Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana gałki zmiany biegów na wersję S LINE


Kowal

Rekomendowane odpowiedzi

Patrząc na to, jak to się prezentuje, miałbym gdzieś zniżkę, ale to tylko moje zdanie ;)

O gustach się nie dyskutuje jednym podoba się laminat, innym kiepskie chińskie ledy a innym bear lock ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta gałka i mieszek pasuje p&p czy tez trzeba robić dopasowanie?

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6477596990&ref=last-visited

Czy pasują to sam sprzedający nawet nie wie, dużo sprzedaje ale czy dobrej jakości to zastanów się sam

2d1755c82184bac2med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ;) link zaciągnięty z tematu więc myślałem że pasuje..

Jest druga i tu już negów o dopasowaniu nie widać http://allegro.pl/galka-zmiany-biegow-mieszek-audi-a4-b6-b7-s-line-i6171636863.html?reco_id=bf9cd892-b8d9-11e6-9976-02ecaa0623b2&ars_rule_id=201&ars_source=ars&ars_socket_id=9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ;) link zaciągnięty z tematu więc myślałem że pasuje..

Jest druga i tu już negów o dopasowaniu nie widać http://allegro.pl/galka-zmiany-biegow-mieszek-audi-a4-b6-b7-s-line-i6171636863.html?reco_id=bf9cd892-b8d9-11e6-9976-02ecaa0623b2&ars_rule_id=201&ars_source=ars&ars_socket_id=9

Gałka może i pasuje(nawet jest nieźle wykonana jak na chińczyka, obszyta ekoskórą), ale ramka i mieszek nie pasuje :P bo to wg mnie jest od A3, zresztą paskudnie wygląda, śmierdzi i z daleka wieje tandetą.

Wiem, bo sam stąd kupiłem :P

Mieszek z ramką poleciały do kosza.

Z gałki wyciągnąłem kapsel, wybiłem oznaczenie biegów (co nie było łatwe, trzeba było od spodu wytopić trochę tego chromu aby dostać się do oznaczenia a potem wybijać go po kawałku bo jest bardzo mocno przyklejony, do tego kruszy się jak szkło)i włożyłem swoje ori z starej zwykłej gałki.

Także z tego zestawu jedyne co się przyda to sama gałka, chromowany kapselek spod oznaczenia biegów, aluminiowa tulejka i plastikowy czarny stożek podtrzymujący mieszek, który nabijamy na gałkę i delikatnie załapujemy punktowo klejem aby w razie czego nie spadł.

Ze starej ori gałki bierzemy: mieszek z ramką, i oznaczenie biegów ;).

Edytowane przez Marcinx52
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja brałem swoją z ASO żeby nie było lipy, tylko że też od A3, wcześniej koledzy pisali, że mieszek da radę naciągnąć na ramkę od b6 ale trzeba ponaciągać trochę, bo chromowana ramka z A3 nie pasuje do b6

http://allegro.pl/oryginalna-galka-mieszek-audi-a3-s-line-s3-chrom-i6251523325.html#thumb/1

http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/997e9efd1f85f5c8

Edytowane przez Toskańczyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrcze to dziwne do A3 jest gałka a do A4 B6 nie ma gałki z mieszkiem p&p tylko trzeba robić rzeźbę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest do A4 B6 z tego co kojarzę to 450 zł chcieli w tym samym ASO za gałkę od A3 130 zł

Jeśli w tych linkach było, że to gałka do B6 to powinna być do B6 jeśli będzie inaczej to gość zwróci Ci kasę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumie po co kombinujecie, na gałkę z a3 kupę osób narzeka ze lekka, drży, że skóra gorsza. Ja bym na waszym miejscu obszyl dobry tapicer zrobi to naprawdę dobrze 2/3 ceny ori gałki z którą trzeba kombinować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem zamiennik z tej aukcji, i jak za te pieniadze nie jest zle. Mam juz zamontowana, powiedzialbym ze drzy nieco mniej niz stara gałka, Fakt jest sporo lzejsza. Wysle wieczorem foto jak to na zywo wyglada.

3f0d82d2e0940cd1med.jpgfa87860fca0f8c11med.jpg

Edytowane przez Chadury89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównaj do ori z A3

TznD3po.jpg

Jestem perfekcjonistą jeśli chodzi o motoryzację i według mnie ta twoja szpeci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widac ze na ori ta skórka na gałce jest grubsza. Mieszek z ramka moge jeszcze przelozyc ze starej, mam w idelanym stanie i bedzie lepiej to wygladac. Mi sie tam podoba, lepiej napewno niz stara gałka ktora byla troche wytarta. Kiedys zmienie na ori :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak nawiasem, wymieniłem juz kilkanaście gałek i z moich obserwacji wynika że ori gałka zaczyna mieć delikatne przetarcia przy ok 300tys a dziury robią się przy ok 500 tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak jest z tymi zamiennikami po 69zł ? Opłaca sie chociaż dla samej gałki ? Jak jest z jej zywotnościa ? Bo jeśli mam ja wyrzucić po kilku miesiącach to lepiej chyba kupić ori używkę ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 postów wyżej kolega wrzucił zdjęcia takiej gałki, tylko trochę małe, poproś o lepsze zdjęcia bo na tych gałka wygląda dość słabo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pytanie:

u siebie mam zwykłą gałkę i tak wygląda "środek":

15857255_1223392661041790_432404199_o.jp

a to jest "środek" gałki którą kupiłem, i chcę ją założyć:

15902725_1222795214434868_537945041_o.jp

moje pytanie brzmi, czy da się ten jasny element spod opaski wyciągnąć i przełożyć do tej "nowej" gałki? jeśli nie, to w jaki sposób ją zamontować? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podsumowując. wg mnie chyba lepiej zamówić ori a3 i pobawić się w te naciąganie mieszka niż zamawiać zamiennik który ewidentnie wygląda gorzej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podsumowując. wg mnie chyba lepiej zamówić ori a3 i pobawić się w te naciąganie mieszka niż zamawiać zamiennik który ewidentnie wygląda gorzej [emoji6]

Dokładnie[emoji106]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic mie trzeba naciągać. Ori zaciskową opaskę wywalasz, wypinasz plastikowy pierścień, zakładasz zwykła zakręcana opaskę i jest po temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...