Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Olsztyńskie


Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

trzeba było sobie ori zakupic i tyle :) one sa pancerne :good:[br]Dopisany: 10 Listopad 2011, 09:00_________________________________________________http://allegro.pl/oryginalne-sruby-zabezpieczajace-audi-vw-skoda-i1902339099.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zaleczeq

    2341

  • czaja77

    1464

  • adrianus

    1096

  • taktuś

    1020

Top użytkownicy w tym temacie

ostatnio kris0181 zatrzasną to taka impreza kosztuje 100zł.

Jak kiedyś widziałem w Olsztynie auto obklejone "Awaryjne otwieranie auta" i był numer telefonu który sobie zapisałem w komórce (tak na wszelki). Ten numer to: 502129463. Czy jeszcze to robią to nie wiem bo rok temu to spisałem. Możesz zadzwonić się zapytać ile kosztuje.

Co do spota to ok. Mi się pokiełbasiło bo zaboczyłem u Was 16 październik najbliższy spot i mi z listopadem isę pomyliły.

Możliwe że mało ludziów będzie bo część chłopaków jedzie na Dadaj pograć w piłkę:

A więc konkrety:

Grę zaczynamy o 17:30 w hali na Star Dadaju.wejście z prawej strony budynku hotelowego.

Zbiórka od 17:00 rozgrzeweczka,przebieranko itp...obuwie sportowe obowiązkowe.

Każdy chętny jest mile widziany,ekipy podzielimy na miejscu.

Koszt wynajmu: 100 zł/h dzielone na wszystkich.

Po graniu zapraszam na ognisko -prowiant własny.

po graniu korzystamy z pryszniców na basenie i byc może z samego baseniku...negocjacje trwaja.

pozdrawiam i zapraszam.Liczę na was.

tel kontaktowy do mnie

505 83 58 83

http://www.kormoran-audi.pl/viewtopic.php?p=6128#p6128

A godzina zostaje 16? czy zmieniamy na jakąś "widniejszą" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka chlopaki, dzieki za pomoc, ale na szczescie udalo mi sie samemu wlamac do auta:D

pol nocy nie spalem, wstalem o 6, nalozylem dres, komniarke i poszedlem pod blok:D po pol godzinie juz mialem kluczyki (jak to zrobilem to slodka tajemnica, ale sposob raczej standardowy :) )

co do srub, to teraz to juz na bank kupie ori, jebac DT Car wies tunning, bo tak powinna brzmiec pelna nazwa. pojechalem do walesiaka, to szef warsztatu myslalem ze peknie ze smiechu jak zobaczyl jakie gowno mi ten gosc w dtcarze wcisnal.

w ciagu 20 minut odkrecili mi wszystkie 4 te pseudo smieciowe sruby, zaplacilem 4dyszki i po temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no 16 to juz ciemno ciekawe czy nie lepiej by było np 16 ale na Urani :mysli:

A np Kierfur? Na łeb nie leci gdy pada, widno i oświetlone i klimatycznie.

I można skoczyć przy okazji grupowo sportowe nakładki na pedały kupić na sklepie. :polew: :polew: :polew:

Przyznam się szczerze że 16 mi pasuje najbardziej (po obiadku a nie w środku) ale Ruś strasznie "ciemna" jest o tej porze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tez tak mysle bo o 16 to ciemno juz jak w d*pie :decayed::polew:

dobra to w niedziele o 16 na kerfurze :D tylko gdzie tak mniej wiecej po prawej stronie chyba co ?? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje że jak wjeżdżasz w garaż przy wejściu do sklepu (koło bankomatu) to w prawej części parkingu (za wejściem do sklepu w prawo do końca).

To co?

To co? Na kormoranie też ogłaszać przenosiny na kierfur w sezonie zimowym w takim razie? Godzine zostawiamy na 16. Zgadza się Panie naczelniku? :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest :) za bankomatem w prawo :D:) [br]Dopisany: 11 Listopad 2011, 17:41_________________________________________________ja bede tym razem na 99 % :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wici puściłem na Kormoranie.

Mam nadzieję że wszyscy na piłkę nie pojadą i w jakimś tam gronie się spotkamy.

LOKALIZACJA MIEJSCA SPOTÓW W OKRESIE ZIMOWYM

Pozdrówka i do zobaczenia jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i git mapka :good: Kerfur to odpowiednie miejsce na spoty ziomowe bo na Rusi to o 16 juz ciemno :confused4: tam sie przeniesiemy na wiosne i lato :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No urwa ja nie wiem co sie dzieje do ury nedzy do uja wacaława :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3:

Paziu miałes byc i co 3 razy dzwoniłem i 3 razy poczta :decayed::naughty: za kare bedzie chłosta :naughty:

a co sie dzieje z reszta k u r w a ?? czaja, kwiatko, maxym , mayhem, zbychzz ?? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

ale Arko masz za***isty pokrowiec :D jak przykryjesz nim fure to wyglada jak batmobil :)

20111113030.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry chlopaki, zamulilem, ale wczoraj zupelnie niespodziewanie narabalem sie jak messerschmitt i totalnie nie dalem rady :/

a tel sie rozladowal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...