Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Limo B7 - sprzedana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

...

Edytowane przez mass143

Opublikowano
W dniu 15.04.2018 o 21:17, mass143 napisał:

Witam;) Ostatnio serwis olejowy, tym razem Motul 8100 X-Cess 5W40, a ponadto ledy do DRL :) w końcu czyste białe światło, jeszcze muszę powalczyć z opornikami i je jakoś sensownie założyć.

30771979_1638258919562144_1964659233_o.j

Ładnie świeca. Zapodasz linka do aukcji ledów z allieexpress? 

Opublikowano
  • Autor

...

Edytowane przez mass143

Opublikowano

a co to za Pani na tylej klapie bagażnika???

nice presens:thumbup::friends:

Opublikowano
  • Autor

Koleżanka?

Edytowane przez mass143

Opublikowano

Czemu ja Cie jeszcze na żywo nie spotkałem ?

Wyjeżdżasz tym autem jakoś w miarę często? Bo ostatnio jestem w Sandomierzu co trochę różne fajne furki widuję ale Twojej ani na tbg ani na srz nie mogę spotkać.

 

Byłeś na tej hamowni?

Edytowane przez mateusztbg

Opublikowano
  • Autor

Mateusz, a ja Cię widziałem w którąś niedzielę w Sandomierzu na pkp ? w Tbg bywałem kilka razy w tygodniu u dziewczyny:) aktualnie nie jeżdżę bo mi zatrzymali prawo jazdy...

Opublikowano
2 godziny temu, mass143 napisał:

aktualnie nie jeżdżę bo mi zatrzymali prawo jazdy...

jeździj bez :decayed:

Opublikowano
3 godziny temu, mass143 napisał:

Mateusz, a ja Cię widziałem w którąś niedzielę w Sandomierzu na pkp ? w Tbg bywałem kilka razy w tygodniu u dziewczyny:) aktualnie nie jeżdżę bo mi zatrzymali prawo jazdy...

Tak na pkp byłem w niedzielę chyba 2 tygodnie temu w oczekiwaniu na gości z trasy :)
 

Opublikowano
Godzinę temu, DarekS4 napisał:

jeździj bez :decayed:

Dokładnie, przynajmniej nie będą mieli co zabrać ?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Dzięki wiedzy i uprzejmości usera @azalewsk problem z ledami w drl jak i w sumie innymi jest rozwiązany w 100% i to w jaki sposób:) w module mce dwa rezystorki smd 100kohm i to wszystko. Z tego co wiem nasz kolega przygotuje całą rozpiskę pinów za co który odpowiada:) drl, postoje, tablica tył itd.

DRL.jpg.ee55d3443bd4f6267253d4ccafac746b

 

Opublikowano

Hmmm... czyli odpowiednio kombinujac z tym modułem mogę z osobna oszukać na stałe kontrolę wybranych żarówek wciąż zachowując kontrolę pozostałych, tak?

Opublikowano
  • Autor

Tak

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Odkopuje;P u kogo albo skąd polecacie kupić perforowaną gałkę i nakładke na ręczny? 

Opublikowano
4 minuty temu, mass143 napisał:

Odkopuje;P u kogo albo skąd polecacie kupić perforowaną gałkę i nakładke na ręczny? 

Na ręczny, to polecam od @biggman nówka.

ey0WGKO.jpg

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

...

Edytowane przez mass143

Opublikowano

Fajne te feleczki:good:

U siebie jak miałem 18" to było 225/40 i było dobrze. Jaką masz szerokość felgi??? I jakie dokładki na progi:eusathink:

 

Opublikowano
  • Autor

Panie Adamie, czytamy, nie tylko obrazki ? cztery sztuki 9,5 cala. 

Dokładki o takie: 

AUDI-A4-B6-B7-Listwy-progowe-S4-look

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.