Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Black Audi A4 B6 1.8T BFB Avant Sline Akrapovič Sportec by Kazzi


kazzi

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze z dwa tygodnie i nie będzie co dokladac, ładnie działasz :thumbup1: sprawdzałeś czy felgi są proste? Kiedyś kupiłem od tego człowieka i była masakra, albo u niego były krzywe albo przez kiriera. Tylko że do transportu owinol folia transportowa i tyle, żadnego zabezpieczenia. Powodzonka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Adran_ napisał:

Teraz wszystko śmiga. Fajne felgi. Kupione w Małopolsce? 

Tak, z małopolski :)

7 minut temu, Frond Side napisał:

Jeszcze z dwa tygodnie i nie będzie co dokladac, ładnie działasz :thumbup1: sprawdzałeś czy felgi są proste? Kiedyś kupiłem od tego człowieka i była masakra, albo u niego były krzywe albo przez kiriera. Tylko że do transportu owinol folia transportowa i tyle, żadnego zabezpieczenia. Powodzonka

Koncepcja co chwilę się zmienią, więc roboty też będzie :facepalm: Co do felg nic jeszcze nie sprawdzałem, leżą w kartonie, co do dostawy były zapakowane konkretnie, więc myślę że podczas transportu nie powinno nic się wydarzyć. Chyba że już same w sobie są walnięte :D okaże się na wiosnę.. :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji bezawaryjnego roku Mikołaj odwiedził i Panią na czterech kółkach :banan:

Nowe oczy DEPO black, kosmetyki RRC + SOFT99 :wub: oraz instrukcja w języku Polskim :palacz:

IMG_20191224_122005.jpg

IMG_20191225_131402.jpg

IMG_20191225_131406.jpg

Dodatkowo dotarły już prawie wszystkie graty na montaż wnętrza full czerń sline + bose system :whistling:

Wesołych świąt! :drinks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Funkybela napisał:

Witaj. Swietny ryjek:) 

Jak swieca te Depo? 

 

Na chwilą obecną nic Ci nie powiem bo świeca za bardzo w dół, i dopiero jutro jadę na stację diagnostyczna ustawić tak jak ma być ? jedyny minus jest taki że już parują... :-( ale to niby "normalne" przez jakiś okres czasu. Co do samego wyglądu wyglądają znacznie lepiej niż ori, bo nie posiadają odprysków ??myślę czy by nie zabezpieczyć ich jakąś folia bezbarwną ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno będą świecić lepiej niż stare, wypalone ori odblysniki, Depo jako zamiennik jest OK, gorzej z TYC... 

Ciekawe czy przestaną parować... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny avant to jest to co mozna oglądać bez końca :wub:

A powiedz mi kolego jaki masz adapter do tylnych glosników? Głośniki nie dziłałay Ci w ogóle czy grały cicho?

Mam to radio jako zapasowe w aucie ale fajnie byłoby podłączyć tylne głośniki chociaż pod nie :decayed: U mnie niestety działają ale grają o wiele za cicho :kwasny: co prawda jest to tylko radio które służy jako efekt wizualny bo go nie uzywam do słuchania muzyki ale czasem fajnie słyszeć nawigację zwłaszcza na rozjazdach na autostradach żeby nie skończyć na słupku:decayed:

BTW: Ryj auta naprawde kosaaaa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mordeliuss napisał:

Czarny avant to jest to co mozna oglądać bez końca :wub:

A powiedz mi kolego jaki masz adapter do tylnych glosników? Głośniki nie dziłałay Ci w ogóle czy grały cicho?

Mam to radio jako zapasowe w aucie ale fajnie byłoby podłączyć tylne głośniki chociaż pod nie :decayed: U mnie niestety działają ale grają o wiele za cicho :kwasny: co prawda jest to tylko radio które służy jako efekt wizualny bo go nie uzywam do słuchania muzyki ale czasem fajnie słyszeć nawigację zwłaszcza na rozjazdach na autostradach żeby nie skończyć na słupku:decayed:

BTW: Ryj auta naprawde kosaaaa!

Tylne + sub nie grały mi wcale ?

Wystarczyło dołożyć konwenter:

KONWENTER-AUDIO-ADAPTER-WYJSCIE-NA-WZMAC
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 19 zł - KONWENTER AUDIO - ADAPTER...

Ustawić tak jak trzeba i teraz gra rewelacyjnie, jak dla mnie lepiej niż ori ??

Edytowane przez kazzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, kazzi napisał:

Tylne + sub nie grały mi wcale ?

Wystarczyło dołożyć konwenter:

KONWENTER-AUDIO-ADAPTER-WYJSCIE-NA-WZMAC
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 19 zł - KONWENTER AUDIO - ADAPTER...

Ustawić tak jak trzeba i teraz gra rewelacyjnie, jak dla mnie lepiej niż ori ??

W ustawieniach tego niby "korektora" masz większy balans ustawiony na tył rozumiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mordeliuss napisał:

W ustawieniach tego niby "korektora" masz większy balans ustawiony na tył rozumiem?

