Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B7 by Damianq #1.8T #Quattro #Sedan #LY7H #Szyber #BiXenon #PDC #DRL LED #Pakiet światło #19"


Damianq

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, Damianq napisał:

LEDy na front już mam ;) nie lubię druciarstwa wiec nie będzie żadnych rezystorów, cięcia kabli itp ;) Mam LED do DRL i Postojowki które nie generują błędów. Szukam teraz LED do wnętrza i w tablice, które nie będą robić błędów i ładnie świecić ;)

Do tablicy polecam ci ori led AUDI. Barwa i natężenie światła super. Jedyny minus to musiałem dorobić sobie rezystor żeby błędu nie było. Ale jest wykony ingerencji w instalację, wpina się go jak ten dostępny w sieci :) W każdej chwili można go wymontować. Według mnie jest znacznie lepszy niż ten który jest od razu w lampce. Mega się rozgrzewa i topi blendę. Niestety miałem dwa takie zestawy i trochę mi ją podtopiły :( 

Znalezione obrazy dla zapytania rezystor led audi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, komoornik napisał:

A cofania? Kierunki? Pozycje/stop?

Tylne lampy zostają, wpadnie tylko LED do wstecznego bo ten standardowy w B7 to jakaś tragedia. Nad kierunkiem się zastanawiam, będę malować lampy i zastanawiam się czy całkowicie wywalić żółty kierunek (w tedy wpadła by srebrna żarówa świecąca na żółto lub LED świecący na żółto - wiem jaki kupić żeby nie było błędu tylko gdzieś czytałem, że mogą za szybko migać, raczej skłaniam się ku pierwszej opcji) lub przyciemnić kierunek folią. Powiem szczerze, że przy moim kolorze ten żółty kierunek pasuje, a widziałem też z przyciemnionym żółtym i też kosa ;) Sam nie wiem :) O postojach już pisałem :)

@cysiek18 dzięki za radę ;) właśnie się waham między ori/osram z tą dodatkową wiązką, a samą żarówka, nie chce żeby była dyskoteka z tyłu i za mocno świeciło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Damianq napisał:

Tylne lampy zostają, wpadnie tylko LED do wstecznego bo ten standardowy w B7 to jakaś tragedia. Nad kierunkiem się zastanawiam, będę malować lampy i zastanawiam się czy całkowicie wywalić żółty kierunek (w tedy wpadła by srebrna żarówa świecąca na żółto lub LED świecący na żółto - wiem jaki kupić żeby nie było błędu tylko gdzieś czytałem, że mogą za szybko migać, raczej skłaniam się ku pierwszej opcji) lub przyciemnić kierunek folią. Powiem szczerze, że przy moim kolorze ten żółty kierunek pasuje, a widziałem też z przyciemnionym żółtym i też kosa ;) Sam nie wiem :) O postojach już pisałem :)

@cysiek18 dzięki za radę ;) właśnie się waham między ori/osram z tą dodatkową wiązką, a samą żarówka, nie chce żeby była dyskoteka z tyłu i za mocno świeciło...

Ja kupiłem osram i miało świecić delikatnie, a świeci aż na ziemię ? Jedynie barwa fajna biała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Damianq napisał:

Tylne lampy zostają, wpadnie tylko LED do wstecznego bo ten standardowy w B7 to jakaś tragedia. Nad kierunkiem się zastanawiam, będę malować lampy i zastanawiam się czy całkowicie wywalić żółty kierunek (w tedy wpadła by srebrna żarówa świecąca na żółto lub LED świecący na żółto - wiem jaki kupić żeby nie było błędu tylko gdzieś czytałem, że mogą za szybko migać, raczej skłaniam się ku pierwszej opcji) lub przyciemnić kierunek folią. Powiem szczerze, że przy moim kolorze ten żółty kierunek pasuje, a widziałem też z przyciemnionym żółtym i też kosa ;) Sam nie wiem :) O postojach już pisałem :)

@cysiek18 dzięki za radę ;) właśnie się waham między ori/osram z tą dodatkową wiązką, a samą żarówka, nie chce żeby była dyskoteka z tyłu i za mocno świeciło...

Jaki led do kierunku nie generuje błędu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Damianq napisał:

dzięki za radę ;) właśnie się waham między ori/osram z tą dodatkową wiązką, a samą żarówka, nie chce żeby była dyskoteka z tyłu i za mocno świeciło...

Ori świeca bardzo delikatnie, tak jak jest to w nowszych modelach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przy okazji soboty wpadła nowa osłona pod silnik i skrzynie :) Co prawda zamiennik, ale spasowanie bardzo dobre - koszt 170 zł.

 

IMG-1651.JPG

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod choinką w tym roku takie rzeczy ? Trzeba iść za ciosem!

 

49136575_2111822132210727_4829961350241320960_n.jpg

 

Nowy rok zapowiada się ciekawie :D

Stay tuned!

