Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA


_Makki_

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

pięna czarna bestia... :slina:

Hmmm, a moze by tak u mnie wywalic chromowana ramke z grila i ramke z halogenow ? :naughty: :>

ooo tak... :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gleba w tym aucie to chyba tylko na Show jakiś bo co do jazdy chyba ciężko, wiem to z doświadczenia :)

Zapomniales dodac "co do jazdy W POLSCE chyba ciezko" :) W DE, SE i NO nie ma problemu z taka gleba. W A6 mialem 20" na KW INOX 2 mniej wiecej na tej samej wysokosci.. Ale jak przyjezdzalem do Polski to autko stalo na parkingu lub pierwszego dnia krecilem gwint do gory :)

Jak dobrze pojdzie :) to po wakacjach bede mial KW INOX 3 w B8.. Jak narazie S-Line -35mm daje rade.. Szkoda tylko ze teraz ceny gwintow KW sa prawie 40% drozsze niz 3 lata temu :confused4::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia tej czarnej B8,które zamieściłeś chyba przedstawiają jakieś auto pokazowe producenta felg Eta-Beta ??

Widać, że felgi są wciśnięte na siłę (coś ostatnio niemcy tak robią ;(), pewnie nawet 10km nie zrobiło te auto na tych felgach (widać białe napisy na oponie).Ładnie wygląda ale w codziennym użytkowaniu się nie sprawdza, nie mam na mysli zawieszenia a wielkość felg i niski profil opon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta czarna piękna wszystko gra kolor wzór felg :cool1: jednak mając takie kola musiał bym wręcz z automatu zainwestować w jakiś Big Brake Kit bo seryjne hamulce wygadają jak talerzyki pod Cappuccino.Wyglada to wręcz komicznie :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta czarna piękna wszystko gra kolor wzór felg :cool1: jednak mając takie kola musiał bym wręcz z automatu zainwestować w jakiś Big Brake Kit bo seryjne hamulce wygadają jak talerzyki pod Cappuccino.Wyglada to wręcz komicznie :rolleyes:

Popieram przedmówcę w 100 %.

Ja bym zainwestował w ceramiczne tarcze ORI Audi :good: ale ich koszt to 1/2 wartości mojego Audi... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainteresowanych programem Discovery Channel i seria Mega Builders informuje ze w niedziele o godz 22 bedzie program o projekcie firmy dla ktorej pracuje. Program o najwiekszych i najnowoczesniejszych platformach badawczo-wiertniczych na swiecie, wykonanych w Norwegii, Polsce i Dubaju. Tutaj godnie mozna dodac, ciekawe czy bedzie w programie ze 3/4 glownego pokladu bylo wykonane w Polsce, a w Norwegii pracowalo nad tym projektem ponad 1500 Polakow.

Bardzo mozliwe ze i ja sie pojawie w programie :)

24592c4a148b941a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainteresowanych programem Discovery Channel i seria Mega Builders informuje ze w niedziele o godz 22 bedzie program o projekcie firmy dla ktorej pracuje. Program o najwiekszych i najnowoczesniejszych platformach badawczo-wiertniczych na swiecie, wykonanych w Norwegii, Polsce i Dubaju. Tutaj godnie mozna dodac, ciekawe czy bedzie w programie ze 3/4 glownego pokladu bylo wykonane w Polsce, a w Norwegii pracowalo nad tym projektem ponad 1500 Polakow.

Bardzo mozliwe ze i ja sie pojawie w programie :)

24592c4a148b941a.jpg

:kox: No to ja na pewno oglądnę, dzięki za informację :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezły kawlek inżynierii :cool1:

_Makki_ nie wiesz kiedy beda to emitowac w NO ? tez by, chetnie ogladnal bo bardzo lubie ten program

[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2009, 08:04_________________________________________________

to dalej z tej Norwegi do Poznania .... czyż nie jechało się z nami elegancko do Środy Wlkp :naughty:[br]Dopisany: 18 Maj 2009, 12:12_________________________________________________fotki superowe :good: :good: pozdro dla żony i dla Twojego taty :cool1:

Kurcze, to nie takie proste.. Kazdy kraj ma swoje wady i zalety. Tak jak Polska i Norwegia. Jak narazie Norwegia ma wiecej zalet, waznych dla mnie, mojej przyszlosci i rodziny :)

hehe, oki pozdrowie tate.. Juz wymiekal z nami podczas tej wizyty u Pachury. On "stary" samochodziarz wiec rozumie:) Z moja zona gorzej.. hehe

[br]Dopisany: 19 Maj 2009, 00:20_________________________________________________A moze by cos takiego zapodac :) Kurcze widzialem juz sporo zdjec tego ale nie na zywo. Podobno na zywo wyglada lepiej niz od 3.0TDI Q.

ABT_AS4_avant_heck.jpg

I pomalowac to na czarny mat, tak jak tutaj??

dsc01948a.jpg

08052009016r.jpg

picture.php?albumid=1047&pictureid=3627

Mam czas do konca maja zeby sie zdecydowac. ABT ma promocje na felgi i ospojlerowanie :)

Jak narazie to czekam az moj lakiernik wyzdrowieje bo juz nie moge patrzec na moje alusy. Do niczego mi ten kolor nie pasuje :P

wracajac do tego tematu to widalem dzis na B8 cos takiego :

2008-audi-a4-by-caractere-photo-gallery-ab-full-max.jpeg

caractere-audi-a4-avant-3.jpg

nie jestem fanem takich bajerow ale na B8 wygladalo to na prawde fajnie ( zwlaszcza te wydechy )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Caractere ma fajny tył i koncówki z Cayenne ale i cena kosmos :)

to fakt, tylko troche przeginaja z cenami :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Caractere jest całkiem fajne.

Końcówki są OK, ale coś bym zmienił, bo całość jakoś mi nie leży - ten wylot na środku jakoś tak mi nie pasi ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomalowane felgi wyglądają super, rzeczywiście mogłyby się mniej świecić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:((( No i mam "ryske" po calosci lewej strony.. 4 elementy do lakierowania..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:((( No i mam "ryske" po calosci lewej strony.. 4 elementy do lakierowania..

Kuźwa kolejny :wallbash: 3cia B8 okaleczona :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...