Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Limo B7 - sprzedana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sprzedana :hi:

Edytowane przez mass143

Opublikowano

Sedan niejednokrotnie widziany i ob trąbiony na A1 ale kierownik chyba nie wiedział o co chodzi. Oby BRD dobrze służył :thumbup1:

Opublikowano

Ładna sztuka, przy następnej wymianie zalej olej 5w40 :thumbup1:

Opublikowano

Na felgach z RS6 bardziej mi się podoba.

Opublikowano

Graty fury, działaj bo baza jest już fajna. Widzę że ekipa do spotów już jest.

Wysłane z mojego XT1650 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

No coraz więcej aut z okolic się pokazuje ;) może uda się kiedyś zrobić zlot grupy świętokrzyskiej A4 ;) graty fury i bezawaryjności.

Opublikowano

Zgadzam się z Kamilem.. można zrobić zlocik świętokrzyski :decayed:

..

Sedanik Super :good: 

       :hi:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za pozytywny odzew:) spoty jak najbardziej! 

Dziś posypało śniegiem  :quattro: , a na przyszły weekend kilka nowości z Krakowa:D 

Snapchat-99018312.jpg

20180316_162615.jpg

20180226_111459.jpg
 

 

 

Edytowane przez mass143

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Jeśli się nie mylę, to jest to parking w Lipniku na ORLENie ? :D

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie :D

Opublikowano

Fajne czarne limo. Powodzonka. Jak Ci się jeździ na AP ? 

Opublikowano

Witaj,

Piękny czarny sedanik!

I jeszcze w s-line i quattro...

Fajne zdjęcie zaśnieżonego :D 

Ładnie siedzi na gwincie... jeszcze można by dystanse dać,

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

....

Edytowane przez mass143

Opublikowano
36 minut temu, mass143 napisał:

Z zawieszenia AP jestem mega zadowolony, rzekłbym, że jest wygodniejszy niż 1BE.

Dzięki za miłe słowo black4:) 

20180322_073458.jpg

Z nowości to... @Pawelkiwi zajął się autem, dpf out, egr out i program 220/450 ^_^ będzie kiedyś chwila to i pojawi się wykres z hamowni. 
Auto "idzie jak dzik w żołędzie"  :decayed:  i pokłony dla Pawła za czas realizacji i podejście tego wszystkiego dzięki czemu nie musiałem szukać noclegu w Krk. 

Poza tym przypadkowo wpadły inne koła, 19x9J z Audi A7. Oponki 225/35. Wzór może bez szału ale na żywo prezentują się całkiem znośnie. 
I ciągle mam wrażenie jakby czegoś brakowało z zewnątrz...

20180403_180731.jpg

20180403_180834.jpg

20180403_180912.jpg

20180403_180940.jpg

20180403_181053.jpg

 

 

No pięknie się dzieje :decayed:

Bez problemu wyszło 220 / 450 ..

Opublikowano
  • Autor

Tak mówił Paweł. Karasik ma taką samą mapę chyba :) na hamowni jeszcze nie sprawdzałem niestety. 

Opublikowano

Wzór niby bez szału ale parametry do b7 mega, guma super się naciagneła i wyglada to bardzo fajnie, a gwint dopełnia całości i jest:good:

Opublikowano
13 godzin temu, mass143 napisał:

Tak mówił Paweł. Karasik ma taką samą mapę chyba :) na hamowni jeszcze nie sprawdzałem niestety. 

Trochę za dużo jak na seryjne graty, jak będzie 200/420 to będzie dobrze ;)

Opublikowano
2 godziny temu, H4mm3R napisał:

Trochę za dużo jak na seryjne graty, jak będzie 200/420 to będzie dobrze ;)

Też tak mi się wydaje że max 200/420 .. ktoś właśnie pisał u mnie w temacie o tym ..

Karasik ma 214/432.. na serii??

Opublikowano
  • Autor

Tak. Może sam @Karasik2 sie wypowie:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.