Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJL] Moja A4 avant 1.8T.Nowe fotki:)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przedstawiam moją a4 1.8T 180 ps 98r.

Wyposażenie:

-abs

-klimatronic

-siedzenia,kierownica,gałka s-line

-zawias s-line

-el.szyby

-el.i składane lusterka

-podłokietnik

-al.felgi rial monte carlo 18"

Audio:

-radio alpine cda 9854r

-ori głośniki+gwizdki hertz

-wzmacniacz kenwood+skrzynia gms(jakoś to tam gra)

Plany:

-zawias (-40,-40)

-usunięcie kata lub zmiana środkowego tłumika na przelotowy

dsc01970wo8.jpg

dsc01976sja7.jpg

dsc01972slk3.jpg

dsc02002my1.jpg

dsc02001ds4.jpg

Nowe fotki:

dsc02428s.jpg

dsc02467s.jpg

kopiadsc02456.jpg

dsc09641s.jpg

cghjj.jpg

Opublikowano

Śliczna jest . Jeszcze lampki poliftowe ściema szyb no i gleba tak jak napisałeś :wink4:

Opublikowano

ładna ładna :good: wymień jeszcze tylko lampy przednie na ori poliftowe :wink4: ja bym jeszcze szybki przyciemnij i kozak by była. co do modów silnika to tez na poczatek bez zastrzeżeń.

reasumując dobra fura :a4fan:

Opublikowano

Że tak zapytam... włoszka? :naughty: Wnętrze masz identyczne jak moje, nawet tapicerka na fotelach taka jak u mnie :good: Wyposażenie prawie identyczne :wink4: Zmień lampki przednie na poliftowe, potem halogeny w zderzak, lampki tył i będzie cacy :wink4: Ładniutka maszyna i silniczek fajniutki :>

Opublikowano
  • Autor

Włoszka,włoszka :) nad lampkami się zastanowię :mysli: ,póki co inny zawias

Opublikowano

i zmien koncowke wydechu bo leci lekko mi to bmw e36 m-power 316i

a tak pozatym fajna sztuka z dobrym silnikiem

Opublikowano
  • Autor

Końcowy wydech niedawno zmieniłem,przedtem miałem 2 końcówki od ultera owale ale mi się znudziły.Może znowu kiedyś zmienie :rolleyes:

Opublikowano

za***ista

daj spokoj z lampami

kazdy tylko "lampy po II lifcie wstaw"

jak chcesz, obniz auto

dbaj o nie i tyle :wink4:

zamaz nr rejestracyjne na fotkach

Opublikowano

ładna i wygląda na zadbaną. Felga robi swoje! :good:

tylko ten zapaszek nie pasuje na przednie lusterko...

Opublikowano

Też mam włoszkę :> i prawda że poliftowe lampy dużo jej dadzą ja bym zaczął od lamp a zawiasy później, ale to twoja włoszka pozdr.

Opublikowano
  • Autor

Wiem że z lampami po lifcie wyglądał by o niebo lepiej ale to na razie musi poczekać.Brak funduszy :( kryzys idzie.Ale może z czasem coś się wykombinuje :naughty:

Opublikowano

no no bardzo fajna sztuka :good: , 2 zdjecie super przy tej ruinie :evil:

Opublikowano

no pełen szcun bardzo ładniesie avancik prezentuje :cool1: prawdziwy kozak a co najwazniejsze pod maska tez jest czym pocisnac

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Piękny silniczek :) masz jakieś plany w związku z nim ? :naughty:

A jakby jeszcze był sedanem to już normalnie :drool: :drool:

Opublikowano

Super audiczka i ważne , że Avant ładnie i praktycznie. Silnik :good:

Opublikowano

ładniusia :>

Opublikowano

Fajna fura, podoba mi się - jest czym latać po trasach :good:

Opublikowano
  • Autor

dzięki za opinie :notworthy:

plan na ten rok jak pisałem zawias i wywalenie kata(temat na czasie) :decayed: .W przyszłym rok chip ale póki co musi starczyć to co jest a jest tego trochę :kox:

Opublikowano

Na ile mierzysz po chipie ? :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.