Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaki dobry serwis w Gliwicach ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A moze znacie jakiegos dobrego mechaniora i elektromechaniora w gliwicach?

Opublikowano

Pytaj na zlotach śląskich :wink4:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

podlaczam sie do pytania jak mozna??:)

Opublikowano

Kolego ja jestem z Gliwic ale auto serwisuje w Piekarach śląskich bo niestety do swojego auta nie znalazłem jeszcze dobrego mechanika

Tu masz strone http://www.auto-danecki.pl/

Opublikowano

jezdzilem do niego przez okolo pol roku za kazdym razem jadac do niego miale troche mieszane uczucia jechac czy nie az do ostatniego razu koles strasznie mnie zdenerwowal jest troche dziwny :kwasny:

Mialem maly problem ktory rozwiazl miejscowy mechanik wystarczylo podniesc samochod a musie nawet tego nie chialo:) a ceny tez ma z kosmosu chyba :disgust:

napewno juz do niego nie pojade :rolleyes:

ogolnie nie polecam wszyscy go chwala a teraz nawet nie dal bym mu roweru do naprawienia :>

aha

Polecam pana Kune post nizej :))) bardzo w porzadku gosc :)napewno ma lepsze podejscie do klienta :)

Opublikowano

Wiesz co gościu poprostu ma dużo roboty ja tez czekałem 1,5 godz zeby sie podnosnik zwolnił i zebym wjechał tylko na 5 min zdiagnozować usterke, i to mnie uratowało przed wydaniem dużej kasy, bo inni pseudo mechanicy chcieli mi juz dwumas wymieniac i takie tam a wystarczyło wymienic koło pasowe ze sprezarki(operacja 100zł) wiec czy to cena z kosmosu przy cenach z ASO. Wiesz ja juz mam nauczke jak moje b7 stało ponad miesiac czasu w warsztatach polecanych przez znajomych i dziekuje, jak sie okazało nawet nie mieli programu zeby zdiagnozowac usterke, a tam bez problemu. Trzeba sie poprostu przyzwyczaić do jednego, gość nigdy nie przyjmuje auta tak z ulicy od strzału tylko trzeba oddstać swoje w kolejce.

A o Kunie tez słyszałem same pozytywne opinie :good:

Opublikowano
  • Autor

A gdzie ten Pan Kuna ma serwis?

adresik prosze:)

Opublikowano

Tu masz namiary na Kune http://www.autoelektronika.com.pl/

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Od wielu lat siedze mocno w branży motoryzacyjnej i niestety z przykrością stwierdzam,

że w Gliwicach nie ma naprawde dobrego nie autoryzowanego warsztatu.

Przynajmniej ja nigdzie swojego audi bym nie oddał ;)

No może jest jeden warsztat, gdzie naprawę mógłbym zlecić ale tylko jedej osobie :kwasny:

Natomiast jeśli chodzi o śląsk, to serdecznie polecam

Auto Mechanika Janusz Brzezina w Dębowcu.

Człowiek ten robi tylko grupę VAG.

poniżej pełne dane

Brzezina

Ponadto ok. 40Km od Gliwic w Januszkowicach koło Kędzierzyna jest jeszcze Auto Service Ryszard Bienia.

Bienia to dla mnie osobiście zdecydowanie najlepszy nie autoryzowany serwis w okolicy.

Nie jest tani, ale dokładny i solidny. www.Bienia.pl

Pozdrawiam

Piotr

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

ja zostawiam auto na grottgera w gliwicach firma MejCar dobrze robia i nawet tanio polecam

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Tanio nie znaczy dobrze, mieszkam 200m od Grottgera i nikomu na tej ulicy nie oddałbym auta.

Wole pojechac 60Km w jedna strone ale miec pewnosc, ze wszystko bedzie OK.

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

NAJLEPSZY W GLIWICACH "Auto - Serwis" Tomasz Dziębowski

ul. Józefa Uszczyka 11, 44-102 Gliwice

tel. 32 279 05 05‎

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Ten warsztat na Uszczyka to naprawdę dobry czy tylko reklama (wypowiedzcie się)?. A może był ktoś w OPEL-TECH na Domańskiego w Gliwicach? Tam też robią "VW Gruppe" i po rozmowie (zaznaczam że nic tam nie naprawiałem) robią dobre wrażenie. Proszę o poradę bo chcę wymienić sprzęgło w A4 i nie wiem gdzie...

Opublikowano

Ten warsztat na Uszczyka to naprawdę dobry czy tylko reklama (wypowiedzcie się)?. A może był ktoś w OPEL-TECH na Domańskiego w Gliwicach? Tam też robią "VW Gruppe" i po rozmowie (zaznaczam że nic tam nie naprawiałem) robią dobre wrażenie. Proszę o poradę bo chcę wymienić sprzęgło w A4 i nie wiem gdzie...

Ten na Uszczyka jest ok byłem tam kilka razy jak miałem B5 i Tomek mi tam pomógł, co do opel techa to byłem tam raz oplem od znajomej na diagnostyce i miałem mieszane uczucia.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Chcialbym sprawdzic co jest przyczyna powracajacego bledu (16795 - Secondary Air Injection System: Incorrect Flow Detected

P0411 - 002 - Lower Limit Exceeded) i przy okazji znalezc miejsce gdzie silnik sie chyba "poci". Czasem po zatrzymaniu sie, a przed wylaczeniem silnika (wiec na pracujacej klimie), czuc jak spod maski zasysa cos jakby zapach kropli oleju, ktora kapnela na cos goracego. Dzieje sie to rzadko, wiec i "pocenie" duze nie jest i szperajac z latarka pod maska nic nie znalazlem.

Ten warsztat na Uszczyka to dobre miejsce zeby jechac z takimi rzeczami?

Juz mi obrzydly stawki ASO. Zwalszcza po tym jak ostatnio nie potrafili sie w ogole polaczyc z komputerem. Kupilem swojego vag-a, zaniepokojony ze cos padlo. I odczytalem bez problemu. Jak widac koszt roboczogodziny w pelni uzasadniony fachowoscia obslugi :hi:

  • 3 lata później...
Opublikowano
  • Autor

Odświeżam temat

Minęły 3 lata od ostatnich wpisów czy koledzy zmieniło się coś przez ten czas z serwisami w Gliwicach , które możecie polecić?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ja korzystam z usługi w Czerwionce u pana Roja - jedyny w swoim wydaniu - polecam.

"Auto-Service" Eugeniusz Roj

auto-service

tel. 32 431 29 95

ul. Kruczkowskiego 14

44-230 Czerwionka-Leszczyny

woj. śląskie

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

co sadzicie o serwisie Jan Sopa z czernicy na ul barcioka

Opublikowano

Kune moge polecić bo mi robił Golfa, ale trzeba sie pilnować bo montuje ori servisówki ;) Natomiast jezeli chodzi o mechanike to jeszcze moge polecic CTR Tuning w Zabrzu na ul.Knurowskiej

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Po kilku naprawach polecam Jana Fiszera Mechanika Pojazdowa na Sowińskkiego vis a vis POCHu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.