Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Trzęsie samochodem przy hamowaniu z dużych prędkości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Trzęsie mi samochodem przy gwałtownym hamowaniu z dużych prędkości np ze 160 do 80, to wtedy trzęsie. Jak sie lekko hamuje(normalnie) nic nie trzęsie.

Czy to na 100% skrzywione tarcze ? miałem wymieniane z 5 tys temu - zimmermany, wczesniej mialem krzywe to nawet jak dojezdzalem do skrzyzowania to trzeslo cala kierownica

Opublikowano

raczej znow tarcze pokrzywione,

z tyłu tez wymieniales?

 

Opublikowano

Ja mam ten sam problem. Doszedłem już do przyczyny. Po powrocie z trasy kilka razy byłem na myjni. I to przez brak schłodzenia tarcz się tak pokrzywiły. 

Opublikowano

Coś musi być nie tak z tymi zimerrmanami bo u mnie się tez pokrzywily mimo ze mam 320 i nie bylo mocnego hamowania z duzych predkosci ani razu. Wczesniej na zestawie brembo + klocki audi przez 5 lat użytkowania hamowanie było bez najmniejszego drgania.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
W dniu 2.02.2018 o 17:42, bobikos napisał:

Coś musi być nie tak z tymi zimerrmanami bo u mnie się tez pokrzywily mimo ze mam 320 i nie bylo mocnego hamowania z duzych predkosci ani razu. Wczesniej na zestawie brembo + klocki audi przez 5 lat użytkowania hamowanie było bez najmniejszego drgania.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 

To nie jest wina tarcz

Opublikowano

Co obstawiasz?

Opublikowano
18 minut temu, bobikos napisał:

Co obstawiasz?

Piasty

Opublikowano

zdejmij tarcze i pokaż foto piasty ona prawde ci powie

 

Opublikowano

A zawieszenie masz sprawne? Zero luzu? Miałem podobnie przed wymiana wahaczy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Piasty

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Podepnę się pod temat. Założone Zimmermany sporty 320mm, po 4 miesiącach zaczęły bić. Nie miały jeszcze rantu to zawiozłem do przetoczenia. Gość powiedział, że krzywe strasznie. Wyczyściłem piastę złożyłem jak należy, nowe klocki. W końcu spokój se myślę i się pomyliłem. Po trzech miechach znów to samo. Wcześniej na 312 nie było tego problemu..

Opublikowano
Podepnę się pod temat. Założone Zimmermany sporty 320mm, po 4 miesiącach zaczęły bić. Nie miały jeszcze rantu to zawiozłem do przetoczenia. Gość powiedział, że krzywe strasznie. Wyczyściłem piastę złożyłem jak należy, nowe klocki. W końcu spokój se myślę i się pomyliłem. Po trzech miechach znów to samo. Wcześniej na 312 nie było tego problemu..
Kupowałem ostatnio sporty zimmer w Niemczech .Wziąłem je do Polski bo akurat jechałem na urlop i po montażu okazalo sie ze jedna tarcza jest krzywa. Musiałem oddać do toczenia i po gwarancji..więc twoje może też były krzywe lub piasta jest strzelona..

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
21 minut temu, Dawid Wątroba napisał:

Kupowałem ostatnio sporty zimmer w Niemczech .Wziąłem je do Polski bo akurat jechałem na urlop i po montażu okazalo sie ze jedna tarcza jest krzywa. Musiałem oddać do toczenia i po gwarancji..więc twoje może też były krzywe lub piasta jest strzelona..

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
 

jak to stwierdziłeś że jedna od nowości miała bicie?

Edytowane przez wyzyk83

Opublikowano
jak to stwierdziłeś że jedna od nowości miała bicie?
Założyłem i mierzyem czujnikiem zegarowym:)

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
1 minutę temu, Dawid Wątroba napisał:

Założyłem i mierzyem czujnikiem zegarowym:)

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
 

ile pokazał czujnik jak mierzyłeś tarcze?

a ile pokazał jak mierzyłeś samą piastę?

czujnik przykręcony do auta czy stał na ziemi?

obracałeś piastę reką czy odpalone auto i na biegu?

 

 

Opublikowano
ile pokazał czujnik jak mierzyłeś tarcze?
a ile pokazał jak mierzyłeś samą piastę?
czujnik przykręcony do auta czy stał na ziemi?
obracałeś piastę reką czy odpalone auto i na biegu?
 
 
Na tarczy 0.13 Piasta 0.01
Czujnik na magnesie do Amora.
Kręciłem ręcznie śruba od poloski. ;)

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
2 minuty temu, Dawid Wątroba napisał:

Na tarczy 0.13 Piasta 0.01
Czujnik na magnesie do Amora.
Kręciłem ręcznie śruba od poloski. ;)

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
 

tarcza na ile śrub przykręcona przy pomiarze?

i czy wszystkie równym momentem?

Edytowane przez wyzyk83

Opublikowano
tarcza na ile śrub przykręcona przy pomiarze?
5

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Tokarz stwierdził ze przylgnia tarczy do piasty tez była walnieta..

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

najwiecej montuje zimmermanna i ferodo jeszcze nigdy nie trafiła mi się nowa tarcze która miała bicie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.