Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..


MaciekPL

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, krystian3769 napisał:

Zawsze jeszcze możesz zrobić przedlifta ...

Będziesz mógł jeszcze cztery zderzaki zmienić ?

Tak chyba jeszcze nikt nie zrobił. Będę pierwszy haha ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, MaciekPL napisał:

Tak chyba jeszcze nikt nie zrobił. Będę pierwszy haha ? 

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Udała30 napisał:

Wie viel?  ? fajne są 

250€ komplet ?‍♂️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, instruktor83 napisał:

Też mi one chodzą po głowie?są ekstra?

Jesli chodzą po głowie to za jakiś czas będą na aucie heh. Przynajniej u mnie to się tak odbywa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktoś był zainteresowany chyba te tez będą ? ? 

https://www.facebook.com/marketplace/item/267558647263708/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, GrzegorzSi napisał:

Jak by ktoś był zainteresowany chyba te tez będą ? ? 

https://www.facebook.com/marketplace/item/267558647263708/

Gdzie je założysz? ? W bagażniku chyba, od b9 nie podejdzie, zupełnie inna klamka. Też miałem jeden komplet nowych za 170€ do kupienia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MaciekPL napisał:

Gdzie je założysz? ? W bagażniku chyba, od b9 nie podejdzie, zupełnie inna klamka. Też miałem jeden komplet nowych za 170€ do kupienia. 

Dlatego nie mówię ze psują w 100% tylko ze chyba będą ;) dziękuje za poprawę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, GrzegorzSi napisał:

Dlatego nie mówię ze psują w 100% tylko ze chyba będą ;) dziękuje za poprawę ?

Ja swoje kupiłem, później dopiero zobaczyłem że są za 200€ dostępne haha. Znowu na allegro używki po tyle chodzą.. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Competition skończony. Z zewnątrz już raczej nic nie będzie robione. Jest tak jak sobie wymarzyłem. Tym razem wpadły następujące rzeczy, zderzak competition, grill z s4, wydech z 3.0tdi plus oczywiście dyfuzor. Końcówki ulter 100mm. Wywalone zostały znaczki z błotnikow sline. Jestem mega zadowolony. 

Do poprawy mam końcówki wydechu nie są one tak zamontowane jak chciałem. Zrobię tak jak powinny być Już w DE po urlopie na spokojnie. Znaczki na błotnikach jakos mi nie leżały. Trochę po oczach mnie radziły. Dziś lub jutro wpadnie folia na tylne lampy. 

W środku zostało kilka rzeczy zmienionych. Poprawki w sumie, jak wiadomo boczki drzwi po otwieraniu się łamią mocowania. Kupiłem praktycznie nowe z wszystkimi mocowaniami. Już nic nie będę przy nich grzebal. Dodatkowo rączki trochę wygluszylem, przy dotykaniu jest zupełnie inaczej. 

 

Jak co roku olej i filtry wymienione. Filtry Mann, olej Motul. Ostatnia wymiana dokładnie rok temu 20 grudnia. Prawie 12tys km zrobione przez ten czas.. 

 

Pogoda taka sobie ale jakieś fotki są, jutro już ostatni gwizdek na wymianę na zimowki. Fotki wnętrza jutro :)

IMG_20181220_143145.jpg

IMG_20181220_142924.jpg

IMG_20181220_130135.jpg

IMG_20181220_142434.jpg

IMG_20181220_142826.jpg

IMG_20181220_144237.jpg

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie wygląda w tym Pakiecie z zewnątrz ideał? jak nie lubię avantow te ten mi się podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczami wyobraźni widzę podobnego czarnucha za jakiś czas ? Ten pysk C+ wygląda kozacko, wszystkie mody łączą się zresztą super ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek, kawał dobrej roboty, nie pamiętam już ale chyba nie miałeś składanych luster? Dorezaj jeśli nie masz bo to grosze, fajnie wyglądają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...