Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA


_Makki_

Rekomendowane odpowiedzi

Bo w pl na stronie audi to wogle nic nie ma :).Zebys mogl wybrac piano black musisz najpierw zamowic pakiet S-line bo to jedna z opcji do tego pakietu.Osobno tego nie zamowisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

z jednej strony to wykończenie trochę traci, bo to jednak nie oryginał, a tak jak Ciebie strasznie mnie wykańczają ryski na dekorach :confused4:

i też szukam jakiegoś ciekawego rozwiązania :kox: a ten biały no niby nie wygląda najgorzej :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kontrast Ok ale ale faktura nie do końca OK, kojarzy mi się z rybią łuską ORI Audi która jest :thumbdown:, moim zdaniem ORI carbon ew. szczotkowane alu jest jedne z bardziej wytrzymałych na zarysowania dekorów, folia jest Ok bo można co jakiś czas zmienić na inną, z malowaniem więcej roboty jest, ja bym poszukał ORI carbon, do białego i czarnego pasuje jak ulał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw do pielęgnacji alcantary Gliptone: szczoteczka, plyn do czyszczenia i plyn do impregnacji.

Wszystko kupione w all4auto.pl w Poznaniu

Fajny namiar, thx :good: mają wyjątkowo dobrze zaopatrzony ten sklep. Właśnie kupiłem wszystko co chciałem, no i dostałem od Wojtka taki rabat, że aż się zdziwiłem, no i gratisy bez zająknięcia w postaci torby i fartucha :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba sobie kupie nowa zabawke :) Dyskutuje cene, jak narazie :kox:

Mozna zgadywac...

51_2046356710.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale felge czy zacisk bo oba ladne :wink4::)

DUH, mialem na mysli zabawke - auto :)

A zdjecie to mala podpowiedz co to za "zabawka"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie Porsche 993 :>

prosiak beee! :)

rs2 :evil: jak cie stac to bym bral w ciemno :cool1:

Piekna

http://www.finn.no/finn/car/used/object?finnkode=26510351

:notworthy:

:good:

W poniedzialek bede wiedzial cene ubezpieczenia itp. Ale tanio nie bedzie :) Bede probowal na 8000km rocznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

........ale , ktos madrzejszy w temacie z NO mi kisdys powiedzial ze bez 280-300 K nie ma sie co zabierac za RS2.

Inaczej bedzie kusztownie a auto bedzie dalekie od idealu.

Przeczytalem sebie wszystko ladnie , motor robiony bo padl , lakierowane ( wiec ewentualne wypadki sa juz ukryte ) przebudowane z ciezarowki , nie widzialem na zywo ale ja bym sie dobrze zastanowil.Za 280 -300 trafiaja sie prawdziwe rodzynki z przebiegiem mniej niz 100 tys. czasem i do tego w pelni orginal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj do mojej kolekcji kosmetykow i plynow zamowilem dopelnienie. Tym razem juz wieksze banki bo i taniej wychodzi i nie trzeba sie przez jakis czas martwic ze braknie :)

- CarPro Iron X 5l

carpro-iron-x-5l-lg.jpg

- Bilt-Hamber Surfex HD 5l

imgwatermark.php?BIL-SURFEXHD-5L

- P21S Power Gel 5l

P21S-1256-PowerGel_etterfyll5l.jpg

- Valet Pro Bilberry 5l

imgwatermark.php?VAL-BILBWC-5L

- Mac124 Prickbort 10l

prick10.jpg

- NanoLotus® Auto Glass Sealant Pro

Wszystko oprocz Mac124 Prickbort jest dostepne w Polsce i nie tylko.

P21S Power Gel i Valet Pro Bilberry to wedlug mnie najlepsze plyny do felg na swiecie. No i chyba nie tylko wedlug mnie, wystarczy pogooglowac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko oprocz Mac124 Prickbort jest dostepne w Polsce i nie tylko

a szkoda bo to rewelacja Makki mi polecil i jestem zachycony :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makki, skąd ty znajdujesz czas na to wszystko aby tak dbac o auto. Na mnie moi znajomi mówia że jestem detalista ale przebijasz wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makki, skąd ty znajdujesz czas na to wszystko aby tak dbac o auto. Na mnie moi znajomi mówia że jestem detalista ale przebijasz wszystkich.

ja to sie zasanawiam kiedy on pracuje bo z tego co wiem caly czas ma jakies wolne :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...