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynamy sezon 2k19 :banan:

IMG-1777.JPG

 

Komplet pod multifunkcyjną kierownice i tempomat :) Z montażem pewnie zaczekam aż zrobi się trochę cieplej ;)

 

Jeszcze fotka z wczorajszego spota regionalnego.

źródło: fp fb Audi A4 Klub Polska - Podkarpacie

49496921_2239665572935356_1216649104063463424_o.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jesli jeszcze nie zamontowales kiery to polece ci odrazu poszukac srebnych przyciskow ,estetycznie to lepiej wyglada :D a wiadomo lepiej teraz niz pozniej :D oraz dal bym ja do obszycia fajnie :D Taka rada odemnie :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Damianq napisał:

Zaczynamy sezon 2k19 :banan:

IMG-1777.JPG

 

Komplet pod multifunkcyjną kierownice i tempomat :) Z montażem pewnie zaczekam aż zrobi się trochę cieplej ;)

 

Jeszcze fotka z wczorajszego spota regionalnego.

źródło: fp fb Audi A4 Klub Polska - Podkarpacie

49496921_2239665572935356_1216649104063463424_o.jpg

 

Zamykasz się w środku i spokojnie zrobisz z pozycji siedzenia jeżeli nie masz ponad 200cm wysokości :D kierownica z przyciskami na pewno cieszy oko jak jest już ciemno. Mi teraz wygodniej radiem operować z kierownicy niż kręcić na radiu :D

 

3 minuty temu, Mizur138 napisał:

Kolego jesli jeszcze nie zamontowales kiery to polece ci odrazu poszukac srebnych przyciskow ,estetycznie to lepiej wyglada :D a wiadomo lepiej teraz niz pozniej :D oraz dal bym ja do obszycia fajnie :D Taka rada odemnie :D

 

 

Ja mam czarne i też fajnie wygląda

0GhH4gu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przyciskami się zobaczy ;) Kiera jest w bardzo fajnym stanie więc póki co zakładam jak jest bo wole kaskę na co innego przeznaczyć  ;) Nadal szukam zderzaka s-line spryski+pdc i listew z S4.

 

PS. @MarcinL kiera zacna :D

Edytowane przez Damianq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Damianq napisał:

Z przyciskami się zobaczy ;) Kiera jest w bardzo fajnym stanie więc póki co zakładam jak jest bo wole kaskę na co innego przeznaczyć  ;) Nadal szukam zderzaka s-line spryski+pdc i listew z S4.

 

PS. @MarcinL kiera zacna :D

Fajne plany. Listwy s4 super, ale drogie i przeważnie jeszcze do malowania. Poza tym.. ciężko dostać ostatnio coś listwy s4. Ja za sline się rozglądam, ale nie wiem czy nie zleją się na czarnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Damianq napisał:

Z przyciskami się zobaczy ;) Kiera jest w bardzo fajnym stanie więc póki co zakładam jak jest bo wole kaskę na co innego przeznaczyć  ;) Nadal szukam zderzaka s-line spryski+pdc i listew z S4.

 

PS. @MarcinL kiera zacna :D

Zderzak moze i bym mial ale bez spryskow niestety :D jak cos to pisz na pw :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z cieplejszej soboty wpadły kolejne mody :wink:  Miałem zaczekać i wrzucić komplet po malowaniu lampek, ale nie wytrzymałem :decayed:

 

DRL LED:

IMG-1800.JPG

 

Pozycyjne LED:

IMG-1801.JPG

 

Na zdjęciach wyszły bardzo mocne, ale w rzeczywistości jest ok i mnie odpowiada :) Barwa 6000k i oczywiście bez żadnych rezystorów itp. P&P bez błędów na FIS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieplej, ale śnieg jest i można polatać. U mnie aż 1 dzień był śnieg :D

Jak małe łapki, to raz dwa można wymienić żarówki bez wysuwania lamp. Fajna barwa i jak masz też taki xenon, to miodzio. Ja mam 4500k i nie wiem jakie postojówki pod ten kolor kupić bez błędów na fis żeby było ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem Wam przedstawić nowego klubowicza :) 11.02.2019 o godzinie 23.40 zostałem tatą po raz pierwszy! Synek ma na imię Oskar :)

Bez tytułu.jpg

 

Śledzący mój temat widzieli, że jakiś czas temu wpadł Isofix więc teraz wjechała reszta "modów" :). Sory za syf w furze, ale pogoda nie sprzyja na "detajlingi" w środku :(

IMG-1932.JPG

 

Jutro pewnie dalsza relacja bo przy sobocie może uda się coś pogrzebać :)

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje z okazji narodzin potomka !
Szykuj furę - kiedyś przejmie po Starym :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje. Teraz zmiana foteli żeby do fotelika pasowało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Rob@k napisał:

Gratulacje. Teraz zmiana foteli żeby do fotelika pasowało?

A pomyślimy, pomyślimy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...