Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana gałki zmiany biegów na wersję S LINE


Kowal

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie też gałka zmieniona

Mieszek przełożyłem ze starej

przed:

Mieszek podniesiony - sprawdzałem jak się trzyma gałka

Gałka już trochę wysłużona

IMG_20140323_145417_zpse941e1f1.jpg

po:

IMG_20140328_113922_zps0b54e43a.jpg

IMG_20140328_113933_zpsa01692f7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przełożyłeś samą gałkę z a3?

Jakieś problemy ze swapem miałeś? Jakaś podpowiedź jak to najszybciej i najprościej zrobić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przełożyłem mieszek ze starej gałki.Problemów nie ma.Wszystko jest jasne jak się ma to w dłoni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę kupić samą pikowaną gałkę tylko ktoś wcześniej pisał, źe jak się wyciągnie starą gałkę z mieszka to później jest problem z montaźem mieszka do nowej gałki :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam.U mnie nie było problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gałeczka wymieniona na A3 i faktycznie trochę ten odcień czarnego blady do ori A4 ale przez przypadek zmienił kolor na czarny. Po założeniu na mokro (gorąca woda poszło bez problemu bez zbędnej przemocy :decayed:) i wyschnięciu mieszek był dość sztywny i suchy więc dziś go posmarowałem grubo od wew. i zew. kremem nivea soft ku mojemu zdziwieniu nie dość że jest mięciutki i elastyczny to jeszcze poczerniał i jest w odcieniu jak stary z A4. Warto spróbować jeśli komuś odcień czarnego nie pasuje z A3.

Pozdrawiam.

Sorry ale pochopnie napisałem o zmianie koloru po dwóch dniach gdy krem dobrze się wchłoną gałeczka znowu bardziej szara niż czarna:thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(edekxp) moglbys podlinkowac skad brales galke, bo u siebie tez chce zmienic i zostawic stary ori mieszek. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(edekxp) moglbys podlinkowac skad brales galke, bo u siebie tez chce zmienic i zostawic stary ori mieszek. :)

+1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem gałke od A3 i przełożyłem mieszek ze starej gałki od A4 ;)

http://allegro.pl/oryginalna-galka-mieszek-audi-a3-s-line-s3-chrom-i4674618591.html

dokładnie tu kupiłem na miejscu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja kupiłem gałke od A3 i przełożyłem mieszek ze starej gałki od A4 ;)



ORYGINALNA GAĹKA MIESZEK AUDI A3 S-LINE S3 CHROM (4674618591) - Allegro.pl - WiÄcej niĹź aukcje.



dokładnie tu kupiłem na miejscu :D

A mieszek miałeś od sline? czy zwykły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, chce wymienic galke na sline i zauwazylem na allegro taka aukcje http://allegro.pl/nowa-oryg-galka-audi-a4-s-line-s4-b6-b7-skora-i4671760141.html mozna te galke zamontowac do starego mieszka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, chce wymienic galke na sline i zauwazylem na allegro taka aukcje http://allegro.pl/nowa-oryg-galka-audi-a4-s-line-s4-b6-b7-skora-i4671760141.html mozna te galke zamontowac do starego mieszka ?

Można bez problemu, ale taniej wyjdzie gałka z mieszkiem z A3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Chłopaki jestem po obszyciu gałki i kolegi z forum i za cholere nie mogę założyć tego plastikowego piercienia co podtrzymuje mieszek do gałki. Co już mi wejdzie to z którejś strony odskakuje. Ma ktoś na to jakiś dobry patent?? bo nerwy mi już dzisiaj puszczaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a od a6 c6 tez podejdzie?

Z A6C6 podchodzi ;) Mocowanie całości takie same jak w A4B6 a mocowanie kapsla nie było na tych zatrzaskach czy tam wsówkach tylko te głębokie i trzeba było sam emblemacik odklejać :) całe szczęście w starej gałce też tak miałem (tylko w A6 s-line było równe a w B6 miałem takie pochyłe) i nie trzeba było wiercić i już zamontowane ;D

IMG_20150319_214706.jpg

Edytowane przez byradzio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkopuje temat, zakładał ktos cos takiego ????? http://allegro.pl/audi-a3-galka-lewarek-czarna-perforowana-skora-i5137356084.htmlczy lepiej nie załować tych 60zł i kupić ori z mieszkiem za 129zł ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj sobie spokój. Ja kupiłem sama gałkę i odsylalem .

Wysłane z G2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kilka dni temu montowałem do swojej B6 gałke i mieszek z B8. Wszystko pasi tylko trzeba tą plastikową ramke przełożyć. Gałeczka z B8 wydaje mi się ciut większa i ten kawałek polerowanego metalu ładnie wygląda.

Nie mam fotek z auta ale daje zdjęcie poglądowe z neta

http://s4.postimg.org/4rlih1ub1/221221911_1_1000x700_galka_zmiany_biegow_audi_a4.jpg

Edytowane przez Gregorski3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...