Jak dobrze pamiętam to możliwości ustawienia to lewo - prawo + tył, dodatkowo w radiu masz bardzo dobry equalizer, gdzie udzie ustawić bardzo dobrze strony grania głośników.:git:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, boguc napisał:

Jakie wrażenia z tej powłoki z Ali ? :-)

Powiem szczerze że jak na pierwsze amatorskie nakładanie nie jest źle ? leci już 6 miesiąc a kropelkowanie nadal jest. Nie oszczędzam jej, myje tylko ręcznie z chemia i dalej widać że jest nałożona. Na lato spróbuję jeszcze raz ją nałożyć, zgodnie z instrukcjami, a co do produktu jak za te pieniądze - polecam ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie boisz się używać RRC? Na forum kosmetykaaut nikt tego nie używa, wszędzie tylko hejtują, na fanpage negatywne komentarze usuwają. Żeby nie było, że tylko słucham "pitolenia" to koledze deskę rozdzielczą przebarwiło na biało. Tylko nie wiem czy interior dressing czy coś innego, ale ogólnie dramat. Desperacko w kauflandzie to leży na półkach :D bo chyba żadne szanujące się sklepy nie chcą tego sprzedawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, BLENDEK napisał:

Nie boisz się używać RRC? Na forum kosmetykaaut nikt tego nie używa, wszędzie tylko hejtują, na fanpage negatywne komentarze usuwają. Żeby nie było, że tylko słucham "pitolenia" to koledze deskę rozdzielczą przebarwiło na biało. Tylko nie wiem czy interior dressing czy coś innego, ale ogólnie dramat. Desperacko w kauflandzie to leży na półkach :D bo chyba żadne szanujące się sklepy nie chcą tego sprzedawać.

Teraz to mnie zaciekawiłeś?, ogólnie do chwili obecnej używałem tylko kilka ich produktów (do felg, plastików, czyszczenia opon, tapicerki, QD) i spisywał się rewelacyjnie w porównaniu do poprzednich jakiś "no name". Kilku moich znajomych od dłuższego czasu korzystają z RRC i również chwalą. Czas pokaże ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kazzi napisał:

Teraz to mnie zaciekawiłeś?, ogólnie do chwili obecnej używałem tylko kilka ich produktów (do felg, plastików, czyszczenia opon, tapicerki, QD) i spisywał się rewelacyjnie w porównaniu do poprzednich jakiś "no name". Kilku moich znajomych od dłuższego czasu korzystają z RRC i również chwalą. Czas pokaże ?

Może poprawili, ale za tą cenę wątpię żeby to było wybitnej jakości - porównując do topowych marek kosmetyków znanych w detailingu (nawet jeśli działa i widać jakiś tam efekt). Pewnie niektóre partie jakichś produktów robiły takie jaja, ale to wystarczyło żeby opinie były takie jakie są na necie do poczytania :P MX Nowicki bodajże nawet powstrzymywał się od odpowiadania na pytania widzów czemu nie ma w ofercie RRC (z wiadomych przyczyn :D)

Edytowane przez BLENDEK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji iż wiosna zbliża się wielkimi krokami i idealnie 10 000km za nami, przyszedł czas na serwis olejowo-filtrowy.

Standardowo:

  • olej Ravenol 5w40 (cena oszałamiająca :facepalm: 175zł)
  • filtr oleju MANN W940 (cena 36zł)
  • filtr powietrza KNECHT LX819 (cena 45zł)
  • filtr kabinowy FILTRON K1078A (cena 46zł)
  • filtr paliwa Ori KYG  8E0201511l  (cena 140zł)

Dodatkowo:

  • świece NGK PFR6Q (cena 140zł)
  • płukanka silnika ProLine Liqui Moly LM2662 (cena 39zł)
  • dodatek Liqui Moly MoS2 LM8342 (cena 43zł)
  • poduszka/odbijak LEMFORDER LMI25864 (cena 30zł)
  • łączniki stabilizatora LEMFORDER 25857/8 02 (cena 100zł)
  • dolne wahacze tz. banany przód LEMFORDER (cena ok. 500zł)
  • zbieżność kół :) (cena 140zł)
  • nowy bezproblemowy przegląd + OC :thumbup1:

Posłuszeństwa odmówiła turbina (rzucała olejem na prawo i lewo), zakupiona nowa, regenerowana, przeczyszczony dolot od początku aż do końca + nowe zawory N75, DV, zawór odpowietrzający, trójnik. 

Udało się również wstawić DP od T.K owinięte bandażem, dodatkowo przy pomocy kolegi z forum soul87 udało się wywalić z softu 2 sondę, pompę SAI oraz napinacz rozrządu (bez cewki). Czekamy jeszcze z tydzień, dwa i wjeżdża letnie "obuwie" z nową felgą :naughty:

IMG_20200305_075601.jpg

IMG_20200327_185926.jpg

 

Edytowane przez kazzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wleciał zestaw lato :naughty: obawiałem się że kolor felg zleje się z resztą auta, ale jak dla mnie jest OK :thumbup1:

IMG_20200328_113646.jpg

IMG_20200328_113651.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...