Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana gałki zmiany biegów na wersję S LINE


Kowal

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś chce gotową z 5 biegami i wstecznym w tył to proszę bardzo NEU Original A4 S4 RS4 8E B6 B7 Schaltknauf Audi S-Line Leder Tuning Knauf 5Gang | eBay

I chyba sprzedający z Polski (sądząc po imieniu i nazwisku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli kapsel ze zwykłej gałki pasuje do gałki s-line? Bo patrząc po allegro nie widziałem gałki s-line z wstecznym do tyłu tylko wszystko do przodu. :facepalm:

Pasuje, ja mam zmieniony ze zwykłej gałki do s-line. Pisałem o tym stronę wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAT1000 sorki nie doczytałem do końca. :facepalm: Czyli trzeba będzie zakupić jakąś ładną i rezać. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro wypowiedzieli się już wszyscy wielcy tej społeczności to dorzucę i ja swoje trzy grosze :decayed:

Dziś otrzymałem od Łukasza (Jozek726) swoją upragnioną gałkę s-line. Przeczytałem DIY i zabrałem się do rezania (ale szumnie napisane :decayed:). Obeszło się bez większych zmartwień, cała akcja zajęła mi ze 30 min. Najdłużej pierniczyłem się ze zmianą kapselka (był 6 b, zmieniałem na 5). Ale to pewnie dlatego, że robiłem to po raz pierwszy i trochę się bałem żeby czegoś nie zje... :facepalm:

Efekt:

dsc0017hh.jpg

ps: wiem, że dużo jeszcze pracy przede mną (chociażby wymiana tunelu, pęknięty w 3 miejscach) ale ten mały modzik cieszy jak cholera :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja czekam na swoją jasną i też bede modził :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze że nie jest łatwo naciągnąć ten mieszek z A3 na ramkę A4. troszkę się trzeba nawkur....ać. :facepalm: Ale jak już się uda i założy do auta to efekt wynagradza wszystko :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze że nie jest łatwo naciągnąć ten mieszek z A3 na ramkę A4. troszkę się trzeba nawkur....ać. :facepalm: Ale jak już się uda i założy do auta to efekt wynagradza wszystko :wink:

nikt nigdy nie powiedział że będzie łatwo , rezanko jest tylko dla cierpliwych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem po wymianie samej gałki na s-line z aukcji NOWA ORYG. GAŁKA AUDI A4 S-LINE S4 B6 B7 Skóra!! (3239285616) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

wydaje mi sie ze nie jest to tak jak napisane z a4 tylko z a3 ma trochę inne mocowanie mieszka i jest trochę dłuższy ten drążek , co sadzicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj tej gałki. To na 200% jest gałka z A3. Za około 120 zł na allegro masz identyczne ori gałki z mieszkiem, przekładasz samą gałkę i w kieszni zostaje Ci jeszcze 40 zł i mieszek od A3

Wysyłane z mojego GT-N8010 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak myślałem ze to jakis oszust nie podobało mi sie to ze jest tylko wersja 6 biegów gdyby wstawił 5- biegowa byłoby jasne ze to a3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W A3 też występowały gałki 6-biegowe, w tej z A3 występuje inne mocowanie mieszka niż w A4

Wysyłane z mojego GT-N8010 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak , ja rozumiem ze były gałki 6 biegowe napisałem o tej 5- biegowej dlatego ze w niej był inny układ biegów jak w a 4 a 6 biegowe taki sam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem z tej aukcji NOWA GAŁKA MIESZEK AUDI A3 8L 01-03r. SKÓRA S-LINE (3492698999) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. z 8L i pasuje. Powodzenia w naciąganiu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy ktos wie jak zdemontowac taka plastikowa obejme aby sciagnac stara galke s-line?

Nie moge zdjac tego plastiku ktory "trzyma" cala galke...

w0g5htjgl67w_t.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wsadź śrubokręt płaski w tą szczelinę i przekręć. Tam jest taki zatrzask.

Dzieki!

Latwo powiedzieć trudniej zrobić... :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi jak mam mocowanie gałki u siebie na opaskę tą metalową(nie nakrętkę pastikową) to też bez problemu da radę gałęczkę od a3 zalożyć i będę musiał tylko mieszek naciągnąć i kapsel wymienić i nic więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...