Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) a jeśli chodzi o informację , porady  i pomoc na pewno je tu znajdziesz  tak jak ja .

Pozdrawiam .

Edytowane przez foni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Mam na imię Paweł,mieszkam w okolicach Łosice woj.Mazowieckie,posiadam a4 b5 1,8 20v i a4 b6 3,0 benzyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Od paru tygodni jestem nowym posiadaczem a4 b6 1,9 AVF i mam trochę pytań i problemów związanych z autem. Mam nadzieję że tu się czegoś dowiem :-)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam,

Spoiler

 

mam chętke zamontować sobie w oryginalnych lampach Audi A4 B5 ringi (angel eyes) ktore mozna kupic na allegro po 50 zl za sztuke. Montował ktoś? Klosz jest klejony i trzeba rozklejac - mam racje? I gdzie to wpiąć? (kable od postojówek?) z gory dzieki za wszystkie odp ;)


 

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

 

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Jestem z południowej wielkopolski- miejscowość Grabów nad Prosną. Choć moja przygoda z Audi rozpoczęła się wiele lat temu, to na forum zawitałem dopiero teraz. Rozpoczynając swą przygodę z "czterema pierścieniami" od modelu A4B6 1,9tdi 130KM , poźniej A4 B7 3,0 tdi 204KM , obecnie posiadam model A4 B8 Avant  2,0TDi  2008r  zrobiony na model liftowy >12r , a od miesiąca jestem posiadaczem  kolejnego mojego "dziecka" a mianowicie  AUDI Q5 2009r.  2,0 tdi   CAHA 170KM. 

Jako członek  forum chciałbym  podzielić się  z wami swoim doświadczeniem , oraz służyć pomocą techniczną  jeśli chodzi o markę, a w razie potrzeby sam taką pomoc uzyskać

Pozdrawiam wszystkich 

Tomek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Spoiler

nie raz był ten temat wałkowany ale naprawdę nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie . Mam problem z moja audi a mianowicie, nie chodzi podświetlanie drzwi ani lambka ostrzegawcza ani ta dolna od kierowcy, podkreślam samochód Anglik. Biespiecznik dobry, podświetlanie nóg tez działa, informacja na zegarach tez dziala, sprawdzałem napięcie w żarówkach i nic (zero) czy ktoś ma jakiś pomysł 

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem Wszystkim.

Jestem nowy na forum bo i jestem nowym posiadaczem Audi A4 B8 Avant 2.0TDI. To moje pierwsze Audi.

Mam nadzieję że będę z niego zadowolony co najmniej tak jak z poprzednich samochodów.

Póki co jestem zachwycony skrzynią automatyczną bo to też dla mnie nowość.

Już wpadłem na pomysł przeglądając forum by zainstalować oświetlenie w drzwiach, pod nogami i ............. w schowku.

Szczerze mówiąc brak oświetlenia schowka w tej marce i klasie samochodu zaskoczył mnie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

Spoiler

krutko. swiatla postojowe sa , drogowe sa a mijania ni mo. co to moze byc ? i jesli to jest przelacznik to czy moge to jakos naprawic i nie kupowac nowy. dzieki i pozdro

*"krutko":facepalm: - Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy. Rozwiązanie jest na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cichociemny świeżak zawitał na forum.
Ze swojej strony zapewnić mogę, że co mogę to pomogę ;)

Z poważaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim , mam na imię Dawid. Od dziś jestem nowym użytkownikiem na forum. Pochodzę z Ełku oraz interesuję się tą piękną marką jaką jest AUDI.

W swoim życiu miałem już A6 C4 2.5tdi oraz 80 b4 2.8 aah a ,że czas na zmiany to w chwili obecnej poluję na a4 b5 1.8t quattro :)

Mam nadzieję ,że będzie dobrze Nam się rozmawiało wszystkim.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim :-)

Od miesiąca jestem posiadaczem Audi A4 B5 z silnikiem 1.6 z 1995 roku. Dziś się zarejestrowałem na forum dla miłośników Audi A4. Pozdrawiam serdecznie wszystkich użytkowników i forumowiczów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Niedawno kupiłem swoje pierwsze Audi. Wcześniej jeździłem Mazdą 323 93r. i Matizem ( :D).
Obecnie jeżdżę Audi A4 B5 1.8 i jestem zadowolony z zakupu.
Są w nim jeszcze rzeczy do zrobienia, które z czasem zamierzam poprawiać.
Ogólnie nie jestem wielkim znawcą motoryzacji, ale mam nadzieję, że dzięki obecności na tym forum wielu rzeczy się dowiem i otrzymam pomoc w razie problemów.
Jestem z okolic Leszna.
Pozdrawiam
Radzinho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jestem nowy

Spoiler

nie mam pojecia co moze sie dziac z moim nie dawno kupionym audi a4 b5 1,6 benzyna zecz polega na tym ze nie moge dojsc czemu auto mi szarpie gdy wskazowka temperatury minie 60 stopni i strasznie duzo mi pali na zimnym silniku auto jest ok potem gdy zaczyna temperatura rosnac zaczyna mi szarpac nie wiem od czego zaczac pomoze ktos od niczego podam swoj nr tel 519667003  i prosze o sms ewentualnie jakis kontakt pozdrawiam

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...