Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA


_Makki_

Rekomendowane odpowiedzi

w profilu widze dziesiateczka siedzi :naughty::wink4: , czyli co mozna juz gratulowac :naughty:

na początku stycznia jak nic się nie wydarzy to wpada białas z 2011.

zamawiam test drive na prawym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dzis mi sie dwa takie bialasy napatoczyly jeden troszke namodzony na BBK AP racing , sprzecik modzio co prawda to kanapa jest w porownaniu do dziewiatki , ale po co sie tak meczyc.Srodek ma juz na prawde bardzo spoko i da sie juz tym od biedy gdzies dalej pojechac czego nie da sie powiedziec o IX :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy mod z bialasem bedzie po nowym roku :)

50fb8c54c3bf4900.jpg

:naughty:

ale o co chodzi??:))) skąd takie lampki masz już sa dostępne czy to jakaś przeróbka ledów z przedlifta? One będą pasowaz wymiarowo???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak pasuja ( chyba juz nawet instalacja do nich jest gotowa ) i sa już dostępne :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak pasuja ( chyba juz nawet instalacja do nich jest gotowa ) i sa już dostępne :wink4:

no to dawaj namiary na ziomka bo przespałem sie z tym i chyba to założymy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak pasuja ( chyba juz nawet instalacja do nich jest gotowa ) i sa już dostępne :wink4:

no to dawaj namiary na ziomka bo przespałem sie z tym i chyba to założymy :)

GG :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio spokojnie na morzu wiec nie ma za bardzo co nagrywac za bardzo..

Przez ostatnie dni mamy taka pogode jak na filmie. Troche buja ale nie jest zle :)

Troche ciezko utrzymac aparat na ostatnim pietrze bo tam wieje najbardziej.

qZSHCp4F9W0

I jeszcze jedno nagranie z czasow jak Skarv FPSO stal u nas w stoczni przed wyplynieciem w morze polnocne.

31Fbz3AzTjo

[br]Dopisany: 31 Grudzień 2011, 16:03_________________________________________________67e5b26a75b5491e.jpg

:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furka elegancka Makki :kox:: ogólnie temat pod względem zagadnień kosmetycznych :good:

Już odpryski są, że bra będzie montowana czy to tak zapobiegawczo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio spokojnie na morzu wiec nie ma za bardzo co nagrywac za bardzo..

Przez ostatnie dni mamy taka pogode jak na filmie. Troche buja ale nie jest zle :)

Troche ciezko utrzymac aparat na ostatnim pietrze bo tam wieje najbardziej.

qZSHCp4F9W0

I jeszcze jedno nagranie z czasow jak Skarv FPSO stal u nas w stoczni przed wyplynieciem w morze polnocne.

31Fbz3AzTjo

[br]Dopisany: 31 Grudzień 2011, 16:03_________________________________________________67e5b26a75b5491e.jpg

:naughty:

Uwielbiam takie filmiki :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furka elegancka Makki :kox:: ogólnie temat pod względem zagadnień kosmetycznych :good:

Już odpryski są, że bra będzie montowana czy to tak zapobiegawczo?

Odpryski sa ale wiekszosc wypelniona. Zanim zaloze teraz ta ochrone to chce zrobic wszystkie odpryski, spolerowac i zabezpieczyc maske. Bra bedzie zakladana tylko na dluzsze trasy i maksymalnie na 3 dni na raz.

[br]Dopisany: 07 Styczeń 2012, 20:16_________________________________________________

dawaj fotę jak angole uszyli cyckonosz na twoją maskę :mysli: :mysli: :mysli:

Moge wrzucic, wykonany jest naprawde porzadnie..[br]Dopisany: 07 Styczeń 2012, 20:16_________________________________________________Zbrojenia ciag dalszy :)

Ahh, te promocje :polew:

7a892bf277448aec.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesteś maniakiem :good::decayed: tak w ogóle to zamówiłem te środki do felg, o których mi kiedyś na PW pisałeś. mam nadzieję, że będzie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesteś maniakiem :good::decayed: tak w ogóle to zamówiłem te środki do felg, o których mi kiedyś na PW pisałeś. mam nadzieję, że będzie :kox:

No no :) Rob fotorelacje jak bedziesz dzialal..[br]Dopisany: 07 Styczeń 2012, 21:11_________________________________________________Tu jeszcze limitowana wersja Swissvax na handel :naughty:

2af37535dda71999.jpg

I moja kolekcja woskow Swissvax:

acdaf59c88f2a807.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makki do czego tyle Surfexa zużywasz? ja mam galon już od kilku dobrych miesięcy i jeszcze końca nie widać

Ogolnie jako APC od 1:1 do 1:40 :)

Wszystko zalezy od zapotrzebowania..[br]Dopisany: 07 Styczeń 2012, 21:32_________________________________________________Ogladalem i jezdzilem dzisiaj orginalnym RS2. Kolejny raz sie zakochalem :naughty:

Jutro ide do banku ogarnac temat i bede dalej negocjowal ze sprzedawca. :gwizdanie:

Mozliwe takze ze bialas zostanie sprzedany.. :confused4: Niedlugo 3 lata mija i tak jak w zyciu prywatnym to i tutaj czas na zmiany :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne auto... ale jeszcze bardziej bym chciał je zobaczyć jak je dopieścisz w każdym calu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne auto... ale jeszcze bardziej bym chciał je zobaczyć jak je dopieścisz w każdym calu :kox:

+1 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...