają stary czynnik i później napełniają nowym :)

miła obsługa, rzetelne podejście :good:

potwierdzam, a do tego za niewielką sumę można tam ozonowo odgrzybić klimę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, dzięki :)

ale nabijanie to chyba nie wszystko :mysli: - czy oni też konserwują i czyszczą całą resztę - chyba, że to jest już zupełnie inna usługa (parownik, przewody, itd)

lilio, tego typu usługi wiążą się z postawieniem auta na warsztat, mus go podnieść, obejrzeć sprężarkę, przewody od spodu.

Parownik to z kolei demontaż schowka pasażera i trochę gimnastyki.

Jeżeli układ jest szczelny, nie ma totalnej zgnilizny w zapachu i sprężarka pracuje prawidłowo, to cały ambaras z układem klimy polega na dopełnieniu czynnika ( a prawie zawsze po zimie potrzeba dopełnić min. 50g.) i odgrzybieniu. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dziś obok srebrnej ajm-ki parkowałem pod realem :naughty: już miałem sprawdzić czy czasem kluczyki nie pasują :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...