Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki dobry serwis w Gliwicach ?


Mateos

Rekomendowane odpowiedzi

A moze znacie jakiegos dobrego mechaniora i elektromechaniora w gliwicach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja jestem z Gliwic ale auto serwisuje w Piekarach śląskich bo niestety do swojego auta nie znalazłem jeszcze dobrego mechanika

Tu masz strone http://www.auto-danecki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezdzilem do niego przez okolo pol roku za kazdym razem jadac do niego miale troche mieszane uczucia jechac czy nie az do ostatniego razu koles strasznie mnie zdenerwowal jest troche dziwny :kwasny:

Mialem maly problem ktory rozwiazl miejscowy mechanik wystarczylo podniesc samochod a musie nawet tego nie chialo:) a ceny tez ma z kosmosu chyba :disgust:

napewno juz do niego nie pojade :rolleyes:

ogolnie nie polecam wszyscy go chwala a teraz nawet nie dal bym mu roweru do naprawienia :>

aha

Polecam pana Kune post nizej :))) bardzo w porzadku gosc :)napewno ma lepsze podejscie do klienta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co gościu poprostu ma dużo roboty ja tez czekałem 1,5 godz zeby sie podnosnik zwolnił i zebym wjechał tylko na 5 min zdiagnozować usterke, i to mnie uratowało przed wydaniem dużej kasy, bo inni pseudo mechanicy chcieli mi juz dwumas wymieniac i takie tam a wystarczyło wymienic koło pasowe ze sprezarki(operacja 100zł) wiec czy to cena z kosmosu przy cenach z ASO. Wiesz ja juz mam nauczke jak moje b7 stało ponad miesiac czasu w warsztatach polecanych przez znajomych i dziekuje, jak sie okazało nawet nie mieli programu zeby zdiagnozowac usterke, a tam bez problemu. Trzeba sie poprostu przyzwyczaić do jednego, gość nigdy nie przyjmuje auta tak z ulicy od strzału tylko trzeba oddstać swoje w kolejce.

A o Kunie tez słyszałem same pozytywne opinie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wielu lat siedze mocno w branży motoryzacyjnej i niestety z przykrością stwierdzam,

że w Gliwicach nie ma naprawde dobrego nie autoryzowanego warsztatu.

Przynajmniej ja nigdzie swojego audi bym nie oddał ;)

No może jest jeden warsztat, gdzie naprawę mógłbym zlecić ale tylko jedej osobie :kwasny:

Natomiast jeśli chodzi o śląsk, to serdecznie polecam

Auto Mechanika Janusz Brzezina w Dębowcu.

Człowiek ten robi tylko grupę VAG.

poniżej pełne dane

Brzezina

Ponadto ok. 40Km od Gliwic w Januszkowicach koło Kędzierzyna jest jeszcze Auto Service Ryszard Bienia.

Bienia to dla mnie osobiście zdecydowanie najlepszy nie autoryzowany serwis w okolicy.

Nie jest tani, ale dokładny i solidny. www.Bienia.pl

Pozdrawiam

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten warsztat na Uszczyka to naprawdę dobry czy tylko reklama (wypowiedzcie się)?. A może był ktoś w OPEL-TECH na Domańskiego w Gliwicach? Tam też robią "VW Gruppe" i po rozmowie (zaznaczam że nic tam nie naprawiałem) robią dobre wrażenie. Proszę o poradę bo chcę wymienić sprzęgło w A4 i nie wiem gdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten warsztat na Uszczyka to naprawdę dobry czy tylko reklama (wypowiedzcie się)?. A może był ktoś w OPEL-TECH na Domańskiego w Gliwicach? Tam też robią "VW Gruppe" i po rozmowie (zaznaczam że nic tam nie naprawiałem) robią dobre wrażenie. Proszę o poradę bo chcę wymienić sprzęgło w A4 i nie wiem gdzie...

Ten na Uszczyka jest ok byłem tam kilka razy jak miałem B5 i Tomek mi tam pomógł, co do opel techa to byłem tam raz oplem od znajomej na diagnostyce i miałem mieszane uczucia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym sprawdzic co jest przyczyna powracajacego bledu (16795 - Secondary Air Injection System: Incorrect Flow Detected

P0411 - 002 - Lower Limit Exceeded) i przy okazji znalezc miejsce gdzie silnik sie chyba "poci". Czasem po zatrzymaniu sie, a przed wylaczeniem silnika (wiec na pracujacej klimie), czuc jak spod maski zasysa cos jakby zapach kropli oleju, ktora kapnela na cos goracego. Dzieje sie to rzadko, wiec i "pocenie" duze nie jest i szperajac z latarka pod maska nic nie znalazlem.

Ten warsztat na Uszczyka to dobre miejsce zeby jechac z takimi rzeczami?

Juz mi obrzydly stawki ASO. Zwalszcza po tym jak ostatnio nie potrafili sie w ogole polaczyc z komputerem. Kupilem swojego vag-a, zaniepokojony ze cos padlo. I odczytalem bez problemu. Jak widac koszt roboczogodziny w pelni uzasadniony fachowoscia obslugi :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temat

Minęły 3 lata od ostatnich wpisów czy koledzy zmieniło się coś przez ten czas z serwisami w Gliwicach , które możecie polecić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z usługi w Czerwionce u pana Roja - jedyny w swoim wydaniu - polecam.

"Auto-Service" Eugeniusz Roj

auto-service

tel. 32 431 29 95

ul. Kruczkowskiego 14

44-230 Czerwionka-Leszczyny

woj. śląskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kune moge polecić bo mi robił Golfa, ale trzeba sie pilnować bo montuje ori servisówki ;) Natomiast jezeli chodzi o mechanike to jeszcze moge polecic CTR Tuning w Zabrzu na ul.Knurowskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kilku naprawach polecam Jana Fiszera Mechanika Pojazdowa na Sowińskkiego vis a vis POCHu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...