Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[All B5] AUDI A4 Quattro BLUE :-)


CeLkA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich:-) przedstawiam moją niunie :-)

siedzenia ogrzewane RECARO sróra i niebieski zamsz,klimatronik,lampy przód i tyl soczewkowe,zderzaki RIEGER,regulacja kier,amerykańskie felgi BOYD'A CODDINGTTON'A,zawieszenie GEWINDEN BILSTEIN z regulacją wysokości,amortyzatory z wymienialnymi wkladami(regenerowalne)

a8dd77c33af15aec.jpg

ac82d198a1e161da.jpg

0fb2a565df0a0a11.jpg

8c7b921b852902e3.jpg

1db017654ad95657.jpg

Oprócz tego malowany silnik orazwlew paliwa:-) fotki jak odbiore od mechanika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko , hmmmmmmmmmm, ze środka podobają sie mi oczywiście fotele :kox:, i kiera, , a z zewnątrz kolor, reszta kwestia gustu , ta droga modów optycznych , to nie mój styl . Miłej jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże to są stare foty jak był zakupiony, to tylko dywaniki, ktorych dawno nie ma, jak tak witacie nowych to jest fajnie.......... [br]Dopisany: 10 Luty 2009, 00:13_________________________________________________własnie aw69 lepiej nic nie pisz, pokazał ktoś klase

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże to są stare foty jak był zakupiony, to tylko dywaniki, ktorych dawno nie ma, jak tak witacie nowych to jest fajnie.......... [br]Dopisany: 10 Luty 2009, 00:13_________________________________________________własnie aw69 lepiej nic nie pisz, pokazał ktoś klase

nie ma co sie przejmować , autko jest Twoje nie nasze , szerokiej ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie każdy ma swój gust i każdemu sie coś innego podoba :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego CeLkA spokojnie :) Autko masz dość nietypowe :wink4: Nie wszystkim mogą się podobać modyfikacje.

Moja opinia jest taka:

"minusy" :thumbdown: :

- maska "nachodząca" na lampy

- grill

- lampy tył

- zderzak tył

- dekory we wnętrzu pomalowane na szaro

- zbyt małe fele na ostatnim zdjęciu, nawet jeśli to są zimowe koła to do tego "body" lepiej takich małych kółek nie zakładać

- wydech trochę duży i brzydko wystaje

- dziwna siatka w przednim zderzaku

"neutralne" :rolleyes: :

+/- zderzak przód i progi mogą być, jeśli lubisz taki styl, ale zmieniłbym zderzak tył na jakiś "pełny", bez tego siatexu...

+/- felga pokazana na 4 zdjęciu (do tego body może pasować)

"plusy" :good: :

+ lampy przód

+ fotele :slina:

+ kolor auta

+ ogólnie wyposażenie

+ Audi :good:

Wprowadź małe zmiany i będzie ok :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie każdy ma swój gust i każdemu sie coś innego podoba :gwizdanie:

Jeżeli mailbym zaproponować zmiany zewnętrzne to:

Zmiana zderzaka przedniego na ori s, lub rs, wyrzucenie progrów, zmiana tylnego zderzaka na s , lub rs, zmiana maski na poliftową i zmiana lamp tylnich na poliftowe.

To moje zdanie , bo audi B5 , to nie golf 3, lub BMW 3 z 96, przy wielkim szacunku dla posiadaczy tychże samochodów.

W audi nie ma miejsca na laminaty, [br]Dopisany: 10 Luty 2009, 00:34_________________________________________________Tak naprawde , nie wiele potrzeba , by był kox[br]Dopisany: 10 Luty 2009, 00:35_________________________________________________Cuber Cie stąd nie wyrzuci , bo toooo dobry moderator jest :)

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audiczka ogólnie :good::naughty: fotele, ładny kolor nadwiozia :> :kox:.

Nie podobają mi się te lampy a'la Lexus Look :(:no:. Mój kolega ma pomarańczową Audi A4 B5 z 1996r. i też z takimi lampami. Nie wygląda to za ładnie :angry::disgust:. Ale każdy tuninguje Audiczke według własnych upodobań :wink4: :>. No i ta skrzynia automatyczna...

Jak wspomniałem wyżej Twoja Audiczka ogólnie fajnie wygląda, ale szczerze mówiąc nie popieram takiego "tuningu", za bardzo kojarzy mi się z BMW i VW jak wspomniał Marcin.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie każdy ma swój gust i każdemu sie coś innego podoba

No wlasnie to dlaczego ktos skasowal mojego posta ? Co to kazdy ma tu cukrowac, albo owijac gówienko w papierek pozłacany w wyrażaniu swoich opini ? Dla mnie auto jest mega nedzne i to moje zdanie i moj gust.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siedzenia ogrzewane RECARDO

sróra i niebieski zamsz

felgi BOYD'A CODDINGTTON'A

zawieszenie GEWINDEN BLINSCHTEIN

A co to jest, bo o takich firmach jeszcze nie słyszałem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się w tym samochodzie podoba wsz...fotele :decayed:

Reszta totalnie nie w moim guście.

Celka, nie masz się co obrażać.

Wystawiłeś tu swój samochód do oceny i takowa jest prowadzona, a że może nie po Twojej myśli, cóź...samochód jest oryginalny i nie każdemu może się podobać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny kolorek i te body tez w miare sie prezentuje, foteliki też :kox: , ale jak dla mnie wydech :confused4: , grill i światła tył też... Środek nawet nawet jest :good: każdy ma swój gust

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silnik słuszny :good:

fotelase git , i za***iste fele z 4 zdjecia coscik zapachniało tu german style,albo cult style :good: :good:

reszta to kwestia gustu .pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, german style, tam auto było kupione i przerabiane jakieś dobre 5 lat temu, także nie ma co sie dziwic, ze jest to styl przestarzały:-) a ogólnie nie jestem kolega tylko laską:-) pozdrawiam kolegów :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...